Editörler : crops35
26 Ocak 2013 12:21

Katiplik Hakkında

Arkadaşlar katipliği kazanan herkes katiplik mi yapıyor yoksa başka birimlere de yönlendiriliyor mu acaba. bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

İyi haftasonları

aknmlk
Aday Memur
28 Ocak 2013 12:01

kimse bişey bilmiyor mu ya

3348
Kapalı
28 Ocak 2013 13:40

tabikide sadece katip olarak çalışıyoruz. adliye içerisinde herhangi bi kalemde katiplik yapabiliyoruz.

atikoatiko
Aday Memur
29 Ocak 2013 15:00

f klavyede mesela kagıt yazarken a harfine şapka koyma nasıl oluyor???? shiftle basıyorum fakat büyük a oluyor . şapkalı küçük a nasıl yapılıyor???yardımcı olur msusunuz???

smyrna078
Daire Başkanı
29 Ocak 2013 15:14

shiftle üç rakamına aynı anda bas.. sonra normal a ya bas a şapkalı olarak çıkar..atikotatiko arkdşm

Uğde
Daire Başkanı
30 Ocak 2013 02:38

arkadaşlar 2.5 ay önce kursa gitmeye başladım ondan önce f klavye hiç kullanmamıştım kursum 8 hafta sürdü ve bitti bu 2.5 ay içerisinde günde nerden baksanız 6-7 saat çalışmışımdır halada çalışıyorum dediler gibi yazıyorum ama nedense bir türlü 120-130 olamıyorum bi şu basit metinlerde 110 gördüm onun dışında ferdin fikri gibi zor metinlerde her yazmamda 90 ı göremiyorum bile beminle kursa başlayan arkadaşlar benden daha iyi durumda acaba yeteneksizmiyim diye düşünmeye başladım ne yapıcam bilmiyorum

atikoatiko
Aday Memur
30 Ocak 2013 15:18

ugde sen yine ıyısın ben daha harflerin yerine öğrenmekle meşgulum .(

smyrna078
Daire Başkanı
30 Ocak 2013 15:36

:) moral bozmayın..sabredince hızlanılıyor arkadaşlar..bende inanmıyordum ama gerçekten hızlanılıyor

betaso
Aday Memur
30 Ocak 2013 16:59

bende henüz 90ı göremedim kursa gitmiyorum q klavye kullanıyorum.nasıl yapıcam bilmiyorum

Uğde
Daire Başkanı
30 Ocak 2013 17:43

imkanın varsa kursa git bence ben çok faydasını gördüm sınavada 2 aydan az kaldı yani bence illaki herkez yaza yaza hızlanır bir gün ama zamanda daralıyor

betaso, 11 yıl önce

bende henüz 90ı göremedim kursa gitmiyorum q klavye kullanıyorum.nasıl yapıcam bilmiyorum

kapadok
Müsteşar Yardımcısı
30 Ocak 2013 17:49

kursun hiçbir faydası yok emin olun bu arada haber sitelerindeki haberleri yazın orada farklı kelimeler olduğu için çok yardımcı oluyor.

smyrna078
Daire Başkanı
30 Ocak 2013 18:20

kursun faydası bana göre kalabalık ortamda yazma alışkanlığın gelişiyor..sınavda çünkü tek başına değilsin...seninle birlikte en az 9-10 adayla giriyorsun..kursa gitme imkanın yoksa mutlaka sesli ve aile bireylerinin bulunduğu ortamda çalışmalarını yap..sakın tek başına ve sessiz ortamda çalışma..yoksa sınavda yazma oranın inanılmaz düşer..sesli ortamda çalışırsan bir süre sonra sadece yazıya odaklanmayı başarabiliyorsun..diğer faktörler seni etkilemiyor..sınav sadece yazmaktan ibaret değil psikolojik olarakta kendini hazırlaman gerekiyor..benimki sadece bir öneri..bol şans

Uğde, 11 yıl önce

imkanın varsa kursa git bence ben çok faydasını gördüm sınavada 2 aydan az kaldı yani bence illaki herkez yaza yaza hızlanır bir gün ama zamanda daralıyor

aknmlk
Aday Memur
31 Ocak 2013 13:53

Bazı arkadaşlar katip olarak atananların başka birimlere verildiğini söylemişti.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi