Editörler : swat3410
«212223242526272829303132»

Enesensar
Kapalı
05 Ağustos 2020 23:36

ne yazcan olum aha mal tripotta kursa gelmis lan bu malin ne isi var diye gulenleri mi anlatacaksin ayrica hani senin colugun cocugun vardi kursa gitmicektin ruh hastasi bebe umarim.cocuklarin sana benzemez gerizekali olurlar direk:)
triplexmazi, 4 yıl önce
tamam buraya yazmam mal enese özelden yazarım

Ebubekirrrrrrr
Kapalı
05 Ağustos 2020 23:40

Kardeşim birini tutuyoruz öbürü geliyo , enes tahrik etme adamı

korumapolisi
Kapalı
05 Ağustos 2020 23:59

Beyler lütfen bırakalım bu sataşmalari şuraya Bir adam baksa bizi almaktan vazgeçer.. arkadaşlar bu kursun önemini anladınız mı kurs öncesi genel müdür denetliyor kurs soylu'nun katılımıyla başlıyor.. buradan mezun olan adamı mutlaka değerlendireceklerdir. Allah' nasip etti mülakata girdik Kasım'da da kurstta olacağız inşallah...

korumapolisi
Kapalı
06 Ağustos 2020 00:12

Hadi arkadaşlar sayın genel müdürümüzün tweter sayfasına yorum yapalım... sonuçlarımizi açıklarlar ise kafamız rahat bekleriz kurs ne Zaman olacaksa...

Blacks01
Aday Memur
06 Ağustos 2020 03:07

Kardeşim ilk defa yazıyorum aylardır mücadele ediyorsun saygı duyuyorum fakat bu kadar çok ümit etme olursa olur olmazssa olmaz... geçmiş yıllarda şubelerde çalışmış birisi olarak söylüyorum daha iyi daha donanımlı bir çok kurs aldım ve şuan devriye ekiplerde görevime devam ediyorum, istanbul kadrosunda çalışan bilir şarktan gelen özel harekat tem istihbarat gibi birimlerden gelenleri geçmiş yıllarda ekiplere verdikleri çok oldu ilçe belirtmicem bomba imhacı çalışıyor ekiplerde o yüzden bu kursa çok bel bağlama inşllah gidersin ama birgün alınır ve geri ekip karakola sürüldüğünde toparlamaya mazsın.
korumapolisi, 4 yıl önce

Hadi arkadaşlar sayın genel müdürümüzün tweter sayfasına yorum yapalım... sonuçlarımizi açıklarlar ise kafamız rahat bekleriz kurs ne Zaman olacaksa...

korumapolisi
Kapalı
06 Ağustos 2020 04:00

Eyvallah devrem ama sende aylardır takip ediyorsan demek ki sende bu mülakata girdin ve bir umudun var. Biz hep karakollarda ekiplerde çalıştığımız için sürülürsek bile çok koymaz bize bir günün beyliği beyliktir biraz da biz çalışalım be devrem..ayrıca Devrem iki buçuk aylık yatılı bir kursu devlet boşuna mı veriyor çalıştırmamak için mi veriyor sence.. ayrıca bana daha donanımlı bir kurs söyler misin mesela iki buçuk aylık hangi kursu aldın devrem kurbağa adamlık kursumu aldın olay yeri inceleme kursumu aldın istihbarat kursumu aldın eğer bunlar alıp da çalışamıyor san çok büyük ciddi bir sıkıntı olsa gerek Allah korusun devrem

korumapolisi
Kapalı
06 Ağustos 2020 04:07

Saygı duyuyorum görüşüne ama ben bu kursu almak istiyorum aynı zamanda devrem farkındaysan daha sonuçları açıklanmadı 6 aydır girmiş olduğumuz sınavın sonucunu merak ediyoruz Allah korusun belki de kazanamayacağım ihtimallerin arasında bu da var ama ben girmiş olduğum sınavın sonucunu merak ediyorum ha bu kursu da çok istiyorum O başka. Ya bu teşkilat da hiç mi bir hevesimiz hiç mi bir idealimiz hiç mi bir çalışmak istediğimz biyer olmasın hiç mi hayal etmeyelim olur veya olmaz bu kadar negatif olmayın bence Devrem.. yani ben de 1 yıllık polis değilim 10 yıllık polisim işlerin nasıl yürüdüğünü biliyorum. Şunu da çok iyi biliyorum Devlet iki buçuk ay o kadar masraf edip bir yerde kurs veriyorsa mutlaka bir sıkıntın olmadığı sürece seni değerlendirir devrem bugün Emniyet genel Müdürü boşuna mı geldi. Bu sıradan normal bir hizmet içi eğitim kursu değil Branş kursu arkadaşlar bugün önemini siz anlamıyorsunuz ama şunu söyleyeyim ya kazandığınız zaman anlayacaksınız ya da Allah korusun kaybettiğiniz zaman..

korumapolisi
Kapalı
06 Ağustos 2020 04:13

Vallahi yıldım ya ben artık yorum yazmayacağım bir müddet Allah'a emanet olun Arkadaşlar..teşkilat bu kadar negatif olmamalı bu kadar kötü düşünmemeli bu kadar olumsuz düşünmemeli. Ya bir meslektaş bir meslektaşa güvenmiyor inanmıyor hep olumsuz hep negatif..vallahi ben hedeflerim için yaşayacağım Bu hedef biter öbürü başlar diğeri biter başkasi başlar arkadaşlar oturup kötü düşün düşün nereye kadar.. vallahi bize düşmana gerek yok Biz birbirimize düşman olmuşuz zaten.. hadi arkadaşlar Allah'a emanet....

pol077
Aday Memur
06 Ağustos 2020 09:47

Devrem milleti neden takıyosun ki sen. Herkesin yorumu kendine. Forum ve konunun amacı belli, konu dışında konışanları dikkate almamak lazım.
korumapolisi, 4 yıl önce

Vallahi yıldım ya ben artık yorum yazmayacağım bir müddet Allah'a emanet olun Arkadaşlar..teşkilat bu kadar negatif olmamalı bu kadar kötü düşünmemeli bu kadar olumsuz düşünmemeli. Ya bir meslektaş bir meslektaşa güvenmiyor inanmıyor hep olumsuz hep negatif..vallahi ben hedeflerim için yaşayacağım Bu hedef biter öbürü başlar diğeri biter başkasi başlar arkadaşlar oturup kötü düşün düşün nereye kadar.. vallahi bize düşmana gerek yok Biz birbirimize düşman olmuşuz zaten.. hadi arkadaşlar Allah'a emanet....

sancak8888
Şef
06 Ağustos 2020 10:22

Triplex amacına ulasmak için calısıyor zaten mevcut korumalar kadrodan koruma alınmasına karşı

policia35
Aday Memur
06 Ağustos 2020 10:37

Bulunduğum ilde 9 kişinin koruma şubeye taini çıktı bunlar mülakata giren gişilerden oluşmuyor bizim yerimize bunları mı aldılar diye düşünüyorum bulunduğunuz illerde aynı atamalar gerçekleştimi

triplexmazi
Kapalı
06 Ağustos 2020 12:12

hacı daha uğraşmıyom ya nerden alırlarsa alsınlar
sancak8888, 4 yıl önce

Triplex amacına ulasmak için calısıyor zaten mevcut korumalar kadrodan koruma alınmasına karşı

Enesensar
Kapalı
06 Ağustos 2020 14:15

2 kisi de burda cevikten cikti korumaya
policia35, 4 yıl önce
Bulunduğum ilde 9 kişinin koruma şubeye taini çıktı bunlar mülakata giren gişilerden oluşmuyor bizim yerimize bunları mı aldılar diye düşünüyorum bulunduğunuz illerde aynı atamalar gerçekleştimi

sancak8888
Şef
06 Ağustos 2020 16:49

İsterse 200 bin kişi korumaya alınsın mülakata girenlerin hakları saklı tutulur tutulması lazım beyler

05310324
Kapalı
07 Ağustos 2020 09:30

24 sayfa görünce bende açıklandı sandım bu ne azim böyle alt tarafı bir kurs bu kadar nimetten saymayın 2017 da çok büyük görülen branşlardan birinde bize 200 kişi kurs verdiler 10 gün sonra 100 ünü şubeden çıkardılar. adam 4 yıl şubede çalıştı tayin olup gittiği yerde adamı olmayanların tamamını karakola verdiler branş falan işleri eskisi gibi değil bu kadar abartamyın

egm1845
Aday Memur
07 Ağustos 2020 10:55

Kursa gidecek arkadaşlar kadrodan mülakata giren arkadaşların durumunuda sorarsa uygun olur

bturan23
Aday Memur
07 Ağustos 2020 14:11

Kardesim şunu anlamıyorsunuz. Görevin en yoğun olduğu dönemdeyiz. Her şubenin en yoğun olduğu dönem. Bu kurs birçok kardeşimizin idealini gerçekleştirmek için bir ön adımın yani sıra 2bucuk aylık bir dinlence olacak. Görevden görev stresinden car çakal dan uzak bir 2 buçuk ay. Geçmiş dönem kurslardan bilgi aldıkça veya görüntüleri gördükçe insan heveslenmiyor da değil hani. Şubede çalışmayacak olsada o kursun bir parçası olmak istiyor insan
05310324, 4 yıl önce
24 sayfa görünce bende açıklandı sandım bu ne azim böyle alt tarafı bir kurs bu kadar nimetten saymayın 2017 da çok büyük görülen branşlardan birinde bize 200 kişi kurs verdiler 10 gün sonra 100 ünü şubeden çıkardılar. adam 4 yıl şubede çalıştı tayin olup gittiği yerde adamı olmayanların tamamını karakola verdiler branş falan işleri eskisi gibi değil bu kadar abartamyın

Ebubekirrrrrrr
Kapalı
07 Ağustos 2020 16:37

Yarın başlayacak olan arkadaşlara hayırlı olsun , Turan?ın dediği gibi başlayacak olan arkadaşlar burdan bizim durumla ilgili kursla ilgili bilgi verirse seviniriz , allah kolaylık versin

tennis25
Aday Memur
07 Ağustos 2020 19:54

Arkadaşlar yarın Adana'dan kendi aracımla gidiyorum kursa adandan gelmek isteyen varsa bana ulaşsın

egm1845
Aday Memur
08 Ağustos 2020 12:45

Kursa giden arkadaşlar kadrodan mülakata girenlerin akıbetinide sorarmısınız birinci ağızdan öğrenmiş olalım

Toplam 1597 mesaj
«212223242526272829303132»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi