Editörler : E.Kayı Han
12345678910111213»

fuksel
Aday Memur
08 Mayıs 2018 15:48

Kesin..

nabersin, 6 yıl önce

bilgi nerden edinmdiniz acaba kesin bilgi mi?

nabersin
Aday Memur
08 Mayıs 2018 15:52

peki bazı ankesör mağdurlarını gözaltı yapıp bazılarını almamalarının sebebı nedir?

SALİH 10
Aday Memur
08 Mayıs 2018 16:16

arkadaşlar ben mor beyin mağduruyum şükür göreve iade oldum fakat adli dosya daha kapanmadı 70 gün cezaevinde kaldım ankesör olayında da fetö nün masumları da karıştırma ihtimali çok yüksek mor beyin mağdurları çok güzel birlik oldu ve seslerini duyurdular bu sorun da aynı bu yolla çözülür ayrıca az da teselli olması bakımından diyorum ki dışarda olmak çok kıymetli bunu cezaevinde anlıyor insan ben de gördüm ki bu dönemde sadece ailen ve gerçek dostların kalıyor yanında ...

Okyanusumdun81
Kapalı
08 Mayıs 2018 16:25

Geçmiş olsun kardeş. İnşallah bir gün ben de buraya en güzel haberi yazıcam. Hepimiz yazıcaz. Tahliye olunca, iade olunca buraya girmekten vazgeçmeyin hi :) burası yakında güzel haberlerle dolacak!

Bunudagördük
Aday Memur
08 Mayıs 2018 16:27

Bu soruyu gercekten bende merak ediyorum. Bizimle ayni listede ggu olanlardan bazilari ertesi gun gözaltına alındılar. Bazilarimiz ise yaklasik iki aydir hicbir sey yok. Acaba sıra mi gelmedi? Ya da onların baska bir kriterleri mi var ?
nabersin, 6 yıl önce

peki bazı ankesör mağdurlarını gözaltı yapıp bazılarını almamalarının sebebı nedir?

karacı46
Aday Memur
08 Mayıs 2018 16:30

Öncelikle herkese merhaba bu grubun kurulması güncel bilgileri ve gelişmeleri takip etmek adına çok iyi olmuş.Bende 23 Mart'ta ggu aldım.Nedenini bir türlü öğrenemedim.Basında çıkan haberler neticesinde kontörlü telefon dan uzaklaştırıldığimi tahmin ediyorum.Uzaklastirildiktan bir iki gün sonra milli savunma bakanı açıklama yaptı kontörlü telefondan irtibat kurduğunu tespit ettiğimiz 3000 TSK personelini ihraç edeceğiz falan dedi. Bizleri sorgusuz sualsiz ihraç mı edecekler.Ozellikle o tarihte uzaklastirilanlari bilmiyorum bu işin içinden nasıl çıkacaklar.Beninle aynı tarihte uzaklastirilanlarinn bazılarını gözaltına aldılar bazılarını almadılar.Bize ne olacak

fuksel
Aday Memur
08 Mayıs 2018 16:31

Evet arkadaşlar http://m.t24.com.tr/haber/nedim-sener-feto-imamlarinin-irtibat-kurdugu-tsk-mensuplarinin-20-bine-ulastigi-tahmin-ediliyor,612009 bu haber ankesörlu karşısında sessiz kalan askerlere gelsin seçim öncesinde bu haber hemen sümen altı edildi şimdi size soruyorum bu forum sitesine girip ggu olan subay ya da astsubay arkadaslarim bu büyüyecek kumpas karşısında akşam sizi Twitter'a bekliyorum Twitter ya da sosyal medya kullanmada endişesi olan arkadaşlara da biz kötü birşey yapmıyoruz ya da ortada haksızlığı devlet büyüklerine iletiyoruz buradan cekincesi olan varsa niye çekindiğini söylesin ki yardımcı olalım

Bunudagördük
Aday Memur
08 Mayıs 2018 16:35

Bu haksızlığı devlet büyüklerimiz bilmiyor da mı iletiyoruz sizce?
fuksel, 6 yıl önce

Evet arkadaşlar http://m.t24.com.tr/haber/nedim-sener-feto-imamlarinin-irtibat-kurdugu-tsk-mensuplarinin-20-bine-ulastigi-tahmin-ediliyor,612009 bu haber ankesörlu karşısında sessiz kalan askerlere gelsin seçim öncesinde bu haber hemen sümen altı edildi şimdi size soruyorum bu forum sitesine girip ggu olan subay ya da astsubay arkadaslarim bu büyüyecek kumpas karşısında akşam sizi Twitter'a bekliyorum Twitter ya da sosyal medya kullanmada endişesi olan arkadaşlara da biz kötü birşey yapmıyoruz ya da ortada haksızlığı devlet büyüklerine iletiyoruz buradan cekincesi olan varsa niye çekindiğini söylesin ki yardımcı olalım

08 Mayıs 2018 16:37

Size katılıyorum ..Masumun ve magdurun hak aramasında çekinecek bir durum yoktur..

Nasıl ki Daire başkanınıza bir konuyu uslubunca arz edersiniz bizlerin de durumumuzu devlet büyüklerine adabınca sosyal medya aracılığıyla arz etmemiz gerekmektedir.

Lütfen biz kez daha yineliyorum ankesör magduru sayısı gittikçe artıyor..Sapla saman ayırt edilebilmeli kolaylıkla bu bilişim çağında..Bunu yukarılara iletmemiz lazım.

fuksel, 6 yıl önce

fuksel
Aday Memur
08 Mayıs 2018 16:42

Devlet büyükleri kendisini yönlendiren medya sayesinde bilir devlet büyüklerini yönlendirenler her önüne geleni kripto diye yaftalarsa o zaman iş vatandaşa düşer ve ne yazık ki şu anda her kesimden siyasi bizi fetö çünkü ilan ederler diye bu olaylardan kaçarsa iş başa düşer o zaman

Bunudagördük, 6 yıl önce
Bu haksızlığı devlet büyüklerimiz bilmiyor da mı iletiyoruz sizce?

Bunudagördük
Aday Memur
08 Mayıs 2018 17:05

Hayatımda hiç Twitter kullanmamıştım ama bu aksam saat 19:00 da sesimizi duyurabilmek adına bende hesap açtım. Bir kişiden bir sey olmaz demeyin. Bir mıh bir nalı, bir nal bir atı, bir at bir askeri, bir asker bir orduyu ve bir ordu tüm ülkeyi etkiler. Atın ayağındaki nal'ı tutan mıh gibi mağduriyetlerimizi çakmalıyız bizleri yaftalayanların beyinlerine...
fuksel, 6 yıl önce

Devlet büyükleri kendisini yönlendiren medya sayesinde bilir devlet büyüklerini yönlendirenler her önüne geleni kripto diye yaftalarsa o zaman iş vatandaşa düşer ve ne yazık ki şu anda her kesimden siyasi bizi fetö çünkü ilan ederler diye bu olaylardan kaçarsa iş başa düşer o zaman

GoodOldDays
Aday Memur
08 Mayıs 2018 17:18

Burda birbirimiz için çıktığımız bu yolda eminim ki bizim olan hakka ulaşacağız! İnşallah tez zamanda adalet yerini bulur... bende varım twitter da hadi sende gelsene çok güzel;)

karabebe
Aday Memur
08 Mayıs 2018 17:44

Arkadaşlar sayfayı açarken İnşaallah yalnız kalmam diyordum. Ne mutlu ki biz masumların sesi hep birlikte daha gür çıkacak.

nabersin
Aday Memur
08 Mayıs 2018 17:48

Ben sıra olduğunu pek tahmin etmiyorum çünkü Ankesörle alkali ne kadar şüpheli olduğu ile alakalı olabilir ne kadar arandığı gibi bnm bulunduğum ilçe küçük şimdi ye alınmış olurdum çünkü wğer ankesörle alakalı ise bence çok araması olanları alıyor lar

Bunudagördük, 6 yıl önce
Bu soruyu gercekten bende merak ediyorum. Bizimle ayni listede ggu olanlardan bazilari ertesi gun gözaltına alındılar. Bazilarimiz ise yaklasik iki aydir hicbir sey yok. Acaba sıra mi gelmedi? Ya da onların baska bir kriterleri mi var ?

karabebe
Aday Memur
08 Mayıs 2018 17:50

Bulunulan ilçeden ziyade sizin arandığınız iddia edilen telefonun bulunduğu yerdeki savcılıklar bu soruşturmayı yürütüyor.

Sabır35
Şef
08 Mayıs 2018 18:15

Merhaba arkadaşlar bu konu başlığı açılması çok iyi olmuş teşekkürler. Öncelikle bu ankesör olayıyla ilgili gözaltına alınan var mı varsa iddianame vs nekadar sürede hazırlanıyor. Benim eşim de aralık ayında ankesör yüzünden gözaltına alındı 4 ay oldu bi gelişme yok ve malesef eşim bu olayın ardından çıkan khk la ihraç oldu ikinci şoku yaşadık rabbim hepimizin yardımcısı olsun kim aramış neden aramış tanımıyoruz bilmiyoruz hayırlısı olsun bu ankesör olayı daha cok can yakmasın inşallah..

1971melek
Aday Memur
08 Mayıs 2018 18:20

iyi akşamlar bende yeni üye oldum oglum için yazmak için sonunda yazabildim oglum hkk görevli iken 22 martta ggu oldu malaesf sebep ankesörlü köntöelu telden aranma eşimde emekli jan ast çocuklarımı zor şartlarda zor koşullarda her iki yılda bir tayin olarak bir dogu bir batısürekli okul degiştirirek okutup bir yerlere getirmeye çalıştık asla yanından dahi gecmedigimiz bu pislik bizide bulaştı malesef oglum nişanlı yakında dügünü olacak ama biz bu mutlulugu ve heyecanı yaşayamıyoruz sizlerden ricam sesimizi duyuralım vatan evlatları elden gidiyor evlatlarımızı kurtaralım bizim evlatlarımızdan fetöcü cıkmaz evlatlar vatan millet aşkı ile yanan evlatlar aklıma gelen herkese sesimi duyurmaya çalıştım bizi yöneten devlet büyüklerimize yazdım ama hiç dönüş olmadı birlik olalım sesimizi duyuralım lütfen

Okyanusumdun81
Kapalı
08 Mayıs 2018 18:35

Yeni üye olan arkadaşlar sizlere de geçmiş olsun. Hala sessizce takip edenler de beklemesin üye olsun. Çorbada bir tuzunuz olsun. Gün birlik olma günü. Twitterda da derdimizi dile getirelim. Twitter dan anlamam diye düşünmeyin zor bişey yok. Ben de çok anlamıyorum ama anlamak zorundayım. Çünkü sesimizi ancak böyle duyurabiliyoruz

karabebe
Aday Memur
08 Mayıs 2018 19:00

Bu haksızlığa uğrayan tüm arkadaşlarımızı Twitter da #ankesörlütelefonmağdurları başlığı altında toplanmaya davet ediyorum. Mağduriyetimizi ne kadar çok kişiye duyurabilirsek o kadar etkili olur.

karabebe
Aday Memur
08 Mayıs 2018 19:02

#ankesörlütelefonmağdurları
Toplam 20072 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi