Editörler : crops35
12345678910111213»

rmznguzel
Aday Memur
28 Mart 2021 09:31

Mülakata daha önce herkesin girişte telefondan rastgele oluşturulan sayı kombinasyonundan seçtiği rakamlar soru havuzundan sorulacak soruların sıra numarası oluyor. Üç kişi var içerde karşılarında masada pc olan yere oturup seçtiğin rakamlara karşılık gelen soruları okuyup aynı zamanda cevaplamanı istiyorlar tabi kamera da var

ironeyes
Aday Memur
29 Mart 2021 10:41

Alımlar neye göre yapılıyor ? Sadece mülakat puanına göre mi yoksa kpss+mülakatmı ?

arembarem
Aday Memur
29 Mart 2021 10:44

Hocam kpss ile alakası yok. Sadece mülakat nasılsa ona bakıyorlar . Siz girdiniz mi neresi için sizin ve nasıl gecti
ironeyes, 3 yıl önce

Alımlar neye göre yapılıyor ? Sadece mülakat puanına göre mi yoksa kpss+mülakatmı ?

proaktivite
Aday Memur
30 Mart 2021 16:57

mülakatların sonuç tarihine ilişkin kesin bilgi edinebilen var mı acaba ?

Kayseri1989
Aday Memur
01 Nisan 2021 16:38

İstanbul-Tekirdağ - kırkklaleli için girdim

Blacksmith00
Aday Memur
01 Nisan 2021 19:55

01.04.2021 de makine teknisyeni olarak mülakata katıldım. 4,5 senelik mekanik sistemler üzerine deneyimim var. Çözemedim arıza, bakımını yapamadığım cihaz kalmadı. Çalıştığım yerde yeni gelen personele eğitim vermekle sorumlu olmama rağmen mülakatta bakım nedir sorusuna heyecanımdan dolayı cevap veremedim. İşim boru hatlarıyla ilgili olmasına rağmen örnekler veremedim. Şuan kendimi aptal gibi hissettiğim için üye olup bu yorumu yazma ihtiyacı duydum. Heyecan yapmayın arkadaşlar. Rahat olun ve sorulara çok anl yüklemeden cevap verin. . Normalde botaşın bünyesinde çalışmayı fazlasıyla hak ettiğimi düşünüyorum fakat eğer insan kaynakları olsaydım kendimi mülakata gösterdiğim performanstan dolayı işe almazdım. Demek istediğim mümkün olduğunca rahat olabilmeniz ve sorulan soruları kafanızda çok büyütmemeniz. Allah yardımcınız olsun.

Uubay54
Aday Memur
03 Nisan 2021 16:34

beyler 8 ni̇san dan sonra mulakti̇ olan varmi̇ son gun 8 mi̇

İçerik editör tarafından düzenlenmiştir.

Lütfen forum içerisinde mesaj yazarken küçük harf kullanalım.

Keyifli paylaşımlar dilerim.

Ablead
Aday Memur
03 Nisan 2021 18:08

Evet son gün 8 nisan

Uubay54, 3 yıl önce

beyler 8 ni̇san dan sonra mulakti̇ olan varmi̇ son gun 8 mi̇

04 Nisan 2021 18:47

Botaş genelde 2 haftada açıklıyormuş mülakat sonucunu bu seferde öyle olur mu bilemem

mr.kuzey
Aday Memur
07 Nisan 2021 12:52

Botaş mülakatları yarın bitiyormuş.sonuçlar ne zaman açıklanır bilgisi olan arkadaşlar var mı?

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
09 Nisan 2021 08:52

Ramazana kadar açıklanır bence

birbasi
Aday Memur
09 Nisan 2021 09:26

ramazan dediğiniz 5 gün sonra başlıyor ... bu sürede açıklanması imkansız ... emsali yok ...

hanzel, 3 yıl önce
Ramazana kadar açıklanır bence

Uubay54
Aday Memur
09 Nisan 2021 16:01

Bence haftaya cumaya kadar açıklarlar. ...
birbasi, 3 yıl önce

ramazan dediğiniz 5 gün sonra başlıyor ... bu sürede açıklanması imkansız ... emsali yok ...

Uubay54
Aday Memur
17 Nisan 2021 22:04

beyler herkese i̇i̇yi̇ aksamlar botaş bu cumada aci̇klanmadi̇ beklemeye devam nasi̇p ki̇smet olursa eger maaslar nedi̇r tekni̇syen i̇ci̇n mevzuati̇ okudum . net bi̇rsey bulamadi̇m bi̇len varsa 2021 zam aldi̇lar mi̇ brut ne kadar i̇krami̇yeleri̇ anladi̇k 4 yari̇m i̇ki̇ tam maas ne kadar i̇krami̇yesi̇z brut 7 bi̇n varmi̇di̇r? bi̇len varsa net kesi̇n hatta mart maasi̇ni̇ alan bi̇ cali̇san varsa kesi̇n bi̇lgi̇ oli̇r belki̇ botasa gi̇reri̇z nasi̇p ki̇smet

Uubay54, 3 yıl önce
Bence haftaya cumaya kadar açıklarlar. ...

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
18 Nisan 2021 10:53

Teknisyen için ortalama yıllık 6000-7000 lira civarı bir maaş alırsın. Çünkü ikramiyeler ve vergi dilimlerinden dolayı hiç kimse aylık net şu maaşı alırsın diye bi rakam söyleyemez
Uubay54, 3 yıl önce

beyler herkese i̇i̇yi̇ aksamlar botaş bu cumada aci̇klanmadi̇ beklemeye devam nasi̇p ki̇smet olursa eger maaslar nedi̇r tekni̇syen i̇ci̇n mevzuati̇ okudum . net bi̇rsey bulamadi̇m bi̇len varsa 2021 zam aldi̇lar mi̇ brut ne kadar i̇krami̇yeleri̇ anladi̇k 4 yari̇m i̇ki̇ tam maas ne kadar i̇krami̇yesi̇z brut 7 bi̇n varmi̇di̇r? bi̇len varsa net kesi̇n hatta mart maasi̇ni̇ alan bi̇ cali̇san varsa kesi̇n bi̇lgi̇ oli̇r belki̇ botasa gi̇reri̇z nasi̇p ki̇smet

birbasi
Aday Memur
19 Nisan 2021 13:42

Şimdi sen böyle diyorsun yaa arkadaşlar her ay bu paraları alacaklarını zamnedecekler ... hee ay ellerine bu paralar geçeceğini zannedecekler ... bir de bu paraların üzerine ikramiye felan alınacağını zannedeceklee ... o yuzden aylıknet rakamlar dile getirilirse çok daha iyi olur ...

Aylık net 4600-4850 arası bir maaş geçer eline... bu rakamlar üzerine ikramiye alırsınız ...

2021 yılı TİS imzalanmadı ... yeni sözleşme zammı ne olacak belli değil görüşmeler devam ediyor ...

Ama bunları konuşmadan önce ilk olarak mülakat sonucu olumlu olsun öyle konuşalım 😉

hanzel, 3 yıl önce
Teknisyen için ortalama yıllık 6000-7000 lira civarı bir maaş alırsın. Çünkü ikramiyeler ve vergi dilimlerinden dolayı hiç kimse aylık net şu maaşı alırsın diye bi rakam söyleyemez

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
19 Nisan 2021 14:27

Dediğim gibi aylık eline şu kadar maaş geçer demek çok zor en yüksek maaş Ocak ayında alınır ve sonraki aylarda yıl sonuna kadar sürekli düşer. Vergi dilimleri maaşı muazzam etkiliyor en doğrusu senelik bi ortalama vermek olur. Teknisyen için ikramiyeler dahil yıllık ortalama 6000 TL civarı olacağını düşünüyorum
birbasi, 3 yıl önce

Şimdi sen böyle diyorsun yaa arkadaşlar her ay bu paraları alacaklarını zamnedecekler ... hee ay ellerine bu paralar geçeceğini zannedecekler ... bir de bu paraların üzerine ikramiye felan alınacağını zannedeceklee ... o yuzden aylıknet rakamlar dile getirilirse çok daha iyi olur ...

Aylık net 4600-4850 arası bir maaş geçer eline... bu rakamlar üzerine ikramiye alırsınız ...

2021 yılı TİS imzalanmadı ... yeni sözleşme zammı ne olacak belli değil görüşmeler devam ediyor ...

Ama bunları konuşmadan önce ilk olarak mülakat sonucu olumlu olsun öyle konuşalım 😉

Mali4323
Aday Memur
22 Nisan 2021 12:24

Sonuçların bu ay sonuna kadar açıklanma ihtimali var mı?

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
22 Nisan 2021 13:54

Sanmam güvenlik soruşturması geri geldi. 3 ayı bile bulabilir sonuçların açıklanması
Mali4323, 3 yıl önce

Sonuçların bu ay sonuna kadar açıklanma ihtimali var mı?

Umttakyol
Aday Memur
22 Nisan 2021 14:43

Az önce BOTAŞ genel müdürlüğünü aradım, önümüzdeki hafta salı-çarsamba günü açıklanma tarihi netleşebilir siz tekrar arayınız dediler.

Toplam 678 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi