Editörler : oto-danisman-expert

24 Haziran 2019 21:52

Deniz ikmal asil olup kayıt yaptırmayacak var mı?

Önümde 5 kişi var yedekte sıra bana gelir mi? Karada istihkam asil çıktı ama deniz gelir mi

lazylittle
Aday Memur
24 Haziran 2019 22:02

benimde deniz ikmalde önümde 8 kişi var sıralamam 46 gelme ihtimali var mıdır?

vuralalican06
Kapalı
24 Haziran 2019 22:08

benimde 43. 5 kişi kayıt yaptırmasa sıra bana geliyor :) geçen subaylıkta deniz ilk zamanlar boştu biraz. öyle olursa gelir bize sıra gibi ama insan güvenemiyor.

lazylittle, 5 yıl önce

benimde deniz ikmalde önümde 8 kişi var sıralamam 46 gelme ihtimali var mıdır?

lazylittle
Aday Memur
24 Haziran 2019 22:14

inşallah gelir ikimizede kardeşim. subaylıkta kaçıncı yedeğe kadar gelmişti hatırlıyor musun? subaylıkta 31 kişi alıyordu yanlış hatırlamıyorsam

vuralalican06, 5 yıl önce

benimde 43. 5 kişi kayıt yaptırmasa sıra bana geliyor :) geçen subaylıkta deniz ilk zamanlar boştu biraz. öyle olursa gelir bize sıra gibi ama insan güvenemiyor.

Ysl77
Şube Müdürü
24 Haziran 2019 22:17

Hocam subaylıkta alim 31 kayit yapan sira gelen kisi 62 bos kalan kontenjan 5 ti

lazylittle
Aday Memur
24 Haziran 2019 22:21

baya bi kişiye gelmiş yedeklerden 2 katı kadar kişiye. bunda da öyle olur diyebilir miyiz arkadaşın 5. benim 8 kişi var önümüzde gelme ihtimali olur mu ki

Ysl77, 5 yıl önce

Hocam subaylıkta alim 31 kayit yapan sira gelen kisi 62 bos kalan kontenjan 5 ti

vuralalican06
Kapalı
24 Haziran 2019 22:24

başka ne çıktı sana karadan filan asil çıktı mı

lazylittle, 5 yıl önce

baya bi kişiye gelmiş yedeklerden 2 katı kadar kişiye. bunda da öyle olur diyebilir miyiz arkadaşın 5. benim 8 kişi var önümüzde gelme ihtimali olur mu ki

lazylittle
Aday Memur
24 Haziran 2019 22:49

yok hocam ben hep yardımcı sınıf yazdım. karadan ikmal de de gelme ihtimali olabilir ama asil çıkmadı. En iyi ihtimal bu deniz ikmal var 8. yedekle

vuralalican06, 5 yıl önce

başka ne çıktı sana karadan filan asil çıktı mı

Ysl77
Şube Müdürü
24 Haziran 2019 22:54

Hocam şuan 3 müz variz deniz ikmal sinifi asil kazanan veya baska yedekteyim diyen arkadasimiz yok henuz pomem ve subaylik etkisi olurmu bilmiyorum

lazylittle, 5 yıl önce

yok hocam ben hep yardımcı sınıf yazdım. karadan ikmal de de gelme ihtimali olabilir ama asil çıkmadı. En iyi ihtimal bu deniz ikmal var 8. yedekle

lazylittle
Aday Memur
24 Haziran 2019 22:58

kardeşim subaylık etkisi dediğin nedir? yani subaylığa girmiş adam sonuçlar açıklanmadan astsubaylığada girmiş kendisini garantiye almak için. daha sonra subaylığı kazandığı halde burada hala kayıdı sıralaması görünüyor olabilir mi demek istiyorsun?

Ysl77, 5 yıl önce

Hocam şuan 3 müz variz deniz ikmal sinifi asil kazanan veya baska yedekteyim diyen arkadasimiz yok henuz pomem ve subaylik etkisi olurmu bilmiyorum

Ysl77
Şube Müdürü
24 Haziran 2019 23:02

Kesinlikle oyle ornek benim mesela subayliga girdim kara piyadegeldi gitmedim bunu bekledim bunun gibi pomemde ayni sekilde

lazylittle, 5 yıl önce

kardeşim subaylık etkisi dediğin nedir? yani subaylığa girmiş adam sonuçlar açıklanmadan astsubaylığada girmiş kendisini garantiye almak için. daha sonra subaylığı kazandığı halde burada hala kayıdı sıralaması görünüyor olabilir mi demek istiyorsun?

lazylittle
Aday Memur
24 Haziran 2019 23:13

umarım dediğin gibi olur kardeşim baya bi kayma olur yedeklerden hepimiz yerleşiriz.

Ysl77, 5 yıl önce

Kesinlikle oyle ornek benim mesela subayliga girdim kara piyadegeldi gitmedim bunu bekledim bunun gibi pomemde ayni sekilde

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi