Editörler : Pangaea
16 Kasım 2020 14:51

İstanbula öğretmen ataması hakkında

Son 2-3 senenin atama listelerine bakıyorum hep doğu bölgesi ve batıda tek tük bir kaç yer gördüm, İstanbula hiç atama görmedim sınıf öğretmenliği için. 86 puan aldım bu puanla da doğuya atanmak pek istemiyorum.Sorularıma gelecek olursak;

1) İstanbula alım yapılıyor mu?

2)İstanbula alma durumları olur mu?

3)Batıdan kontenjanlar olursa kaçla kapatıyor?

teşekkür ederim.

Codybt
Şef
16 Kasım 2020 15:00

Son 2-3 yıldır İstanbul'a alım oluyor diye biliyorum hocam. Sizin bölümünüze detaylı olarak bakmadım ama büyük ihtimalle İstanbul'a alım olmuştur ve yine olacaktır. Puanınızla İstanbul'a çok rahat atanırsınız.

Hyperior
Aday Memur
16 Kasım 2020 15:13

hocam atama listelerine bakıyorum internetten ya da yanlış yerden mi bakıyorum hiç göremedim.

Codybt, 3 yıl önce

Son 2-3 yıldır İstanbul'a alım oluyor diye biliyorum hocam. Sizin bölümünüze detaylı olarak bakmadım ama büyük ihtimalle İstanbul'a alım olmuştur ve yine olacaktır. Puanınızla İstanbul'a çok rahat atanırsınız.

Hyperior
Aday Memur
16 Kasım 2020 17:06

Yukarı

ELTeaching
Aday Memur
16 Kasım 2020 19:57

Hocam aynı durumdayız ben de istanbul istiyorum 84 aldım bölüm ingilizce. Bizim bölümde istanbul açılmış son atamalarda umarım yine açılır

Codybt
Şef
16 Kasım 2020 22:29

http://atama.meb.gov.tr/sonuclar/arsiv/sayisal_veriler.asp?k_yil=-1&k_tur=-1&Sonuc=Goster

Hocam buradan kurum bazlı atamalara bakabilirsiniz. Hangi okula kaç puanla atanılmış detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Hyperior
Aday Memur
16 Kasım 2020 22:41

hocam baktım da geçen sene ağustosta almışlar hemde 72-73 gibi komik puanlara her daim olmuyor anlaşılan mecbur bekleyeceğiz. 2 sene bu puanı kullanmak için bekleyebilirim değil mi?

Codybt, 3 yıl önce

http://atama.meb.gov.tr/sonuclar/arsiv/sayisal_veriler.asp?k_yil=-1&k_tur=-1&Sonuc=Goster

Hocam buradan kurum bazlı atamalara bakabilirsiniz. Hangi okula kaç puanla atanılmış detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Caglaant
Memur
16 Kasım 2020 23:30

Bekleyemezsiniz. 2020'den itibaren 1 sene kullanabiliyorsunuz puanınızı.
Hyperior, 3 yıl önce

hocam baktım da geçen sene ağustosta almışlar hemde 72-73 gibi komik puanlara her daim olmuyor anlaşılan mecbur bekleyeceğiz. 2 sene bu puanı kullanmak için bekleyebilirim değil mi?

Hyperior
Aday Memur
17 Kasım 2020 02:03

benim puanım 2021 aralık sonuna kadar mı geçerli yoksa 2021 kpss sınavı sonuçları açıklanana kadar mı?

Caglaant, 3 yıl önce
Bekleyemezsiniz. 2020'den itibaren 1 sene kullanabiliyorsunuz puanınızı.
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi