Editörler : swat3410
«282930313233343536373839»

Mr.police.
Aday Memur
17 Mayıs 2019 17:01

100 olsa iyi geçen sene 319 sayfa oldu. Ama bir umut bekliyoruz işte
Sempo1925, 5 yıl önce
Bu sayfa haziran 30 a kadar bu şekilde gider , ve bi bakmışız sayfa 100 olmuş .sonuç boşa zaman kaybı .Allah herkesin kalbine ve gönlüne göre versin

l.donovan
Aday Memur
17 Mayıs 2019 17:07

Birilerine umut birilerine eğlence oluyor bu tarz haber beklenen konular o yüzden çok takılmamak lazım verilen tarihlere çünkü her zaman dönecektir balonlar

Atmaca1953
Aday Memur
17 Mayıs 2019 17:25

Bazı insanlar kendilerine ve ailelerine küfür edilmesinden hoşlanır üstlerdeki arkadaş da onlardan.

polis450
Memur
17 Mayıs 2019 18:47

mazaret dilekçesi yazıpta sonradan genel atama döneminde değerlendirilecek diye pbsde değişenlerin mazareti kabul edilmişmi oluyor ki
Makamsız06, 5 yıl önce
Mazeret ataması isteyipte genel atamadı açıklanacak olanlar pbs din dilekçesine ve görev yerine baksın değişiklik varmı diye??? İlk onların görev yeri değişir. Kaldı 1 saat 40 dakika ...

Sy4444
Aday Memur
17 Mayıs 2019 18:53

Bugün çok umitliydik. Hayırlısı artık

Mhmt2733
Aday Memur
17 Mayıs 2019 19:08

O iftarı kastedmiştir.
airport44, 5 yıl önce
Arkadaslar, eli kulağında dedi ilce personelci arkadas...

Criter
Daire Başkanı
17 Mayıs 2019 19:09

İnsanlara ümit vermeyin cidden Ya ümit vermeyin
polis450, 5 yıl önce
mazaret dilekçesi yazıpta sonradan genel atama döneminde değerlendirilecek diye pbsde değişenlerin mazareti kabul edilmişmi oluyor ki

polis450
Memur
17 Mayıs 2019 19:13

ben ümit falan vermedim soru sordum
Criter, 5 yıl önce
İnsanlara ümit vermeyin cidden Ya ümit vermeyin

Dadaş5425
Aday Memur
17 Mayıs 2019 19:20

Ne zaman tam umudumuzu kaybedeceğiz o zaman açıklanacak öyle gözüküyor

yetkilibiabi
Aday Memur
17 Mayıs 2019 19:29

Alakası yok diye biliyorum geçen seneden devrem
polis450, 5 yıl önce

jack007
Daire Başkanı
17 Mayıs 2019 19:30

Şu ramazan ayında yapılana bak ya. Ne vardı açıklansa da yerimizi yurdumuzu bilsek ağız tadıyla iftar yapsak. Neden bu kadar uzun sürüyor. Jandarma ne güzel açıklamış.

Criter
Daire Başkanı
17 Mayıs 2019 19:42

Sana demedim Devrem o kadarını gördüm
polis450, 5 yıl önce
ben ümit falan vermedim soru sordum

Aaax
Aday Memur
17 Mayıs 2019 20:34

Be in o durumdayım ama kabul edilmiş sayılmıyor , yakın bi arkadaşım da eş durumundan dilekce verdi 5 gün onaylandı ama daha yazısı gelmedi ve kanunu görev yeri degişmedi genel atamayla birlikte gelecekmiş yazısı
polis450, 5 yıl önce

Criter
Daire Başkanı
17 Mayıs 2019 21:20

Nasıl Devrem anlayamadım
Aaax, 5 yıl önce
Be in o durumdayım ama kabul edilmiş sayılmıyor , yakın bi arkadaşım da eş durumundan dilekce verdi 5 gün onaylandı ama daha yazısı gelmedi ve kanunu görev yeri degişmedi genel atamayla birlikte gelecekmiş yazısı

Aaax
Aday Memur
17 Mayıs 2019 21:40

Mazeret tayini bekliyorum bende doğudan batıya kasımda yazdım dilekce şubatta acıklanmadı benim ki genel atamada acıklanacak olarak degişti . Yakın bir arkadaşımda 2 hafta önce eş tayini için dilekce verdi 5 .ci gün uygun görüldü batıdan batıya ama daha yazısı gelmedi sordugunda genel atamayla birlikte gelecek denilmiş .
Criter, 5 yıl önce
Nasıl Devrem anlayamadım

Aaax
Aday Memur
17 Mayıs 2019 21:41

Bakalım artık bizim içinde herşey güzel olur inşallah

Makamsız06
Aday Memur
17 Mayıs 2019 21:59

Ya nasıl oluyorumuş o 5. gün uygun görülmüş yazısı gelmemiş, yeme milleti burada zaten 1 haftada anca sistemi düşüyor bunun kurulu komisyonu var. Gözünle görmeden konuşma şu aralar açıklanan tek bir mazeret ataması yoktur. ya şubatta açıklandı yada genel atamaya kalmıştır. çocuklar bile güler buna yok uygun görmüşler 5. günde ama yazısı genel atamada gelecek senin o arkadaşın gideceğini kesin gözüyle bakıyordu seni kekliyordur. ayıptır yazıktır günahtır ya varmı böyle birşey yok onaylanmış yazısı gelecekmiş.
Aaax, 5 yıl önce
Mazeret tayini bekliyorum bende doğudan batıya kasımda yazdım dilekce şubatta acıklanmadı benim ki genel atamada acıklanacak olarak degişti . Yakın bir arkadaşımda 2 hafta önce eş tayini için dilekce verdi 5 .ci gün uygun görüldü batıdan batıya ama daha yazısı gelmedi sordugunda genel atamayla birlikte gelecek denilmiş .

Aaax
Aday Memur
17 Mayıs 2019 22:06

Valla beni bilen bilir kimseyede yalan borcum yok burada arkadaşım şehit cocugu dedigim şekildede oldu ister inan ister inanma benim kimseye bişey inandırmaya calışacak halim yok benim derdim bana yetiyor zaten bildigimi söyledim söylemek en iyisi diger arkadaşlar gayet haklı bu konuda yazdıklarında
Makamsız06, 5 yıl önce
Ya nasıl oluyorumuş o 5. gün uygun görülmüş yazısı gelmemiş, yeme milleti burada zaten 1 haftada anca sistemi düşüyor bunun kurulu komisyonu var. Gözünle görmeden konuşma şu aralar açıklanan tek bir mazeret ataması yoktur. ya şubatta açıklandı yada genel atamaya kalmıştır. çocuklar bile güler buna yok uygun görmüşler 5. günde ama yazısı genel atamada gelecek senin o arkadaşın gideceğini kesin gözüyle bakıyordu seni kekliyordur. ayıptır yazıktır günahtır ya varmı böyle birşey yok onaylanmış yazısı gelecekmiş.

Ildirili
Kapalı
17 Mayıs 2019 23:28

benimde mazeret vardı pbysde atama dönemi yazıyordu. Değişen birşey yok. Beklemeye devam.

Ildirili
Kapalı
17 Mayıs 2019 23:31

Açıklanır diye bayram izninede gitmekten vazgeçtim. Git gel olmasın diye. Hakkımızda tez zamanda hayırlısı olsun

Toplam 13769 mesaj
«282930313233343536373839»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi