Editörler : E.Kayı Han
«63646566676869707172737475
07 Şubat 2018 11:55

güncel...

Eskiden buraları dutluktu :)

neyse çok yakında tekrar canlanır umarım.

uzakdeğil
Aday Memur
07 Şubat 2018 14:10

arkadaşlar ilçe milli eğitimden şube müdürü söyledi onbeş gün önce yine sendika bilgilerini istemişler. üç veye dört ay önce ohal komisyonu sendika bilgilerini istemişti zaten. ancak bu defa 2013 öncesi yani sendika ilk kurulduğu andan son güne kadar kimler üye olmuşsa bütün sendika bilgileri istenilmiş. şimdi bu bilgiler neden istenildi acaba dediğim gibi zaten önceden istenilmişti. ancak bu defa hangi kurum bu bilgileri istemiş bilmiyorum.

pls aris
Genel Müdür
07 Şubat 2018 17:30

allah sonunda murada eriştirir inşallah

ohal komisyon başvuru durumuna bakan varmı ne yazıyor?

Yoruyorum, 6 yıl önce

Aleyküm selam kardeşim biz de işte hala ölmedik...bekliyoruz.

gallows
Aday Memur
08 Şubat 2018 08:28

Ben baktım inceleme devam ediyor 672 ile ihraç kriter Şubat 2015 te istifa ettiğim sendika 11 aylık 4.5 ay cezaevi şu anda daha iddianame yok bekliyoruz...

pls aris, 6 yıl önce

Yoruyorum
Şef
08 Şubat 2018 18:49

672 ihrac istifa edilmiş sendika incelenmeye devam.

pls aris, 6 yıl önce

AliBegoviç
Şube Müdürü
09 Şubat 2018 10:57

672, istifa edilmiş sendika, incelemeye devam.

AliBegoviç
Şube Müdürü
09 Şubat 2018 11:01

İlginç hala sendika konusunda netleştiremedikleri ne var acaba?

Yav tükendik artık! Nasıl rahat uyuyabiliyorlar ? Vicdanlarını söktürüp toprağa mı gömdüler?

uzakdeğil, 6 yıl önce

arkadaşlar ilçe milli eğitimden şube müdürü söyledi onbeş gün önce yine sendika bilgilerini istemişler. üç veye dört ay önce ohal komisyonu sendika bilgilerini istemişti zaten. ancak bu defa 2013 öncesi yani sendika ilk kurulduğu andan son güne kadar kimler üye olmuşsa bütün sendika bilgileri istenilmiş. şimdi bu bilgiler neden istenildi acaba dediğim gibi zaten önceden istenilmişti. ancak bu defa hangi kurum bu bilgileri istemiş bilmiyorum.

AliBegoviç
Şube Müdürü
12 Şubat 2018 15:47

Ben bir Yakub idim kendi halinde ...

teldoğan
Kapalı
15 Şubat 2018 18:26

Arkadaşlar mahkemenin birinde son güne kadar sendikaya üye olan bir ogretmene savcı beraat istemiş. Başkalarından dolayı mahkeme ertelenmiş.

teldoğan
Kapalı
15 Şubat 2018 18:28

Birde Sendikadan dolayı ilk takipsizligi alan bisilerden biri komisyonda iade edilmiş haberiniz olsun.

AliBegoviç
Şube Müdürü
16 Şubat 2018 15:05

Sağolun Hocam. Bir iyi bir kötü bakalım bu acılar nasıl geçecek ?

teldoğan, 6 yıl önce

Birde Sendikadan dolayı ilk takipsizligi alan bisilerden biri komisyonda iade edilmiş haberiniz olsun.

havsaroglu
Memur
16 Şubat 2018 15:15

Hani nerde hocam bu iade olan kişi biz de görsek belgesini, neden insanlar böyle güzel bir haberi saklarlar tabi gerçekse

teldoğan, 6 yıl önce

teldoğan
Kapalı
16 Şubat 2018 19:18

Kaprisli moderatör foruma bakın. Karabulutlu hocaya yazmışlar. Özelden ulaşıp o da bizlerle paylaştı.

havsaroglu, 6 yıl önce

Hani nerde hocam bu iade olan kişi biz de görsek belgesini, neden insanlar böyle güzel bir haberi saklarlar tabi gerçekse

Sarkat
Genel Müdür
16 Şubat 2018 23:24

İçerisinde blyock ve bankada var ama komisyonun red kararında sendika sanki direk kriter olarak kabul edilmiş gibi duruyor

https://twitter.com/coskara_nur/status/964395559275569153

Tek kriter sendika ile iade haberi ile biribirine zıt biraz

pls aris
Genel Müdür
17 Şubat 2018 07:00

sendika komisyonda tek başına kriter değil net kesin olarak umutsuzluk yaymayalım

bylock içeriğine ulaşılmadığından vede bylock olan herkese red verdiklerinden etrafını dolduruyorlar

geçen red alan birinde bylock a ek olarak eşininaçığa alınmasını da yazıyordu eşi ihraç olup çalışan binlerce memur var açıkta olma kriter sayılır mı ?

burda yapılan durum tespitidir kriter değil

17 Şubat 2018 22:29

Dershane çalışmış olup açığa alınan ihraç edilen yok mu bir ben miyim nasıl iş bu

buzmavisi176
Kapalı
17 Şubat 2018 22:31

Üni sınavına hazırlık için 1 sene dersaneye gittiği için ihraç olan duydunuz mu hiç_?

Ben varım :) Hem de 2005 yılında 1 sene dersane. Hiç bir suçlama, hiç bir gerekçe yok.

Meslek jandarma. 672 direk ihraç. açığa bile alınmadık.

Yoruyorum
Şef
18 Şubat 2018 00:10

Son zamanlarda yapılan en gerçekçi tesbitlerden birisi....tesekkurler.

Artık biz sağlıklı düşünemiyoruz ama komisyon gerekceli karar yazıyor mahkeme edasıyla.

Baylok red alacak doğru...

Fakat komisyon neden kararlarına gölge düşürüyor.Kamunun faaliyet izin verdigi yasal sendikayi derneği sms yı açık olan ntden alisverisi açık olan

Devlet destekli okullara çocuğun okula göndermeyi neden kararlarda yazar. Bunlar da var ..vs.diye.burasi sorunludur.

Ya aihm le anlaştılar yada AİHM ve tazminatlar umurlarında bile değil. Cünkü Avrupa baylok u bile kesin delil olarak görmüyor.

Baylok kullanan biri komisyondan red alıyorsa ve gerekceli kararda kanunda suç olmayan fiillerde sayiliyorsa bu kişi Aihm de tazminatını alacaktir.

pls aris, 6 yıl önce

sendika komisyonda tek başına kriter değil net kesin olarak umutsuzluk yaymayalım

bylock içeriğine ulaşılmadığından vede bylock olan herkese red verdiklerinden etrafını dolduruyorlar

geçen red alan birinde bylock a ek olarak eşininaçığa alınmasını da yazıyordu eşi ihraç olup çalışan binlerce memur var açıkta olma kriter sayılır mı ?

burda yapılan durum tespitidir kriter değil

Emirkaan2780
Aday Memur
20 Şubat 2018 10:16

slm 672 khk ihrac istifa edilmiş sendika başka bişey yok bugüne kadar gelen giden olmamıştı dün savcılıktan geldiler gidip ifade verdim 5 dak. sürdü takipsizlik olur dediler acaba kaç güne geliyor takipsizlik kararı

Yoruyorum
Şef
20 Şubat 2018 12:26

Eli kulağında artık bugün de yarında olabilir haftaya çıkar insallah.takip edin tebligatı beklemeden elden teslim alabilirsiniz.

Emirkaan2780, 6 yıl önce

slm 672 khk ihrac istifa edilmiş sendika başka bişey yok bugüne kadar gelen giden olmamıştı dün savcılıktan geldiler gidip ifade verdim 5 dak. sürdü takipsizlik olur dediler acaba kaç güne geliyor takipsizlik kararı

Toplam 1483 mesaj
«63646566676869707172737475

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi