Editörler : crops35

Defcer
Aday Memur
02 Şubat 2023 01:01

82 küsür hocam ama tamamen şans 70 ile de atanan var

savcı2121
Aday Memur
02 Şubat 2023 01:40

Merkezi tercihe başvurmadım hocam. Süreç neden bu kadar geç işliyor ya. Şubat ayı içerisinde mülakata girerim diye düşünmüştüm ben

Memoli1212, 1 yıl önce

Muhtemelen bu ayın sonuna doğru açıklarla bunu da. Puanınız gayet iyi. Merkezi alımlarda yerleşemediniz mi bu puanla?

Lifetruk
Aday Memur
02 Şubat 2023 10:53

Arkadaşlar ben MSü destek personeli hizmetli mülakatına cagrildim bir sorum ben şuan 4b destek personeli temizlik görevlisi olarak sözleşmeli çalışıyorum ama kadroya gecicem benim mülakata gitmemde bir sıkıntı olur mu eğer msb mülakatıni geçersem kadroyu aldıktan sonra istifa edip msb ye geçmeyi düşünüyorum bir sıkıntı olur mu ??? Bilgisi olan var mı?? Mülakata gidebilir miyim eğer kazanırsam msb yi güvenlik soruşturması derken ben kadroya geçerim ve istifa edip msb ye geçmeyi düşünüyorum????
savcı2121, 1 yıl önce

Merkezi tercihe başvurmadım hocam. Süreç neden bu kadar geç işliyor ya. Şubat ayı içerisinde mülakata girerim diye düşünmüştüm ben

frhtygz
Memur
02 Şubat 2023 13:55

doktor mühendis = uzman çavuş

minelli34, 1 yıl önce

(Subay, Astsubay, Devlet Memuru=Uzman, Çavuş, İşçi, Er - Erbaş) özel karakterler çıkmadığı için düzenleyerek yazdım.

Bugrayse30
Aday Memur
02 Şubat 2023 15:43

Mrb arkadaşlar mal sorumlusu sonuçlarına bakabilen var mı hala bnde görünmüyor

Memoli1212
Aday Memur
21 Şubat 2023 13:08

Mülakata giren var mı arkadaşlar? Nasıl geçiyor? Neler oluyor anlatır mısınız lütfen

burcuska
Aday Memur
06 Mart 2023 18:53

Merhabalar. Ben Harita Genel Müdürlüğü uzman kadrosuna başvuru yapmıştım ve geldi. 2hafta sonra 08.00de mülakatı var. Şu anda bir bakanlıkta sözleşmeli büro personeli olarak çalışıyorum. Hangisi daha tercih edilir? Msb için insanlar göz korkutuyor. Sivil memur olarak çalışıp özlük haklarıyla işleyişiyle ilgili bilgi verebilecek var mı? Uzman olarak başlayınca görevde yükselme sınavına görebiliyor muyuz?

savcı2121
Aday Memur
06 Mart 2023 19:02

Hocam temizlik yapıyor mu hizmetli?

Lifetruk, 1 yıl önce
Arkadaşlar ben MSü destek personeli hizmetli mülakatına cagrildim bir sorum ben şuan 4b destek personeli temizlik görevlisi olarak sözleşmeli çalışıyorum ama kadroya gecicem benim mülakata gitmemde bir sıkıntı olur mu eğer msb mülakatıni geçersem kadroyu aldıktan sonra istifa edip msb ye geçmeyi düşünüyorum bir sıkıntı olur mu ??? Bilgisi olan var mı?? Mülakata gidebilir miyim eğer kazanırsam msb yi güvenlik soruşturması derken ben kadroya geçerim ve istifa edip msb ye geçmeyi düşünüyorum????

savcı2121
Aday Memur
06 Mart 2023 19:05

Ben de hizmetli kadrosu için başvurdum

burcuska, 1 yıl önce

Merhabalar. Ben Harita Genel Müdürlüğü uzman kadrosuna başvuru yapmıştım ve geldi. 2hafta sonra 08.00de mülakatı var. Şu anda bir bakanlıkta sözleşmeli büro personeli olarak çalışıyorum. Hangisi daha tercih edilir? Msb için insanlar göz korkutuyor. Sivil memur olarak çalışıp özlük haklarıyla işleyişiyle ilgili bilgi verebilecek var mı? Uzman olarak başlayınca görevde yükselme sınavına görebiliyor muyuz?

Toplam 89 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi