Editörler : ayşegül bgm

masumsbt
Aday Memur
07 Kasım 2017 13:52

ayrıca 4924 olmak mesaj gelmiyecek anlamına gelmiyor. 2017/5 lerin hepsi bitmedi sanırım onlar bitmedende bize sıra gelmeyecek anlaşılan.

07 Kasım 2017 14:02

2017/5 lerde bugün mesaj gelip bugün zimmete düşürenler var inşallah bizde duseriz en kısa zamanda

masumsbt
Aday Memur
07 Kasım 2017 14:04

İnşallah gına geldi artık

adaymadurr
Kapalı
07 Kasım 2017 20:28

2017/8 ile atanan kız arkadaşımız ebe kahraman Maraşlı H.Zeydanlı biz senin yüzünden bekletiliyomuşuz.lütfen okuyosan cvb ver.ya da sosyal medyadan yazıyorum ordan cvp ver.ya bişeyler biliyosan bizlere de söyle o tanıdığın GÜVENLİK ile ilgili üst düzey yetkili kişiye söyle yazık günah bize ya .bi çok şey öğrendim SENDE BİZE yardımcı ol birazcık 347 kişi bekliyoz öyle zor durumda.

adaymadurr
Kapalı
07 Kasım 2017 20:32

bakanlıkta aile büyüklerim aracılığı ile ulaştığımız kişi senin adını veriyo başka bişi söylemiyo.lütfen arkadaşım okuyorsan burdan cvp ver.artık zor durumdayız beklemekten bıktık

emelce01
Aday Memur
07 Kasım 2017 21:02

bu arkadaşın ne gibi bir etkisi olabilir ki.sadece onun yüzünden zimmete düşmüyoruz.bir tek o mu takılmış soruşturmada.açıklama yapabilir misiniz lütfen.

adaymadurr
Kapalı
07 Kasım 2017 21:20

öğrenebildiğm şu;Bu arkadaşın adı ve tüm dosyalar oradaymış mit mi ne demiş btmiş soruşturmalar ama bekletiliyomuş.ebe arkadaşın etkisine gelince bu üst düzey kişiyi yakınen ve uzun yıllarca tanyomuş uynı yurtta mı nedir beraber büyümüşler ya ne blim işte dayımların ulaştığı kişi sayıları az soruşturmalar biteli epeyce oldu ama bekletiliyor o grub demiş

adaymadurr
Kapalı
07 Kasım 2017 21:22

arkadaş biliyor ama cevap vermiyor faceden instadan yazdim hatta görüldü yaptı yine cevap vermedi.

emelce01
Aday Memur
07 Kasım 2017 21:24

bu konuda herkes duyarlı olsa keşke.bu seçimler bekleyişler insanların hayatlarını değiştiren şeyler

Haberci1982
Kapalı
07 Kasım 2017 21:56

peki nerede bekliyor bu dosyalar mitte mi sağlık bakanlığında mı?

adaymadurr
Kapalı
07 Kasım 2017 21:59

sağlık bakanlığı herhalde mite nasıl ulaşalım daha bizim bikinlığa ulaşamıyoruz

Haberci1982
Kapalı
07 Kasım 2017 22:07

benim için sağlık bakanlığına ulaşmak da sıkıntı. yazdıklarınızdan net olmadığı için sormak gereksinimi duydum. peki bu sorunu çözebilmek için bir şey yapabilir miyiz. yani direk açıp bunu belirtsek muhtemelen inkar ederler diye düşünüyorum...

adaymadurr
Kapalı
07 Kasım 2017 22:10

sizde haklısınız bakanlığa ulaşmakta çok zor herkes bi yere bağlıyo.

Hilalm
Aday Memur
07 Kasım 2017 23:30

Arkadaşlar bunlara nasıl inanıyosunuz neden böyle bişey için bizi bekletsinler böyle bişey varsa o kişiyi tek bekletip göreve geç başlatırlar kaldı ki böyle bişeyden bekletildiğimizi düşünmeyin okumuş etmiş insanlarız bizi atadılar ihtiyaçları olduğu için kimse bizi babamızın hatrına atamadı onlar da bi an önce bu süreci bitirip göreve başlamamızı bekliyor işimizi ve işlerini yürütmemiz için

Haberci1982, 6 yıl önce

benim için sağlık bakanlığına ulaşmak da sıkıntı. yazdıklarınızdan net olmadığı için sormak gereksinimi duydum. peki bu sorunu çözebilmek için bir şey yapabilir miyiz. yani direk açıp bunu belirtsek muhtemelen inkar ederler diye düşünüyorum...

adaymadurr
Kapalı
07 Kasım 2017 23:32

tek derdimiz bi an önce görevimize başlamak ve inşALLAH biran önce başlarız ALLAHIM

Haberci1982
Kapalı
07 Kasım 2017 23:41

haklısınız. ancak sadece olayı anlamaya çalışıyorum. tam olarak kavrayamadım.

Hilalm, 6 yıl önce

Arkadaşlar bunlara nasıl inanıyosunuz neden böyle bişey için bizi bekletsinler böyle bişey varsa o kişiyi tek bekletip göreve geç başlatırlar kaldı ki böyle bişeyden bekletildiğimizi düşünmeyin okumuş etmiş insanlarız bizi atadılar ihtiyaçları olduğu için kimse bizi babamızın hatrına atamadı onlar da bi an önce bu süreci bitirip göreve başlamamızı bekliyor işimizi ve işlerini yürütmemiz için

masumsbt
Aday Memur
08 Kasım 2017 09:26

bu bahsedilen şahıs takıldığı içinmi bekletiliyoruz bunu anladım bence böy olamaz takıldıysa komisyona gider diğerleri atanır bana pek inandırıcı gelmedi.

masumsbt
Aday Memur
08 Kasım 2017 11:32

Arkadaşlar kesin olarak söylüyorum başka bir şeye inanmayın güvenlik soruşturması tamamlanmak üzere bir kaç kişinin karakol yazısı bekleniyor onlarda gelmek üzereymiş önümüzdeki hafta emniyet sağlık bakanlığına gönderiyor. kesin bilgi inşallah 20 ile 25 arasında zimmete düşersiniz daha önce beklemeyin.

Au2601
Aday Memur
08 Kasım 2017 12:58

İnşallah ya çok beklemeyelim..

Mavi morfo
Aday Memur
08 Kasım 2017 19:23

adıyaman besniye atanan var mı?

Toplam 234 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler