Editörler : E.Kayı Han
07 Eylül 2019 00:06

Din Hizmetleri Uzmanlığı ve Murakıplık Tecrübesi Olanlar

Selanun Aleyküm kardeşlerim.

2018 yılında yapılan Din Hizmetleri Uzmanlığı veya Murakıplık sınavını kazanmış arkadaşlara birkaç sorum olacak.:)

- 2018'de atanan kocalarımız göreve başladılar mı?

- Yurtdışında görevli olanların kazanmasına pek sıcak bakmadıkları söyleniyor bu doğru mu?

- Yurtdışından sınava giripte kazanan hocalarım var mı ve akıbeti ne oldu? Kazananların Yurtdışından dönmeleri gerekiyormu yoksa yurtdışı görevi bittikten sonra mı göreve başlamaları gerekiyor?

- Bu sınavlarda Yüksek lisans yapıyor olmak veya bitirmiş olmanın bir avantajı var mı?

- Din Hizmetleri Uzmanlığı'nı kazananlar KYK da görevlendirildiler herhalde. bununla ilgili göreve başlayan hocalarımız ortamı anlatabilirler mi. 2016 da Din Hizmetleri Uzmanlığı sınavını kazananlar masabaşı görev yapıyor. acaba artı ve eksileri nelerdir.

Tecrübe paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler. :)

lastship
Şef
09 Eylül 2019 02:18

mesaj kutunuza bakarmısınız?

özbil16
Kapalı
10 Eylül 2019 04:11

ben yüksek lisans yapıyorum. sanırım kazanmama vesile olan odur. şu an müftülükte kalıyorum. KYK görevlendirilmesi verilmedi. Ben çok memnunum. Darısı tüm isteyenlere :)

abiyotikim
Aday Memur
10 Eylül 2019 11:56

Hayırlı görevleriniz olur inşallah hocam

61 trabzon
Aday Memur
10 Eylül 2019 16:46

özbil16 hocam müftülükte ne gibi görevler yapıyosunuz

kpst
Aday Memur
08 Ekim 2019 01:46

Sn hocalarım bu başlık altında özellikle yurt dışı ile iligili olan sorularin cevaplarını merak ediyorum bilgisi olan varmi yardımcı olursaniz sevinirim. Yurtdışında gorev yapanlar eger kazanırlarsa geri cagriliyorlarmi ayrica yurtdışında görev yapanlarin kazanmalarina sicak bakılmadığı ile ılgili bir durum soz konusu mu

sag1996
Aday Memur
22 Ekim 2019 01:52

Din Hiz. Uzmanlarının görev alanları geniştir. şimdi DİB tarafından KYK'de görevlendirildik. 1 gün müftülük 4 gün KYK'de olacak şekilde 6 aylık bir süreç başlayacak. 6 aydan sonra ya tekrar yenilenir ya da başka göreve atanırız. Alanlar

ADRB

Hastane

KYK

Müftülük

Tüm sosyal alanlar (kadın evi, Çocuk merkezi, aile destek merkezi vb.)

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi