Editörler : F16 Gökçen
08 Aralık 2011 20:00

Alışveriştekiler...En son ne aldınız?

Evet arkadaşlar.Alışveriş yapmakta bir hobidir.Hatta hobiler içinde ayrı bi yeri vardır:) Yaptığı alışverişten zevk duyanlar,bunu alışkanlık haline getirenler.Burada alışverişiniz ve aldığınız ürünlerle alakalı yorumlar yazabilirsiniz.Özellikle en son çıktığınız alışverişle ilgili konuşabilirsiniz.

.melike.
Aday Memur
08 Aralık 2011 20:06

Başlığı açmama etken olan bugünkü alışverişten başlayayım.Aslında ihtiyacen gitmiştim alışverişe.mp4 çalara ihtiyacım vardı.Sıkı bi araştırmadan sonra kalitesini kanıtlamış bir markaya karar verdim.Tabi arkadaşlarımada sordum.Kararım netleşince sıra almaya gelmişti.Adını yazmayacağım bir teknoloji markete gider gitmez hemen ürünü istedim görevliden.Kısa bi anlatımdan sonra kararımın doğruluğundan emin oldum.İçim rahatladı açıkçası.

Sonra taksitli alışveriş işlemine geldi sıra.Kısa bir beklemeden sonra yuppiii :) almıştım sonunda.Almadan önce araştırdığım ve şu an zevkle kullandığım mp4 çalardan çok memnunum :)

İyi alışverişler arkadaşlar.

cilginturk71
Başbakan Müsteşarı
08 Aralık 2011 21:57

Başlığınız hayırlı olsun ve hoş geldiniz Sn. melike.

Alışverişi hobiler içerisinde ayrı bir yere koymak mümkün elbette.Çünkü ihtiyaç mecburiyetinden daha çok bir zevk meselesi çoğumuza göre.

--------

En son aldığım ürün bir elektrik sobasıydı.Malum bir kış memleketindeyiz.Ev kaloriferli de olsa oda ısısı takviye istiyor bazen.

Hem yanıdık tavsiyesi hem de internet araştırması sonucu karar kıldığım bir ürünü almıştım.İyi ki de almışım.Çok memnunum.Hem buharlı hem fanlı hem de emniyetli.Düşünen olursa bu özelliklere dikkat etmeli derim.

sbengisu42
Müsteşar
08 Aralık 2011 22:06

2 hafta önce kışlık bot aldım:)

iyiki almışım bugün kar yağdı:):)

burcuburcuburcu
Müsteşar
08 Aralık 2011 22:10

Ben de yazayım hemen :)

Ben 3 gün önce sipariş ettiğim (parasını önceden verdiğim )lap top bataryası aldım :)Yalnız hala şarj etmedim uyuyunca edeceğim çünkü lap topunda uyuması gerekiyor :)

sbengisu42
Müsteşar
08 Aralık 2011 22:12

:):):)

cilginturk71
Başbakan Müsteşarı
08 Aralık 2011 22:15

Hım :)

Alışverişçiler bir bir belli oluyor :)

Bot almakla iyi etmişsin editem.Tavsiye özelliklerini olursa öğrenmek isteriz.

---

Dizüstü bilgisayar bataryalarında ilk alındığında 12-14 saat arası şarjda kalma zorunluluğu var sevgili burcu.Dikkat etmelisin.

burcuburcuburcu
Müsteşar
08 Aralık 2011 22:26

bengisu editim benimde kahverengi bir çizmeye ihtiyacım var umarım bu aya alabilirim. :)

Peki dikkat ederim editim. Ben de öyle yapmayı düşünüyorum zati.Umarım bir sorunla karşılaşmam :)

Herkes ne alır ben kendime ne alırım işte :)

sbengisu42
Müsteşar
08 Aralık 2011 22:28

deri

dolgu topuk

vizon renkli

fiyatı:120 tl

6 taksit:)

''şimal''
Şef
09 Aralık 2011 12:59

Mont almıştım en son,iki hafta önce.

Genel Bayan özelliklerinin aksine ihtiyacım olmayan hiçbir şeyi almıyorum :)

Bana pek doğru gelmiyor,bu yüzden eşyalarımı çok sever ve değitirmek istemem pek.

öz-nur
Müsteşar Yardımcısı
11 Aralık 2011 00:43

Bayan olarak çoğu insan alışveriş çılğınlık yaparlar ama bende ihtiyacım olmadıkça almam..

Dün indirime girmişti marka ismi verebiliyormuyuz bilmiyor.ama indirim dönemlerini takip ederim genellikle..100 Tl olan mont 41 tl aldım hemde kış ayında giyibileceğimiz..Gerçi onu ablama aldım..Diğerinide kendime aldım..60 tl kardayım ;)

vur&kaç
Aday Memur
11 Aralık 2011 01:09

.melike.
Aday Memur
11 Aralık 2011 20:42

Hoşbuldum sayın çılgıntürk.Teşekkür ederim.Alışveriş yapmaktan zevk alan ve bu keyifli anları yazmak isteyenleri düşünmüştüm.Mesajlara bakıyorumda genelde kış aylarına yönelik alışveriş bilgileri verilmekte.Yararlı oluruz inşllah bu sayede.

.melike.
Aday Memur
16 Aralık 2011 12:52

Bu kez de cep telefonu aldım.Dokunmatik, ilk kez denenecek.Umarım pişman olmam,Elektronik eşyalardan gidiyorum bakalım.:)

Osmanlı Tuğrası
Daire Başkanı
16 Aralık 2011 15:50

kitap almıştım

Afra2
Genel Müdür
18 Aralık 2011 23:22

en son kendime bir çift eldiven almıştım..şu yarım parmaklı olanlardan:))

'Turkuaz'
Kapalı
19 Aralık 2011 10:02

plazma car aldık:)

burcuburcuburcu
Müsteşar
04 Ocak 2012 20:37

kitap aldım, yiyenime elbise aldım, sonra değüşük bir oje var ondan aldım :)

candela
Yasaklı
10 Ocak 2012 14:03

toka aldım kumaş aldım saksılı çiçek aldım hemide çok güzeller:)

burcuburcuburcu
Müsteşar
12 Ocak 2012 22:53

dört tane kitap aldım :)

sbengisu42
Müsteşar
12 Ocak 2012 23:04

ben de yeğenime samsung crby cep telefonu aldım

Toplam 332 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük