Editörler : E.Kayı Han
26 Ocak 2011 15:44

MHP bitecek diyenler...

http://www.dailymotion.com/video/x76dsm_dely-kurt-bozkurt-yurdu_music

bu şarkı size gelsin.

bizim Türklükle bağımız, bu şarkıyı dinlerken klibi izlerken kalbimiz deli gibi çarpacak kadar, damarlarımızdaki kan hızlanacak kadar, nefesimiz kesilecek kadar kuvvetli. siz kimsiniz ki bizi bitireceksiniz?

"bu destan hiç bitmeyecek"

ÇIKMA_KARŞIMA
Yasaklı
26 Ocak 2011 15:49

bizde Türküz ama faşist,milleti yakan,kıyanlardan değiliz...!

üzülüyorum ki bu vatan,devlet,Türklük kavramları sizin ağzınızda sakız oldu ve kıymeti düştü...

"gold üye"
Yasaklı
26 Ocak 2011 15:54

lilith:

mhpyi sizler bitirdiniz . ne kadar kabul etmesenız de kaleleriniz referandumda düştü.tabanınız tavana isyan etmiş durumda. artık üst kademeden bile mhpliler kopuyor .yaprak dökümü hızlanmış. sırf bu tavrınız korkutma senaryolarınız proje üretmeyen yapınız saldırgan haliniz ırkçı tutumunuz mhpyi bitirdi.

*lilith*
Müsteşar
26 Ocak 2011 15:57

toyota,

biten bişey yok.

Türklük var oldukça biz de varolacağız.

kimler geldi kimler geçti diye eski fotoğraflara bakacağız arkanızdan:)

*Parya*009*
Yasaklı
26 Ocak 2011 16:01

:D :D :D :D

"gold üye"
Yasaklı
26 Ocak 2011 16:01

dspnin peşine takıldıgınızda barajın serin sularına dalmıstınız şimdi gene solcuların peşine takılmıssınız. mantıken baraj altındasınız.

mhp seçmeni chp seçmeni gibi değildir. ne yaparsam unuturlar demez alır intikamını. ki referandumda da aldı . osmaniye gibi kaleniz hatta bahçelinin köyünden bile EVET oyu baskın çıktı .

aşşağıladıkları ramiz ongun ve türevi hakiki ülkücülere yapılanları ihraçları bu halk affetmez darbeyi vuracak .

ytürkmen03
Yasaklı
26 Ocak 2011 16:02

"Ben ülkemi pazarlamakla mükellefim."

"Sen ne mutlu Türküm diyene dersen o da ne mutlu Kürdüm diyene der. Türklük yerine Türkiyelilik bilinci yerleştirilmelidir. "

"Büyük Ortadoğu Projesi'nin eş başkanıyım... "

"Değiştim!" (Seçimler öncesi) 2006 senesi bir röpörtajı : "Asla değişmem!"

"Sayın Öcalan düşüncelerinin değil, almış olduğu kellelerin hesabını veriyor."

Eylül 2006 - Bahçeşehir Üniversitesi mezunu ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Ohio Kent State Üniversitesi'nde master yapmış; PKK ile savaşırken şehit olan Asteğmen Zeki Burak Okay'ın "devlete hakkımı helal etmiyorum" diyen evlat acısı çeken annesine şöyle dedi:

"Bunları mı dinleyeceğim ben"

bizim ağzımızda kıymeti düşen kavramlar sizin ağzınızda harbiden şeref bulmuş.

*lilith*
Müsteşar
26 Ocak 2011 16:14

toyota,

bildiğin iki laf var,

1. bilmemkimin peşine takıldınız

2. apoyu asmıcaktınız niye aldınız

baska bişey söyleyeceğin vakit seni dinleyeceğim.

ytürkmen03 yazdıklarının altına imzamı attım müsadenle.

"gold üye"
Yasaklı
26 Ocak 2011 16:24

lilith:

-korkutma vatan bölündü(8 senedir hala bölünemedi)

-ırkçılık

-saldırgan tavır

-fikirlerinizle uyusmayanı dışlama

-proje olmadan siyaset

BUNLARDAN BASKA İCRAATINIZ VAR MI Kİ BAHSEDEYİM ...?

01özlem01
Aday Memur
26 Ocak 2011 16:27

Bitecek demiyoruz zaten bitmişş,,ahı gitmiş vahı kalmış

*lilith*
Müsteşar
26 Ocak 2011 16:37

toyota,

fikirlere uyusmayan dıslamanın alasını siz yapıyorsunuz bizim öyle bi amacımız olamaz

vatan bölündü derken vatanı 8 senede bölecek adam anasının karnından dağa doğmadı (en azından biz buradayken) vatan bölünüyor evet korkutma falan değil, anayasa değişikliğine hazırlanıyor akp seçimden sonra anayasada hangi maddeler değişecek ve amacı nedir söylermisin?

ırkçılık derken, vatanın bütünlüğüne ve birliğine kastı olan her fırsatta şımaran pozitif ayrımcılığa doymayan hangi köken olursa olsun karşısındayız. herkes kendi milletini sever ve över. zaten bu ülkede ırkçılıktan anladığınız tek şey Türk'üm demek. Kürdüm desem demokratik olurdum, kucaklayıcı olurdum. bu safsatanız kar etmiyor onu geçin artık.

bizim projemiz bellidir, eski ülkücü(???) isen bilirsin zaten.

01özlem01

parmağımı şıklattığım anda rüyadan uyanacaksın :D:D

"gold üye"
Yasaklı
26 Ocak 2011 16:46

Lilith aplam:

tipik mhpli sloganlarından örnek vereyim sen de anlarsın artık .

-en iyi kürt ölü kürttür.

-her şey türk için türke göre

bunlar ala ırkçılıktır ...

değişecegını iddia ettiğiniz ve dilinizde pelesenk olan ilk üç madde asla değişmez . bu sizin hallüsinasyonunuz. halk aynı serabı görmediği için gene %50'lerde oy veriyor(anketlerde)

siz evrensel kucaklayıcı anlayıştan ziyade türkçülük potasında bütün ulusları toplamak istiyorsunuz . oysa bu olmaz . türk türktür laz da lazdır. "kimsenın varlıgı türk varlıgına armagan değildir"

ha türkleri severim arkadaslarımdan mhpliler de var. kaliteli insanlardır. mhpye de oy verdiler ama sizin lanse ettiğiniz ülkücülükle alakaları yoktur.

tıpkı seyit ahmet arvasi,ramiz ongun,ökkeş şendiller gibi gerçek ülkücülerin alakalarının olmadıgı gibi .

*lilith*
Müsteşar
26 Ocak 2011 17:06

toyota;

- en iyi kürt ölü kürttür.

bu cümleyi telafuz eden pek ala demokrat çok dostum var, bunu bir partiye mal etmek yanlıs olur. hatta demokrat tanıdıklarım şöyle der "kürdün evliyasını ..." gibisinden. kürt meselesi çok ayrı, kürtlerin hepsini almadan, bak tekrar ediyorum GENELLEMEDEN,

Çapkın:)
Daire Başkanı
26 Ocak 2011 17:09

:)))

Arkadaş hala Türklüğü parti aidiyetine bağlayan küçük bi güruh varya, anlamıyorum yaa.

Bu güruha bir başlıkta iki kelimeden mütevellit bi cevap şeyetmiştim ama Battal Gazi rümuzla editör, hiçbir hakaret içermemesine rağmen ceza vermişti.

O sebeple yazmıyorum.:)

*lilith*
Müsteşar
26 Ocak 2011 17:13

(enter'a bastım yanlıslıkla kaçtı yorum ellerimden:D)

herneyse, GENELLEMEDEN, şu zamandaki kürtlerin tavırları için ben de aynı şeyi düşünüyorum, kürt değil aynısını laz yapsa ona da aynı seyi söylerdim. kürtlerin içinde vatanını seven yok mu tabiki var, ama sevmeyen TCden rahatsız olan daha fazla neyse bu konu apayrı, girince çıkamıyoruz bunu geçiyorum.

-herşey Türk için Türk'e göre

bu sözün çok geniş kavramlar ifade ettiğini düşünmüyorum. Ne Mutlu Türk'üm Diyene tadında, bazı duyguların önemini vurgulamak için söylenmiş bir sözdür. yoksa tabiki herşey Türk için olamaz.

anayasada değiştirelecek maddeler nelerdir? ilk 3 madde ya da 4.madde değilse, hangi maddeler değişecek bu konuda bir açıklama var mı??

__58__AH
Yasaklı
26 Ocak 2011 17:33

lilith

bu ülkede senin gibi 1000 tane daha mhp olsun inan mhp barajı aşar kesin gece 4 te burada idin sabah kalktım baktım yine burada mhp propagandasına devam bahçeli bile bu kadar mesai harcamıyordur mhp için hem vallah hem billah

insann
Daire Başkanı
26 Ocak 2011 18:59

http://www.dailymotion.com/video/x76dsm_dely-kurt-bozkurt-yurdu_music

26 Ocak 2011 19:32

biz oyle kolay lokma degiliz , kolay kolay da bitmeyiz, bitmemizi bekleyenler avuclarini yalasinalr

Er-Razi
Şef
26 Ocak 2011 19:37

bitmezsiniz bir avuş kalırsınız buda ülkenin asıl meselelerinden ne kadar be haber olduğunuzu gösteriyor.............

*lilith*
Müsteşar
26 Ocak 2011 19:41

58,

ne alakası var? ben eğitim fakülteliler ve akademik personal forumunu takip ediyorum normalde.

siyasi foruma da gün içinde 4-5 sefer yarım saatlik sürelerle en fazla takılıorum.

genelde aynı saatlerde denk geldiğimiz için sana hep burdaymısım gibi geliyor.

kendi halimde bi öğretmen adayıyım ben yani propagandayla falan işim olmaz.

ama son zamanlarda akpliler MHP'nin üzerine çok oynadıkları için bu aralar MHP baslıkları açasım geliyor evet orda haklısın.

*Parya*009*
Yasaklı
26 Ocak 2011 19:42

MHP ülkenin çimentosudur bitmez...

Biterse AKP'nin ülkeyi imar projeleri yarım kalır.

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi