Editörler : alex 10
«521522523524525526527528529530531532»

alex 10
Editor
25 Ocak 2019 10:41

bu forumda Aziz Yıldırım'ın son dönemdeki yönetim şekli, taraftarla olan diyaloğu vs sebeplerden dolayı artık yeter Aziz Yıldırım diye defalarca yazdım bağırdım çağırdım..

Efsane başkandı, halada öyle, bunuda defalarca söyledim, Fenerbahçe için hayatını adadı bunda gram şüphe yok..

Amaaa onu bu kadar arayacağımızı ne ben nede Ali Koç'a en muhalefet Fenerbahçe taraftarı bile tahmin edemezdi..

Evet Ali Koç çok büyük Fenerbahçelisin,

hayatın belki o tribünlerde geçmiş olabilir,

çok fazla emek harcadın bunda şüphe yok,

ama şu 7-8 aylık süre gösterdi ki; iyi bir kulüp yöneticisi değilsin,

belki zamanla bu söylediklerimizden dolayıda bizleri pişman edeceksin, ki inşallah edersin ama bu 7-8 aylık yönetim şeklin; yöneticilik falan değil..

O eli masaya ne zaman vuracaksın SAYIN KOÇ !!

Affınıza sığınarak yazıyorum;

SLİMANİ denen kazma parçasıyla,

Fenerbahçe formasıyla daha kaleye tek bir şut çekememiş sözde ofansif orta saha futbolcu bozuntusu BENZİA ile,

Yürüyüşünden bile futbolcu olmadığı belli olan FREY ile daha ne kadar devam edeksiniz..!!

Veee Ersun Yanal, trene bakar gibi kulübeden bu takıma ne kadar daha öyle bakacaksın..

Beyler gidişat çok kötü, 1 maç daha kaybedersen o tribünlerde istenmeyen olaylar dediğiniz şeyler yaşanmaya başlar Allah korusun..

ya bu kulübü adam gibi yönetin yada biz beceremedik deyip yol yakınken kaybolun gidin..!!

gakkkos
Yasaklı
20 Şubat 2019 14:48

Mehmet Ekici'nin 618 günlük Fenerbahçe kariyerinin 209 günü sakatlıklarla geçti.

ice.man
Kapalı
20 Şubat 2019 15:02

Zenit maçında forvette Ayew oynayacakmış.. 1 gol atsak yeter gibi duruyor umarım turlarız..

gakkkos
Yasaklı
20 Şubat 2019 15:03

tur cepte de , rakip umarım dişimize göre olur son 16 da güzel bir kura çekelim temennim bu.

ice.man, 5 yıl önce

Zenit maçında forvette Ayew oynayacakmış.. 1 gol atsak yeter gibi duruyor umarım turlarız..

Kerem-Cem.80
Yasaklı
20 Şubat 2019 15:21

tur nasıl cepte gakko?

deplasmanda kimi yendinizde böyle konusuyon (:

valbuena da sakatlanmış...

işiniz cidden zor yeteneksiz adamlar cok sizde

gakkkos, 5 yıl önce

tur cepte de , rakip umarım dişimize göre olur son 16 da güzel bir kura çekelim temennim bu.

maskov87
Başbakan Müsteşarı
20 Şubat 2019 15:22

puyol sadık yeter :)

Kerem-Cem.80, 5 yıl önce

tur nasıl cepte gakko?

20 Şubat 2019 15:27

Sahasında 40 yıldır yenilmeyen bir takımı yenmişlerdi sanırım, neydi o takımın adı?

:)

Kerem-Cem.80, 5 yıl önce

tur nasıl cepte gakko?

20 Şubat 2019 15:29

Tahminim; Zenit 2-1 Fenerbahçe

Bu sonuçla Fenerbahçe turu geçer diye düşünüyorum...

;)

maskov87, 5 yıl önce

puyol sadık yeter :)

öz1907
Müsteşar
20 Şubat 2019 16:59

bu hafta bizim için çok iyi geçecek önce zeniti geçeriz ardından beşiktaşa

hüseyin_3232
Genel Müdür
20 Şubat 2019 16:59

Fenerbahçe maçın başında saçma sapan gol yemezse turu geçer. Zenitin gol atamadığı her dakika alehine olduğu için ilk yarı gol bulmazlarsa muhtemelen 2. yarı paniğe kapılacaklardır. Zenit erken bir gol bulursa Fenerbahçeyi sıkıntılı dakikalar bekleyecektir. İlk golü Fenerbahçenin atması halinde Zenit havlu atar. Fenerbahçe avantajlı olsada maçın kolay geçeceğini sanmıyorum.

ice.man
Kapalı
20 Şubat 2019 17:09

Zeniti OSM oyunundan dolayı iyi tanırım.. Arkadaşlarla Rus ligi yapmıştık ben zeniti almıştım..

Forvet hattı Dzyuba üzerine kurulu. kanatlarda Driussi çok etkili.. bekler ortalama.. kötü değil ama iyi de değil.. kalecileri iyi sayılır.. orta sahada Paredes gitmeseydi daha kötü olurdu ama orta sahada üstün olacaklar sanki bize.. kranevitter falan kumaşı olan iyi oyuncu..

arada çok bariz güç farkı yok ama bir tık zenit üstün.. eğer saçma sapan gol yiyip sahasında adamları coşturmazsak tur atlarız gibi..

ice.man
Kapalı
20 Şubat 2019 17:11

bu arada kişisel fikrim Beşiktaş-Fenerbahçe maçına Cüneyt çakırın atanacağı ve maçın berabere bitirileceği şeklinde.. sadece tahmin tabi..

berabere kalırsa hem Fenerbahçe alttaki takımlara geçilmeyecek hem de beşiktaşa şampiyonluk yolunda çelme takılıp galatasarayın önü açılacak..

sadece bir tahmin benimkisi..

gakkkos
Yasaklı
20 Şubat 2019 17:37

zenit gerçekten FENERBAHÇE ayarında bir takım değil tff ve eyyamcı hakemleri olmasa Fenerbahçe ligin 2.yarısı 7-8. sıraya kadar şuan yükselmişti

tarafsız hakem olursa fenerbahçe TÜRKİYE DE yenemeyeceği takım yok zaten

zzReiS
Daire Başkanı
20 Şubat 2019 20:36

Cüneyt Çakır olmaz büyük ihtimal hocam Beşiktaş'ın son maçını yönetti. Bülent Yıldırım olabilir

ice.man, 5 yıl önce

bu arada kişisel fikrim Beşiktaş-Fenerbahçe maçına Cüneyt çakırın atanacağı ve maçın berabere bitirileceği şeklinde.. sadece tahmin tabi..

berabere kalırsa hem Fenerbahçe alttaki takımlara geçilmeyecek hem de beşiktaşa şampiyonluk yolunda çelme takılıp galatasarayın önü açılacak..

sadece bir tahmin benimkisi..

alex 10
Editor
21 Şubat 2019 10:07

+1907

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
21 Şubat 2019 10:12

valla enteresan taraftarlarımız var.hala bu takımın! neyinden ümitleniyosunuzda zeniti eler diyosunuz inanmak güç.bunu zenit iyi olduğu için demiyorum biz çok kötüyüz be kardeşim..

sen daha sahanda 10 kişi konyayı yenemiyosun deplasmanda zenite nası kafa tutatacaksın..

ben sizden dada çok istiyorum zeniti elemeyi ama hayal görmenin alemi yok 2 farklı mağlup olalım yeter..

alex 10
Editor
21 Şubat 2019 11:32

Beşiktaş - Fenerbahçe maçının hakemi Bülent Yıldırım oldu..

haydin geçmiş olsun..

maskov87
Başbakan Müsteşarı
21 Şubat 2019 11:35

kimi isterdin hocam? yani şu verilse iyi iyi diyeceğin var mıydı?

alex 10, 5 yıl önce

Beşiktaş - Fenerbahçe maçının hakemi Bülent Yıldırım oldu..

haydin geçmiş olsun..

alex 10
Editor
21 Şubat 2019 11:40

biz bizi destekleyen hakem istemiyoruz, adalet istiyoruz..

Eyyamcı hakem camiasının bir mensubudur kendisi, güvenim sıfır..

maskov87, 5 yıl önce

kimi isterdin hocam? yani şu verilse iyi iyi diyeceğin var mıydı?

maskov87
Başbakan Müsteşarı
21 Şubat 2019 11:41

sizi destekleyen demedim hocam :)

kim gelse, evet bu tarafsız dersin, onu sordum?

yani var mı böyle bir hakem?

alex 10, 5 yıl önce

biz bizi destekleyen hakem istemiyoruz, adalet istiyoruz..

Eyyamcı hakem camiasının bir mensubudur kendisi, güvenim sıfır..

Toplam 11010 mesaj
«521522523524525526527528529530531532»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi