Editörler : E.Kayı Han
12345678910111213»

Katipoloji
Şef
05 Aralık 2018 14:59

Bugün açıklanmazsa beklemeyin arkadaşlar ocağa kadar. Yiyeceği ekmek olan ne olursa olsun yiyor, kendimizi üzmeye gerek yok diyeceğim ama Allah bilir hepimizin içindeki fırtınayı. Kazanamadığını bildiği halde listede ' belki ' kazanmışımdır diyerek benim gibi salak salak bekleyenlere de selam olsun.

birumutturyaşatan
Aday Memur
05 Aralık 2018 15:01

yeni bir bilgi edinebildiniz mi?

Katipoloji, 5 yıl önce
Bugün açıklanmazsa beklemeyin arkadaşlar ocağa kadar. Yiyeceği ekmek olan ne olursa olsun yiyor, kendimizi üzmeye gerek yok diyeceğim ama Allah bilir hepimizin içindeki fırtınayı. Kazanamadığını bildiği halde listede ' belki ' kazanmışımdır diyerek benim gibi salak salak bekleyenlere de selam olsun.

Katipoloji
Şef
05 Aralık 2018 15:32

Hayır, mahmutun dediğine göre bugün açıklanmasını bekliyorum. Diğer arkadaşlarında dediğine göre açıklanmayacak uzunca bir süre. İzmir adliyesi için konuşuyorum
birumutturyaşatan, 5 yıl önce

yeni bir bilgi edinebildiniz mi?

yeliz-
Aday Memur
05 Aralık 2018 15:38

Neden bugün açıklanmazsa ocağa neden haftaya değil mesela
Katipoloji, 5 yıl önce
05 Aralık 2018 16:03

İzmir adliyesi zabıt katipliği için bekliyor arkadaşımda. benim evime polis yaklaşık 1 ay önce geldi. onlara daha yeni gelmiş. adres teyitleri devam ediyor bu hafta zor gibi açıklanması

Zkaday35, 5 yıl önce
Katiplik için mi bekliyor arkadaşınız yoksa ikm falan mı

Meltem Yolcu
Aday Memur
05 Aralık 2018 16:16

Az önce aradım komisyonu bilgimiz yok dediler yine. İzmir adliyesi

özkan2009
Şef
05 Aralık 2018 16:19

Mahmut'un iddiasının tutması için son saatlere girmiş bulunuyoruz. Umuyorum açıklanır da Mahmut haklı çıkar. Ancak ben gibi birçok kişinin de ümidi yok. Geçmiş olsun.

Katipoloji
Şef
05 Aralık 2018 16:32

Farklı kişilerden farklı duyumlar var. İnanmak istediğim için inanıyorum bunu baştan söyleyeyim: kimisi çarşamba diyor, bi arkadaş komisyon başkanı izinde o geldikten sonra açıklanacak bilgisi verdi sagolsun, birisi soruşturması devam eden var diyor. Bende en geç ocağa açıklanır diye işi garantiye almak istedim
yeliz-, 5 yıl önce
Neden bugün açıklanmazsa ocağa neden haftaya değil mesela

yeliz-
Aday Memur
05 Aralık 2018 16:34

Bu 2018 alımı 2019 a kalmaması lazım
Katipoloji, 5 yıl önce
Farklı kişilerden farklı duyumlar var. İnanmak istediğim için inanıyorum bunu baştan söyleyeyim: kimisi çarşamba diyor, bi arkadaş komisyon başkanı izinde o geldikten sonra açıklanacak bilgisi verdi sagolsun, birisi soruşturması devam eden var diyor. Bende en geç ocağa açıklanır diye işi garantiye almak istedim

özkan2009
Şef
05 Aralık 2018 16:35

Komisyon başkanının izinli olduğu duyumunu ben de aldım.

Katipoloji, 5 yıl önce

Katipoloji
Şef
05 Aralık 2018 16:41

Üniversitede bi arkadaş vardı, 2016da girdi sınava bizim gibi, 2017 alım ilanı yayınlandı milletten evrak istendi. Ta o zaman başladı göreve. Bir seneyi buldu yani
yeliz-, 5 yıl önce
Bu 2018 alımı 2019 a kalmaması lazım

kankeytaa
Daire Başkanı
05 Aralık 2018 17:00

2016-2017 ohal vardı senin haberin yok belli ki uzaması normal, bişey bilmiyorsan durup durup ortalığı bulandırma ocağa kadar beklemeyin bilmem ne,,, sana ne? sen bekleme def ol git köşende otur.

Katipoloji, 5 yıl önce
Üniversitede bi arkadaş vardı, 2016da girdi sınava bizim gibi, 2017 alım ilanı yayınlandı milletten evrak istendi. Ta o zaman başladı göreve. Bir seneyi buldu yani

mokoko kongo
Aday Memur
05 Aralık 2018 17:08

Göreve başlayınca her şey süper olmayacak. 10 bin lira almayacaksınız. Bu kez geçim derdi ile uğraşacaksınız. Belki çalışma ortamını beğenmeyeceksiniz vs. O yüzden kendinizi yıpratmayın arkadaşlar. Belki de kazanamayacaksınız. Akışına bırakın. İsterse Şubatta açıklasınlar boşverin.

Meltem Yolcu
Aday Memur
05 Aralık 2018 17:11

Kazanalım veya kazanmayalım inanın Allah'ım ne yazdıysa kabulümüz. Sadece belirsizlikten kurtulalım o yeterli. Beklemek ve belirsizlikte kalmak yıpratıyor insanı.

izmirikmp
Aday Memur
05 Aralık 2018 17:29

gerçekten herkes ortaya farklı fikirler atmaktan başka bir şey yapmıyor kazanamasakta geçim derdi vs olacak evet ama şu anda hepimiz geçim derdiyle uğraşıyoruz zaten açıklanmadığı için iş başvurusu yapamıyoruz herkesin hakkında hayırlısınolsun umarım bir an önce açıklanır herkes ne yapacağına karar verir

Tugbakarapinar
Aday Memur
05 Aralık 2018 19:08

Bugün bayraklı adliyesine gittim. Adliyede çalışan bir arkadaşım vardı beni komisyon işleri ile ilgilenen bir arkadaşla görüştürdü, başarı listeleri adliye ye gelmiş cuma günü fakat açıklanması konusunda herhangi bir bilgi veremiyormuş listelerin onaylanması gerekiyormuş önce komisyon kurulu tarafından.

Normalde hiçbir şekilde listelerin geldiğini bile söylemeleri yasakmış ben arkadaşım aracılığıyla rica ettim gizli olmak şartıyla söyledi lütfen forum dışına çıkmasın bu konu

Arda.H
Memur
05 Aralık 2018 19:12

bu şekilde pek gizli olmamış ama şahsen teşekkür ederim
Tugbakarapinar, 5 yıl önce

Bugün bayraklı adliyesine gittim. Adliyede çalışan bir arkadaşım vardı beni komisyon işleri ile ilgilenen bir arkadaşla görüştürdü, başarı listeleri adliye ye gelmiş cuma günü fakat açıklanması konusunda herhangi bir bilgi veremiyormuş listelerin onaylanması gerekiyormuş önce komisyon kurulu tarafından.

Normalde hiçbir şekilde listelerin geldiğini bile söylemeleri yasakmış ben arkadaşım aracılığıyla rica ettim gizli olmak şartıyla söyledi lütfen forum dışına çıkmasın bu konu

servin 3442
Kapalı
05 Aralık 2018 19:29

sağolasın

Tugbakarapinar, 5 yıl önce

05 Aralık 2018 21:21

karşıyakadan bilgisi olan yok mu arkadaslar icerden bilgi alan fln durum nedir

herak998
Aday Memur
05 Aralık 2018 23:12

icerden cok bilgi getiren cıktı hepsi foss bu sitede yazilan hic biseye inanmayin
tibbi40, 5 yıl önce

karşıyakadan bilgisi olan yok mu arkadaslar icerden bilgi alan fln durum nedir

Toplam 692 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi