Editörler : ayşegül bgm
17 Nisan 2021 22:51

Meslek Tanımları

meslek tanımları düzenlemesi ile ilgili bilgisi olan var mı?

Hoca002
Daire Başkanı
18 Nisan 2021 01:49

Pandemi öncesinde bu konu ile alakalı ciddi çalışmalar vardı şu an için bu mesele askıya alınmış gibi duruyor hocam muhtemelen pandemi sonrasında çalışmalara devam edilecek

esmanesk
Şef
18 Nisan 2021 12:43

hocam tekrar devam ediyor şunu merak ediyorum çok uzun suredir böyle bir çalışma var amabir türlü vermediler tanımları bu yılın ilk alımına yetişir mi

Hoca002
Daire Başkanı
18 Nisan 2021 14:44

Hocam o çalışmalara tekrardan devam ediliyorsa bu güzel bir gelişme ancak ilk alıma yetişip yetismemesi alım tarihi ve bu işin sonuçlanma tarihi arasında mutlaka en az bir iki haftalık fark olmalı ki tanimlar alima etki edebilsin
esmanesk, 3 yıl önce

hocam tekrar devam ediyor şunu merak ediyorum çok uzun suredir böyle bir çalışma var amabir türlü vermediler tanımları bu yılın ilk alımına yetişir mi

esmanesk
Şef
18 Nisan 2021 16:26

İnşallah hocam daha fazla uzatıp bizi böyle madur etmezler branş sıralamam 7 kullanmak istiyorum nasip olursa. meslek tanımı verilen bölümlere ilk atamada çok alım oluyor mu yoksa az mı ortalama?

Hoca002
Daire Başkanı
18 Nisan 2021 17:31

Meslek tanımı yapıldığı zaman PDC sistemine dahil edilecektir ve daha önce branştan alım yapilmadigi için ilk birkaç yıl güzel sayılarda alım yapılır hocam ve inşallah çok kısa sürede biter bu is
esmanesk, 3 yıl önce

İnşallah hocam daha fazla uzatıp bizi böyle madur etmezler branş sıralamam 7 kullanmak istiyorum nasip olursa. meslek tanımı verilen bölümlere ilk atamada çok alım oluyor mu yoksa az mı ortalama?

esmanesk
Şef
18 Nisan 2021 17:38

İnşallah hocam Allah razı olsun sizinde gönlünüzden ne geçiyorsa onu versin :)

Hoca002
Daire Başkanı
18 Nisan 2021 18:25

İnşallah hocam Allah sizden de razı olsun gonlunuzdekini tez zamanda size nasip etsin inşallah :)
esmanesk, 3 yıl önce

İnşallah hocam Allah razı olsun sizinde gönlünüzden ne geçiyorsa onu versin :)

esmanesk
Şef
25 Mayıs 2021 19:40

++ bu konu hakkında bi gelişmeden haberdar olan var mı

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi