Editörler : swat3410
24 Ocak 2023 20:27

abi bildigim kadari ile sicil sırasına gore çağırıyorlar bende bu persembe geliyorum görüşe

gökiş, 1 yıl önce
Devrem sabah kaçta çağırdılar sizi 4 de sıra geldi

gökiş
Aday Memur
24 Ocak 2023 20:29

Teşekkürler
Ahmet343434, 1 yıl önce

abi bildigim kadari ile sicil sırasına gore çağırıyorlar bende bu persembe geliyorum görüşe

24 Ocak 2023 20:29

100 kisi ve her biri 5 dk bile kalsa normaldir abi o saate kadar kalmasi sicil sirasina göre aliorlar diye bilgi vermisti daha önce bir arkadas

Ahmet343434, 1 yıl önce

Dragon3434
Aday Memur
26 Ocak 2023 14:08

arkadaşlar çıkan tayinler geçici görevle mi çıkıyor yoksa asaleten mi çıkıyor

herbogolog
Yasaklı
26 Ocak 2023 14:22

Sonucu gelen buralara uğramaz oluyor muamma o konular

Dragon3434, 1 yıl önce

arkadaşlar çıkan tayinler geçici görevle mi çıkıyor yoksa asaleten mi çıkıyor

Dragon3434
Aday Memur
26 Ocak 2023 16:07

maalesef öyle oluyor. Belki birisi cevaplar

herbogolog, 1 yıl önce

Sonucu gelen buralara uğramaz oluyor muamma o konular

aliali34
Aday Memur
26 Ocak 2023 16:41

Aralık başında görüşe gittim asaleten tayinim çıktı 2 hafta surmedi

Akın23akin23
Aday Memur
26 Ocak 2023 18:03

Bugün katıldım görüşe. Özel sektör eş tayini için. Başkan memleket oldgu için eşimin çalıştığı yer, şu yanındaki ile git dedi, ben uygun görürseniz şu ilde çalışmak istiyorum dedim hem yakın diye.olur hayırlı olsun ama seçimden sonra dedi. Bildiğin arafta kaldik şimdi olumsuz dese daha az kafaya takilir

26 Ocak 2023 20:32

devrem memlekete mi seçimden sonra dedi yoksa yakindaki ile mi seçimden sonra dedi

Akın23akin23, 1 yıl önce

Bugün katıldım görüşe. Özel sektör eş tayini için. Başkan memleket oldgu için eşimin çalıştığı yer, şu yanındaki ile git dedi, ben uygun görürseniz şu ilde çalışmak istiyorum dedim hem yakın diye.olur hayırlı olsun ama seçimden sonra dedi. Bildiğin arafta kaldik şimdi olumsuz dese daha az kafaya takilir

26 Ocak 2023 20:34

benimde özel sektör eş durumu memlekete vermedi yakindaki ile verdi hayırlı olsun dedi secimden sonra falan demedi.

Akın23akin23, 1 yıl önce

Dragon3434
Aday Memur
26 Ocak 2023 20:44

Anladım teşekkürler

aliali34, 1 yıl önce
Aralık başında görüşe gittim asaleten tayinim çıktı 2 hafta surmedi

Akın23akin23
Aday Memur
26 Ocak 2023 20:47

Görev yaptığın il ile alakalı olabilir, istanbul,ankara,izmir gibi şehirleri secimden sonra söylemiş genellikle. Ama il olarak hayırlı olsun dedi tekrr gel demedi bakalim hayırlsi beklyecez

Akın23akin23
Aday Memur
26 Ocak 2023 20:48

Memleket küçük şehir zaten yakinindaki ili söyledi Bem de tmm dedim

26 Ocak 2023 21:16

devrem sen istanbul ankara yada izmirde mi calision

Akın23akin23, 1 yıl önce

Memleket küçük şehir zaten yakinindaki ili söyledi Bem de tmm dedim

umitlibekleyis
Aday Memur
26 Ocak 2023 21:55

Bende bugün katıldım batı batı istedim tamam gönderelim ama seçim sonrası dedi. Not aldık dedi.seçim den önce ara dönemde dilekçem gidince de çıkabilir mi acaba

Akın23akin23, 1 yıl önce

herbogolog
Yasaklı
26 Ocak 2023 22:26

Dilekçen halen mazeret döneminde değerlendirilecek mi yazıyor? Ben görüşe gitmedim eylülden beridir aynı ibare var. Seçim sonrasına mi kaldı acaba

umitlibekleyis, 1 yıl önce

Bende bugün katıldım batı batı istedim tamam gönderelim ama seçim sonrası dedi. Not aldık dedi.seçim den önce ara dönemde dilekçem gidince de çıkabilir mi acaba

Emn3535
Aday Memur
26 Ocak 2023 23:37

Bana da secimden sonra hayirli olsun dedi. Ankarada calisiyorum. Secimden sonra denilenler hangi illerde calisiyor yazabilir mi

Leon00
Kapalı
27 Ocak 2023 01:09

Seçimden sonra olayı baştan savma gibi geldi bana. Ben küçük bi ilden istedim istanbul ankara vs değil bana da seçimden sonra gel dediler. Güya hayır demiyorlar bu şekilde. Seçimden sonra ne olacağını kim bilebilir ki

partal84
Şef
27 Ocak 2023 07:51

Sayın başkanımız ve ekibi oldukca ilgililer ben kendimi bu kadar değerli hiçbir yerde hissetmedim ,çok ilgilendiler... izmi için Seçimden sonra yapalim dediler... Sağ olsunlar

Emn3535
Aday Memur
27 Ocak 2023 12:44

Devrem ozele bakar misin

partal84, 1 yıl önce
Sayın başkanımız ve ekibi oldukca ilgililer ben kendimi bu kadar değerli hiçbir yerde hissetmedim ,çok ilgilendiler... izmi için Seçimden sonra yapalim dediler... Sağ olsunlar
Toplam 197 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi