Editörler : supporters.
«3211321232133214321532163217321832193220322132223223

Kaymaz55
Aday Memur
29 Mart 2021 00:08

Selamlar
29 Mart 2021 16:54

Arkadaşlar merhaba,bu mesajı geyik değil çok ciddi olarak yazıyorum,35-45 arası hiç evlenmemiş Ankarada yaşayan ve ciddi olarak tanışma, arkadaşlık düşünen bir erkek varsa bu sitede tanışabiliriz,ben Ank.da kamuda memurum,bekarım

enngineer87
Memur
29 Mart 2021 21:46

Ağzına sağlık hocam.Merhamet ve saygı olduktan sonra gerisi gelir Allah ın izniyle.

EL CHAPO
Genel Müdür
30 Mart 2021 10:27

yandi :D

meaj kutusunda en az 100 mesaj vardir :D

Galatakulesi06, 3 yıl önce

Arkadaşlar merhaba,bu mesajı geyik değil çok ciddi olarak yazıyorum,35-45 arası hiç evlenmemiş Ankarada yaşayan ve ciddi olarak tanışma, arkadaşlık düşünen bir erkek varsa bu sitede tanışabiliriz,ben Ank.da kamuda memurum,bekarım

30 Mart 2021 10:51

yo niye yanayım :) düzgün bir tanışma olursa sorun yok

mrvmgtt
Aday Memur
30 Mart 2021 23:24

Her ilişkide en önemli koşullardan biri saygının olması Sevmek ve sevilmek Sadakat Doğayı seven ve koruyan Yardımsever Gezmeyi seven, eğlenmesini bilen, yeniliklere açık olan Karşısındaki insana karşı gereken değeri vermesi Biliyorum çok şey istiyorum ama olmazsa olmaz dediğim özellikler

Calla Lily
Memur
31 Mart 2021 10:35

wuu mem netin böyle bir hizmetinin olduğunu bilmiyordum. bu vesilesi ile evlenen var mı acaba:)))))

31 Mart 2021 14:15

evlenme değil :) ama olurda gercekten çok anlamda uygun biri olursa arkadaş olarak tanışılabilir,,

17 Nisan 2021 16:44

Dokuz sene evvel ne aptalca kriterler, ulan kendimi bir halt sanmışım resmen. Pü bana... Ha evlilik konusu ise, tüyleri alınmış kediyim, benden kadına adamlık, kadından bana hanımlık olmaz. Tepemi attıra kadına elimin tersiyle, Allah yarattı da demem. Her neyse, ben mağaramda yaşamaya devam... Allah'ım büyük konuştuysam da boynum kıldan ince Sana karşı.

Sokaktaki Kedi, 11 yıl önce

Herkese göre tercihler değişebilir ama benim için 3 tane kısım var;

1. OLMAZSA OLMAZLAR :

a. Allah korkusu ve dindar olmalı,

b. Namusuna ve edebine düşkün olmalı,

c. Eşine karşı hürmetkar ve saygılı olmalı,

ç. Zeki olmalı,

d. Güleryüzlü olmalı,

e. Boşanmış olmalı.

2. ÖNEMLİ OLANLAR :

a. Dürüst olmalı,

b. Medeni olmalı,

c. Kültürlü olmalı,

ç. Adilane olmalı,

d. Muhabbeti sevilmeli,

e. Evcimen olmalı (Genel kanı; dışarıda gezmeyi adet edinen bayandan eş olmaz).

3. OLSA DA OLUR/OLMASA DA OLURLAR :

a. Lisans (veya üstü) mezunu olmalı,

b. Yeniliklere açık olma,

c. Tutumlu olmalı,

ç. Çalışıyor* ise kadına uygun işlerde çalışıyor olmalı,

d. Güzel olmalı,

e. Bakımlı olmalı.

* Bana göre kadın çalışmamalı, evinin kraliçesi olmalı.

Sokaktaki Kedi - 07.12.2012

* * *

İnternet-Forum harici bilgi paylaşımı içindir.

msüadayi
Aday Memur
18 Nisan 2021 00:29

Kızla daha önceden tanışmıyoruz. Konuşmuşluğumuz olmadı. Mesaj attım arkadaşları, kendi vs stalk yapmaya başladı uzun bir süre. Bakışmalar falan oluyordu. Aptal arkadaşları imalı davranıyorlardı. 2 yıl oldu kız mesajlara cevap vermiyor sadece bir keresinde sana karşı bir şey hissetmiyorum gibi bir mesaj attı. Ama bir şey hissetmeyen bir kıza göre farklı davranıyor. Sebebi ne olabilir neden böyle yapar bir kız? Yedekte mi tutuluyorum

basta
Aday Memur
18 Nisan 2021 02:35

Ben olsam kesinlikle benimle tanismak isterdim! Nokta!

ulukaan1453
Aday Memur
18 Nisan 2021 03:51

İnsani değerleri yüksek olan, özü sözü bir olan kendini bilen imanı kuvvetli karakterli dürüst merhamet ve şefkat sahibi olan yeri geldiğin oturmayı kalkmayı bilen her zaman şükreden maneviyatı güçlü biri olmalı.

msüadayi
Aday Memur
18 Nisan 2021 23:15

İlgisinin var olduğunu hissettiğim ama yıllardır mesaj atmayan, cevap vermeyen kız hakkında soru sormuştum, siz de oyun oynuyordur öyle şey olmaz demiştiniz. Kız, ben ona mesaj attıktan sonra yeni bir fake hesaptan istek atıyor bana. Niye bunu yapıyor

memurist79
Kapalı
20 Nisan 2021 16:16

bunlar olması gerekenler ama günümüzde maalesef lüks oldu.

mrvmgtt, 3 yıl önce
Her ilişkide en önemli koşullardan biri saygının olması Sevmek ve sevilmek Sadakat Doğayı seven ve koruyan Yardımsever Gezmeyi seven, eğlenmesini bilen, yeniliklere açık olan Karşısındaki insana karşı gereken değeri vermesi Biliyorum çok şey istiyorum ama olmazsa olmaz dediğim özellikler

EL CHAPO
Genel Müdür
21 Nisan 2021 00:09

elektrik almiyorum senden demis .

dogalgaz vereyim istersen desydin .

msüadayi, 3 yıl önce
Kızla daha önceden tanışmıyoruz. Konuşmuşluğumuz olmadı. Mesaj attım arkadaşları, kendi vs stalk yapmaya başladı uzun bir süre. Bakışmalar falan oluyordu. Aptal arkadaşları imalı davranıyorlardı. 2 yıl oldu kız mesajlara cevap vermiyor sadece bir keresinde sana karşı bir şey hissetmiyorum gibi bir mesaj attı. Ama bir şey hissetmeyen bir kıza göre farklı davranıyor. Sebebi ne olabilir neden böyle yapar bir kız? Yedekte mi tutuluyorum
15 Temmuz 2021 13:33

mem.net de tanışıp evlenen mutlaka vardır her ne kadar tanıdıgım olmasada ama hiç birinde bu başlığın katkısı yoktur sanırım :)

candela
Yasaklı
15 Temmuz 2021 13:36

:))

İnsan evladı olsun deseydin şimdiye kadar torun tombalağa karışmıştın

Duraktaki Kedi, 3 yıl önce

Dokuz sene evvel ne aptalca kriterler, ulan kendimi bir halt sanmışım resmen. Pü bana... Ha evlilik konusu ise, tüyleri alınmış kediyim, benden kadına adamlık, kadından bana hanımlık olmaz. Tepemi attıra kadına elimin tersiyle, Allah yarattı da demem. Her neyse, ben mağaramda yaşamaya devam... Allah'ım büyük konuştuysam da boynum kıldan ince Sana karşı.

candela
Yasaklı
15 Temmuz 2021 13:37

Var olmaz mı? başlığı takip ettiklerini söylüyorlar yazmıyorlar eşleri kızıomuş

16Aşkdır-Bursaspor16, 3 yıl önce

mem.net de tanışıp evlenen mutlaka vardır her ne kadar tanıdıgım olmasada ama hiç birinde bu başlığın katkısı yoktur sanırım :)

15 Temmuz 2021 13:41

2006 dan bu yana mem.netli olarak bu başlıgı kaçırmışız ozaman :)

candela, 3 yıl önce

Var olmaz mı? başlığı takip ettiklerini söylüyorlar yazmıyorlar eşleri kızıomuş

candela
Yasaklı
15 Temmuz 2021 13:45

Geç olsun güç olmasın demişindir :-)

Toplam 64443 mesaj
«3211321232133214321532163217321832193220322132223223

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi