Editörler : supporters.
«302303304305306307308309310311312313314
11 Mayıs 2019 10:57

Kamu denetciligi kurumuna basvurulsa olmaz mi bu yasin kalkmasi enszindsn 40 olmasi adina ne yapilmali

42osmanlı42
Aday Memur
23 Mayıs 2019 11:27

Konuyla ilgili herhangi bir gelişme veya çalışma hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar.

Ömerfaruk30
Yasaklı
07 Haziran 2019 23:41

09.06.2019 Pazar Saat : 20.00'da gerçek sınavın provası niteliğinde Genel Kültür bölümünde KPSS LİSANS alanında ÜCRETSİZ TÜRKİYE GENELİ CANLI DENEME yapılacaktır.Katılarak sınava katılacaklar arasında kaçıncı olduğunuzu ve puanınızı tespit edebilirsiniz.İlgili duyuru ve paylaşımlar için aşağıdaki linke arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.

....,

Ücretsiz Türkiye Geneli Canlı Deneme Sınavı aşağıdaki linkte yapılacaktır.

........

emre polat
Müsteşar Yardımcısı
14 Haziran 2019 12:38

Sn. Forum editörleri başlık sabitlenirse teşekkür ederiz

akibeosm
Aday Memur
01 Temmuz 2019 18:59

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

42osmanlı42
Aday Memur
05 Temmuz 2019 09:56

Arkadaşlar konu ile ilgili Kamu Denetçiliği Kurumuna başvuran oldu mu?

mehmet1031
Memur
05 Temmuz 2019 15:48

Örnek bir dilekçe ile başvuralım
42osmanlı42, 5 yıl önce

Arkadaşlar konu ile ilgili Kamu Denetçiliği Kurumuna başvuran oldu mu?

35yasmagduru
Aday Memur
13 Eylül 2019 15:44

yas için yurutmenın durdurulması davası acılacagı soylentısı var

Sizce cozum olurmu ?

emre polat
Müsteşar Yardımcısı
14 Eylül 2019 16:25

Bilgilendirme:

yaş sınırı kalksın başlığı burası, yeni sınır olan 45 yaş getirilsin değil. Lütfen başka başlıkta yazılarına devam edin bence.

Başlığın mantığını anlamamışsınız kusura bakmayın.

Yeni yaş sınırı getirilsin diye mücadele edenlerin bu başlıkla alakaları yoktur, onlar gitsin başka başlık açsın ne yazacaklarsa da orada yazsınlar. Bu başlık ufku geniş ve meselenin özünü kavramış olanlar içindir!

35yasmagduru, 5 yıl önce

A Grubu Personel Alımında Yaş Sınırı 45'e Yükseltilmelidir! - 6 Eylül 2019 Cuma 11:24 - Son Dakika Medya Haberleri Haberleri -SGK Rehberi

35yasmagduru
Aday Memur
15 Eylül 2019 12:58

kardes ben orda yaş hususunda haber yapılmıs dıye attım yaş denen lanet uygulamanın bende karsısındayım kalksın ıstıyorum.klavye basında kahramanlık yapıp kalkmasına karsıymısım havası yaratma...yaşın kalkmasını ısteyen benım...madem bu kadar muzdarıpsın olaydan yaşın kalkması ıcın bu zamana kadar ne yaptın dava actın mı vekıllerle bakanlarla gorustun mu haber sıtelerıne gıttın basvurdunmu ?

işkembeden sallıyuosun burda

yıne dıyorum ben yaşın tamamen kalkması taraftarıyuım ancak 6 eylul 2019 da haber yapılmıs kamuoyunda bunun ıcın ıstek var demekkı dıye buraya koydum...

Merak ettıgım yaş olayının kalkması ıcın sen ne yaptın ?

emre polat, 5 yıl önce

Bilgilendirme:

yaş sınırı kalksın başlığı burası, yeni sınır olan 45 yaş getirilsin değil. Lütfen başka başlıkta yazılarına devam edin bence.

Başlığın mantığını anlamamışsınız kusura bakmayın.

Yeni yaş sınırı getirilsin diye mücadele edenlerin bu başlıkla alakaları yoktur, onlar gitsin başka başlık açsın ne yazacaklarsa da orada yazsınlar. Bu başlık ufku geniş ve meselenin özünü kavramış olanlar içindir!

35yasmagduru
Aday Memur
15 Eylül 2019 13:01

https://forum.memurlar.net/konu/2389006/

burda baslıkta anket duzenlemısım yuzde 85 ı yaş ile ılgılı duzenleme yapılsın demıs

yaklasık yuzde 71 ı kalksın demıs bende dahıl

yaşın kalkması adına tezat davranısım olsa zaten buraya ankette yaş kalksın dıye şık koymam ama anlayuıp dınlemeden gormeden bılmeden dusunmeden klavyeden sallıyuosun kardes

emre polat
Müsteşar Yardımcısı
25 Eylül 2019 08:36

Yaş sınırı kalkması için MV , Bakan ve gazeticilerle görüştüm, TBMM' ye fax da çektik bir grup arkadaş, bunu herkes bilir, makale bile yazdırdık..yaş sınırı 30 dan 35 e çıkarıldı( o zamanlarda da tamamen kalksın diye mücadele ettik ancak sadece 35 'e yükseltebildiler) o günlerde sen neredeydin??? o yıllarda o mücadeleyi yürütenler bilir kimin ne yaptığını..bu başlığı açan da benim..dikkat edersen, ilk açıldığı günden itibaren yazdıklarımı okursan anlarsın kimin ne yaptığını..

Benim kahramanlık yapmaya ihtiyacım da yok, gösteriş yapmaya da ihtiyacım yok, ben zamanında köprüyü geçtim zaten, yaş maduru da değilken bu forumda en aktik kişilerden biriydim, o günleri hatırlayanlar bilir ama o dönemden kimse kalmadı forumda...

35yasmagduru, 5 yıl önce

kardes ben orda yaş hususunda haber yapılmıs dıye attım yaş denen lanet uygulamanın bende karsısındayım kalksın ıstıyorum.klavye basında kahramanlık yapıp kalkmasına karsıymısım havası yaratma...yaşın kalkmasını ısteyen benım...madem bu kadar muzdarıpsın olaydan yaşın kalkması ıcın bu zamana kadar ne yaptın dava actın mı vekıllerle bakanlarla gorustun mu haber sıtelerıne gıttın basvurdunmu ?

işkembeden sallıyuosun burda

yıne dıyorum ben yaşın tamamen kalkması taraftarıyuım ancak 6 eylul 2019 da haber yapılmıs kamuoyunda bunun ıcın ıstek var demekkı dıye buraya koydum...

Merak ettıgım yaş olayının kalkması ıcın sen ne yaptın ?

emre polat
Müsteşar Yardımcısı
25 Eylül 2019 10:16

buyrun daha önce çıkmış bir yazı, hem de hukuki haber sayfasında:

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

35yasmagduru
Aday Memur
07 Ekim 2019 12:14

Arkadaslar kamuuya alımda 35 yaş şartının kalkması yada duzenlenmesı ıcın kanun teklıfı verıldıgı haberı yapılmıs

Sanırım kanun teklıfı verılmıs habere goore.Dogru ıse hayırlı olsun sımdıden

35yasmagduru
Aday Memur
09 Ekim 2019 13:42

arkadaslar kanun teklıfı verılmıs nerdesınız destek olmak ıcın

35yasmagduru, 5 yıl önce

Arkadaslar kamuuya alımda 35 yaş şartının kalkması yada duzenlenmesı ıcın kanun teklıfı verıldıgı haberı yapılmıs

Sanırım kanun teklıfı verılmıs habere goore.Dogru ıse hayırlı olsun sımdıden

egalite
Memur
25 Ekim 2019 17:18

Umarım kaldırılır artık

egalite
Memur
05 Kasım 2019 16:28

Bir gelişme var mı arkadaşlar?

egalite
Memur
05 Kasım 2019 16:41

daha öncede bir MHP Milletvekili Arzu Erdem hanımefendi yaş sınırının kaldırılması için kanun teklifi vermişti yanılmıyorsam.

Toplam 6272 mesaj
«302303304305306307308309310311312313314

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi