Editörler : Pangaea
«141516171819202122232425»

nar.enciye
Kapalı
09 Mart 2019 09:59

Yazdıklarınız için teşekkürler.

Taahhüt ile alakalı bir şey konuşuldu mu acaba

kimyager54ahmet, 5 yıl önce

ilk önce 8 30 sizi toplantı salonunda topluyorlar bi aday bilgi formu dolduruyorsunuz onlar onemli çünkü komisyonun önüne gidiyor soruyorlar bunu neden boş bıraktın ( kardeşlerinin dogum tarihleri ve adresleri falan )yani hepsini eksizsiz doldurun üşenmeyin yani önemseyin

kurum cok misavirperver ilgileniyorlar çaylar simitler yemekler

gelgelelim mülakata ilk önce bilgisayarlara oturuyorsunuz herkese ayrı bir soru mantik soruları gibi toplam 60 soru var bu kişilik envarteri testi imiş

daha sonra bizde iki komisyon vardı sırayla çağırıyorlar

ilk odaya girdiğinde verdiğin bilgileri sana soruyorlar konuşturuyorlar nerede yaşıyon işin kardeş evli misi bekar mısın felan filan

daha sonra botaş ile ilgili soru soruyorlar

1-botaş hakkında ne düşünüyorsun

2-botaşın yaptıgın uuluslararsı projeler

3-türkiye nin dogalgaz ulaşmadığı il hangisi dir

4-lng ne demek anlat (ben lng çalışacagım diye alan sorusu)

5-radyoaktif maddeleri say

6-dogalgaz ortam sıcaklıgı hakkında ne düşüyorsun

7-botaş gaz aktarımı nasıl olur

ben kimyager oldugum için böyle sordular öyle genel kültür falan yok

alan ve botaşın sitesini iyi çalışın projeler falan

hakkımızda hayırlısı

kimyager54ahmet
Aday Memur
09 Mart 2019 12:39

yok söylemediler

nar.enciye, 5 yıl önce

Yazdıklarınız için teşekkürler.

Taahhüt ile alakalı bir şey konuşuldu mu acaba

ysfakya
Aday Memur
09 Mart 2019 22:14

ya mülakata gidecek birileri varsa oradakilere bı sorsalar mülakat ne zaman açıklanır diye daha 2. liste yayınlanmamış 2. liste yayınlanmadan açıklarlar mi??

Endüttürü Müh
Aday Memur
12 Mart 2019 09:34

arkadaşlar botaşta istihdam edilen kapsam dışı mühendisler 2 senede bir enflasyon zammını ypk nın belirlediği orana göre alıyormuş, bu doğru mu ? ayrıca bu miktar 657 nin 2 senelik zam oranının altında mı kalıyor ?

cengiz.yilmaz
Aday Memur
12 Mart 2019 22:04

ypk daha düşük oran mı belirliyor?

Endüttürü Müh, 5 yıl önce

arkadaşlar botaşta istihdam edilen kapsam dışı mühendisler 2 senede bir enflasyon zammını ypk nın belirlediği orana göre alıyormuş, bu doğru mu ? ayrıca bu miktar 657 nin 2 senelik zam oranının altında mı kalıyor ?

Endüttürü Müh
Aday Memur
13 Mart 2019 08:16

bimiyorum hocam ben de öğrenmek için yazmıştım.

cengiz.yilmaz, 5 yıl önce

ypk daha düşük oran mı belirliyor?

hukukmezunu
Aday Memur
13 Mart 2019 11:35

arkadaşlar botaş tekrar ilan açmış. ama bizim sonuçların daha çabuk açıklanacağını düşünebilir miyiz? mülakat listeleri çıktığında ikinci listeyi henüz yayınlamamışlardı acaba sonuçlar için o mülakatların da bitmesini bekleyecekler mi, bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

Endüttürü Müh
Aday Memur
15 Mart 2019 16:54

Arkadaşlar botaşta uzman yardımcıları mühendislerden daha mı fazla alıyorlar ?

kimmuhhh
Kapalı
18 Mart 2019 20:56

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum, botaş güvenlik soruşturmasına önden mi başlıyor, bilgisi olan var mı?

endmüh23
Aday Memur
19 Mart 2019 23:48

Güvenlik soruşturması asıl listede çıkanlardan evrak isteyecekler ondan sonra yapılacak şuan kimsenin soruşturması yapılmamış

Civilelite
Aday Memur
20 Mart 2019 10:52

Ya kardesim biri diyor botas onceden baslatmis bir yakinimi aradilar diyor digeri asil listeden sonra diyor . Valla yeter ya. Yapacaginiz isin ..

endmüh23
Aday Memur
20 Mart 2019 11:15

Ben mülakata gittiğim zaman bizimle ilgilenen personele sordum neden önceden güvenlik soruşturması yapalım kazananlarınkini yapacağız demişti ayrıca biz güvenlik soruşturma formu göndermedik geçmiş alımları araştırırsanız linkten https://www.botas.gov.tr/docs/duyurular/2017/duyuru_26052017_1/duyuru_v2.pdf bakarsanız liste açıklandıktan sonra istedikleri belgeler arasında güvenlik soruşturmasınıda istemişler

Civilelite, 5 yıl önce

Ya kardesim biri diyor botas onceden baslatmis bir yakinimi aradilar diyor digeri asil listeden sonra diyor . Valla yeter ya. Yapacaginiz isin ..

kaotikk
Aday Memur
20 Mart 2019 14:21

Arkadaşlar ben geçen sene de girmiştim. Evet geçen sefer güvenlik soruşturmasını yapıp öyle açıklamışlardı. Bu sene güvenlik soruşturması yapılmadan açıklanır, sonra yapılır.Çünkü Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu istenmedi.

endmüh23
Aday Memur
20 Mart 2019 15:05

Geçen yıldan tecrübeli olarak mülakat sonuçlarını ne kadar süre içinde açıkladılar bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz

kaotikk, 5 yıl önce

Arkadaşlar ben geçen sene de girmiştim. Evet geçen sefer güvenlik soruşturmasını yapıp öyle açıklamışlardı. Bu sene güvenlik soruşturması yapılmadan açıklanır, sonra yapılır.Çünkü Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu istenmedi.

kaotikk
Aday Memur
20 Mart 2019 16:25

1 ayı bulmuştu.

kimmuhhh
Kapalı
21 Mart 2019 01:01

Cevaplar için teşekkür ederim. Evime soruşturma için polis gelmiş beni evde bulamayınca komşumla konuşmuş. Birden fazla kuruma başvurmuş olduğum için de polisin hangisi için soruşturmaya geldiğini bilemiyorum bu yüzden sordum

Krmhnds
Aday Memur
21 Mart 2019 08:39

Hocam merhabalar siz botaş mülakatına girmiş miydiniz
kimmuhhh, 5 yıl önce
Cevaplar için teşekkür ederim. Evime soruşturma için polis gelmiş beni evde bulamayınca komşumla konuşmuş. Birden fazla kuruma başvurmuş olduğum için de polisin hangisi için soruşturmaya geldiğini bilemiyorum bu yüzden sordum

kimmuhhh
Kapalı
21 Mart 2019 10:13

Girmedim
Krmhnds, 5 yıl önce
Hocam merhabalar siz botaş mülakatına girmiş miydiniz

Endüttürü Müh
Aday Memur
21 Mart 2019 14:33

Arkadaşlar, yds siz ikramiyesiz bu sene ocakta botaş mühendisinin aldığı net rakam nedir ? Bu bilgiye ihtiyacım var, bilgisi olan yazabilir mi ?

HolyMoly
Aday Memur
21 Mart 2019 16:37

Botaş iyidir güzel paralar (6000+) kazanılır ama mühendisleri genelde göçebe yaşar. Evli barklı olan hanımına danışsın fırça yemesin :) 2 3 senede bir proje biter şehir değişir. Belki izmir belki Batman belki Azerbaycan kim bilir. Bekar ve gençler için mükemmeldir

Endüttürü Müh, 5 yıl önce

Arkadaşlar, yds siz ikramiyesiz bu sene ocakta botaş mühendisinin aldığı net rakam nedir ? Bu bilgiye ihtiyacım var, bilgisi olan yazabilir mi ?

Toplam 968 mesaj
«141516171819202122232425»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi