Editörler : supporters.
«697071727374757677787980»

dost2000
Aday Memur
04 Şubat 2020 14:49

Tek dosya gelen bir hocamıza 40 gün süre vermişler. Sanırım her dosya için 40 gün verdiler bu dönem.

ogretmeniche
Aday Memur
04 Şubat 2020 18:55

Merhaba arkadaşlar, herkese başarılar diliyorum. Sizlere bir sorum var. Bu ikinci başvurum, acaba yeni jüriler eski jürilerin raporlarını görebiliyorlar mı? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

turabimersinli
Aday Memur
04 Şubat 2020 19:15

Tekrara girecek belki ama "Doçentlik Komisyonu başvuru dosyasını inceliyor" aşamasında olan başka arkadaş var mı acaba?

Bu saatten sonra Doçentlik komisyonu hala juri belirleme işleriyle uğraşıyor olabilir mi. En azından duyumu olan birisi varsa da yazarsa sevinirim.

04 Şubat 2020 21:29

Hocam emin değilim ama bence görmeleri mantıklı değil.

ogretmeniche, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar, herkese başarılar diliyorum. Sizlere bir sorum var. Bu ikinci başvurum, acaba yeni jüriler eski jürilerin raporlarını görebiliyorlar mı? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

umudumziraat
Memur
05 Şubat 2020 09:39

Bunu hiç duymadım ama mantıksız değil, alanınızda yeterli jüri bulamadıysa ya da mevcut jürilerin dosya yükü doluysa jüri sürecine geçirmemişler olabilir ya da belki ön inceleme süreciniz bilemeyeceğimiz nedenlerden dolayı yeni başlamış olabilir. Bence kaygılanmayın ve alanınızla ilgili üak birimine mutlaka ulaşın onlar çok iyi bilgi veriyor bu konularda. Ama doğru numarayı aramanız çok mühim, bir kaç kez ulaşamazsanız pes etmeden arayın bence.

turabimersinli, 4 yıl önce

Tekrara girecek belki ama "Doçentlik Komisyonu başvuru dosyasını inceliyor" aşamasında olan başka arkadaş var mı acaba?

Bu saatten sonra Doçentlik komisyonu hala juri belirleme işleriyle uğraşıyor olabilir mi. En azından duyumu olan birisi varsa da yazarsa sevinirim.

umudumziraat
Memur
05 Şubat 2020 09:44

Aynı dönemdeki jüri üyeleri bile birbirinin raporunu göremezken önceki dönemdeki rapora erişilmesi bence de mantıklı değil, ancak üak önceki başvurulara açıklama ekliyor eğer belirgin bir başarısız olma sebebi varsa (asgariden, etikden vs.) önceki başvuru sekmesinin altında bunu yazabilir, çünkü ben Mart 2019'da işlemlere başladım ama başvuru yapmadım, Ekim 2019'da başvurdum Mart 2019 başvurusu için "işleme başladı ama ilerlemediği için başvuru yapılmadı" gibi bir ifade yazmış.

ogretmeniche, 4 yıl önce

Hadi1212
Daire Başkanı
05 Şubat 2020 10:22

Hiçbir jüri eski yada yeni raporu görmüyor. Kesin bilgi.

skywalk11
Daire Başkanı
05 Şubat 2020 11:17

Merhaba, birkaç soru da ben iletmek istedim. Sistemimizde 5 asil 2 yedek jüri bilgisi (kadro yeri vb) yer almaktadır.

1) Süreçte biz bu sayfadan her bir öğretim elemanının verdiği sonucu görebilecek miyiz? Yoksa toplu sonucu mu göreceğiz?

2) Bugün bir öğretim elemanı kabul ya da ret verdiğinde anlık olarak görebilecek miyiz?

3) 40-80 günlük süreler verilmiş. Bu sürelerin sonunda jüri işlemleri bittiğinde bize bir bildirim gelecek mi?

4) Sonuçları ÜAK'dan posta ya da telefon yolu ile öğrenebilecek miyiz?

5) Olumsuz bir sonuç alındığında 3 dönem sonra aynı jüriler mi yoksa farklı jüriler mi süreçte yer alacak?

teşekkürler.

Hadi1212
Daire Başkanı
05 Şubat 2020 11:42

1) hayır

2) hayır

3)hayır

4) Sistemden açıklanacak.

5)Hayır yeniden oluşcak. (tesadüfen bir ikisi aynı olabilir mi? Belki sistemde buna yönelik bir engel var mı bilmiyorum)

skywalk11
Daire Başkanı
05 Şubat 2020 12:22

Teşekkür ederim.

Hadi1212, 4 yıl önce

1) hayır

2) hayır

3)hayır

4) Sistemden açıklanacak.

5)Hayır yeniden oluşcak. (tesadüfen bir ikisi aynı olabilir mi? Belki sistemde buna yönelik bir engel var mı bilmiyorum)

edeahmetdemir
Aday Memur
05 Şubat 2020 14:33

Merhabalar hocalarım benim bir sorum olcaktı. Ben başvurumu sosyal beşeri alanda yaptım bu nedenle basılı dosya gönderdim. Ancak bir jüri üyem ağır hasta olduğu için yaklaşık 6 aydır raporlu imiş. bu nedenle dosya tekrardan bana ulaştı. bu durumda ne yapmam lazım üak'ta telefonları açmıyor. Bilen hocalarımız varsa yardımcı olursa sevinirim. doğrudan yedek jüri mi devreye girecek bu durumda?

qwer97
Aday Memur
05 Şubat 2020 18:12

arkadaşlar merhabalar, doçentlik başvurusu durdurulmuştur grubunun bir üyesi olarak yazıyorum bugün itibariyle jürim belli oldu. cuma günü elime başvurumun durdurulduğunu beyan eden tebligat ulaşır ulaşmaz savcılıktan hakkımda devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma olmadığına dair belgeyi ebys üzerinden uak a gönderttim. zaten cumhuriyet başsavcılığındaki katibe hanım son derece tecrübeliydi ve oraya gitmesem de, uaktan kendilerine yazı geleceğini ve gerekli cevabı göndereceklerini belirtti. ama bence süreci hızlandırmış oldum. o yüzden benzer durumdaki arkadaşlara aynı yolu izlemelerini öneririm.

simirna971
Aday Memur
05 Şubat 2020 18:43

1 şubat tarihinde dosyaları gönderdim. 7 dosyadan 2 tanesi ulaştı. 5 tanesi hala ulaşmadı. Ankara içinde bile 5 günde teslimat yapamadı ptt kargo.

muhmuh34
Kapalı
05 Şubat 2020 23:34

Hocalarım merhaba

Bir sorum olacak, uluslararası ikili işbirliği projelerinde yürütücü olmak kaç puan getiriyor acaba? AB projesi olarak mı kabul edilir yoksa diğer uluslararası projeler olarak mı?

Şimdiden teşekkür ederim

mineko
Memur
06 Şubat 2020 00:37

3 şubatta yurtiçi kargo ile gönderdim hepsi 2 günde ulaştı. Ptt biraz yavaş galiba

simirna971, 4 yıl önce

1 şubat tarihinde dosyaları gönderdim. 7 dosyadan 2 tanesi ulaştı. 5 tanesi hala ulaşmadı. Ankara içinde bile 5 günde teslimat yapamadı ptt kargo.

mineko
Memur
06 Şubat 2020 00:42

AB destekli ise AB projesi olarak yazabilirsiniz. Aksi halde uluslararası olarak geçer ( tabi uluslararası destekliyse. Ulusal destekli ise uluslararası yazamazsınız)

muhmuh34, 4 yıl önce

Hocalarım merhaba

Bir sorum olacak, uluslararası ikili işbirliği projelerinde yürütücü olmak kaç puan getiriyor acaba? AB projesi olarak mı kabul edilir yoksa diğer uluslararası projeler olarak mı?

Şimdiden teşekkür ederim

BnSvKn
Kapalı
06 Şubat 2020 07:46

PTT kargo ile Pazartesi öğleden sonra gönderdim. Çarşamba itibari ile biri hariç hepsi teslim edildi. Biri çok uzak olduğu için bugüne kaldı. Özetle nasip...

Adydoc
Şef
06 Şubat 2020 10:00

Başvurusu durulup tekrar jüri sürecine geçen arkadaşlar yazıları üak tan elektronik ortamda mı yoksa ebys üzerinden mi savcılıklara gönderilmiş, ben bugün savcılığa gittim elektronik ortamdan gelen Birşey yok dediler. Üak tan görevli arkadaşta tüm yazıların savcılıklara posta yoluyla gittiğini söyledi. Konu hakkında kesin bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.

Adydoc
Şef
06 Şubat 2020 10:04

Ayrıca hakkımda şuan yürütülen herhangi bir soruşturma olmadığını savcılık katibi arkadaş söyledi. Fakat bana üak tan gelen yazıda sanki şuan hakkımda aktif bir soruşturma varmış gibi bir ifada kullanılmış. Diğer arkadaşlara gelen yazı nasıl lütfen acil bilgi verin iyice sinirim bozuldu.

umudumziraat
Memur
06 Şubat 2020 11:31

Bende 3 Şubat'ta Ptt ile gönderdim Ankara İstanbul Anadolu illeri ve doğu illerine 2 günde teslim etti inanamadım.

mineko, 4 yıl önce

3 şubatta yurtiçi kargo ile gönderdim hepsi 2 günde ulaştı. Ptt biraz yavaş galiba

Toplam 4957 mesaj
«697071727374757677787980»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi