Editörler : "eskiyara"Pangaea
07 Eylül 2019 11:11

EKYS puanı olan öğretmene engel

Değerli hocalarım, EKYS puanım ilçemde lise öğretmenleri içinde en yüksek puan olup bir okulu tercih edeceğim. Okulda 2 tane görevlendirme md.yrd. çalışıyor. Müdür beni çağırıp ben bu görevlendirmelerle devam edeceğim bu sene, sen tercihte bulunma diyor. Bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce atanırsam ne gibi zorluklar olur?

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
07 Eylül 2019 11:21

:))) valla zor bir durum. bunu soyleyen mudur mu milli egitim mi

strider319
Daire Başkanı
07 Eylül 2019 11:25

Okul müdürü

AzeleAYitimci
Aday Memur
07 Eylül 2019 11:33

Yasal olarak tercih etme hakkın var. Eğer müdürden korkup tercih etmezsen senden daha düşük puanlı biri tercih edebilir ve orda müdür yardımcısı olabilir. Ama sen yazıp gidersen de sana zorluk çıkarabilir o müdür, hem yazma dedim hem de geldin diye. Mutsuz olabilirsin. Ben olsam başka okul yazardım. Ama yine söylüyorum yasal olarak orayı yazmanın önünde bir engel yok.

sessiz -bayan
Daire Başkanı
07 Eylül 2019 11:39

Ayni olay benim basima geldi.Yoneticilkten ayrildim.Ancak Muduru takipteyim.

strider319
Daire Başkanı
07 Eylül 2019 11:39

Müdürün 1 yılı var, idare edicez artık...

Antin-Kuntin
Memur
07 Eylül 2019 13:11

Her taraf kral kaynıyor memlekette. Sanki babasının okulu. Eskiden devletin okulu ve devletin işi vardı. Şimdi müdürün ve arkadaşlarının okulu var. Rezil bir durum.

Görev bellidir, iş bellidir. Kim olsa yapar üç aşağı beş yukarı. Ama illaki müdürün adamı o işi yapacak.

....

Ben olsam yazarım, işimi de düzgün yaparım, eline koz vermem. Sağlam bir sendikaya geçin, mobbing yapmaya cesaret edemesin...

ketboğa
Memur
07 Eylül 2019 13:12

Pabuç bırakma bu cakallara yaptığı herşeyi kaydet delillendir mobingden dava açarsın

Salcanocityfun
Aday Memur
07 Eylül 2019 16:51

De ki o kadar testisin kuvvetliyse beni başka okula görevlendirme yaptırıver dersin.

ugurbik
Aday Memur
07 Eylül 2019 22:02

müdürün halt etmiş, hadi seni engelledi böyle tüm ildeki başvuruları nasıl engelleyecek, 10 yıl önce benim müdürüm de tercih yapma beraber çalışamayız demişti siz bilirsiniz hocam başka okula gidersiniz isterseniz ben bu okula geleceğim demiştim :) Sonra da güzel güzel çalıştık hiç de bir sıkıntı olmadı.

strider319
Daire Başkanı
11 Eylül 2019 09:23

Verilecek görevi zamanında yaptıktan sonra bi sıkıntı olmaz diye umuyorum, aksi bir durum mobbing olur zaten. Dişimizi sıkıcaz artık. Ne var bu idarecilikte bu kadar işin içine girince anlıcam artık.

bedenci1986
Şube Müdürü
11 Eylül 2019 09:26

Okul müdürünü arayın ben gelecem hocam deyip bi yoklama çekin tepkisine bakın son karar sizin

strider319
Daire Başkanı
11 Eylül 2019 09:29

Yoklama yaparsak hocam, tam istediği şeyi ona vermiş olurum.

hugo.almeida
Kapalı
11 Eylül 2019 09:39

İş işten geçmiş bence. O lafı duyar duymaz "sana fikrini soran yok sen kim oluyon da bana gider yapıyon topraaaaam" demeniz lazımdı.

enensonmohikan
Kapalı
11 Eylül 2019 09:52

o okulu yazmak istiyorsaniz mutlaka yazin.okulda kanun yönetmeliklere uydugunuz surece sıkinti olmaz .baktiniz mudür sikintili kanun yonetmelik tanimiyor bunlar ona işlemiyor.adam kro magnon insani.o zaman anladıği dil olan şiddet dilini devreye koyun.hocam bu tür insanlar ancak o dilden anlar.o zaman bakarsiniz kuzu olmuş.herkes ayni degil.garibanlari hep ezmis bir tatar ramazana denk gelmemis.ha diyorsaniz kavga bana gore değil o zaman yazmayino okulu.müdur sizi ezer.hayati çekikmez hale getirir.kısaca olay budur.

yeditepelisehir
Daire Başkanı
11 Eylül 2019 10:22

Yap tercihini, başla görevine hocam. İstemeyen gitsin.

Vugrovic
Aday Memur
12 Eylül 2019 23:58

Hadi be ordan diyip geçmen lazımdı.

Teacher1759
Aday Memur
13 Eylül 2019 11:43

O okulu yazmak sizin hakkınız. Benim bulunduğum ilçede de böyle şeyler oldu ama kim takar? Yalnız huzursuz başlayan birşey öyle gider.. Ben şahsen sinir sistemimi bozamam densizler yüzünden. Siz bilirsiniz hocam hayırlısı olsun

Semsurii
Şef
13 Eylül 2019 21:15

"çağırdı" mı...kendi müdürünüz mü bari? yoksa pes vallahi

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi