Editörler : swat3410
«161718192021222324252627»

Khk-li ubbe
Aday Memur
29 Nisan 2019 16:59

öncelikle geçmiş olsun.idare mah. kararlar çıkmaya başladı twitter da paylaşılıyo, kabul alanlar geriye dönük haklarını da istemişler bunu da kabul etmiş mahkeme.bu arada garson kod var mıydı ? hakkınızda hayırlısı olsun
gecemavisi07, 5 yıl önce

Mrb kaderdaşlar 677 egm adli beraatımdan 15 gün önce komisyon Red kararını almış bulunmaktayım. Komisyon program+olumsuz kurum kanaati ve kovuşturmanın devam etmesini gerekçe göstermiş... Programı kullanmadığım mahkemece tescillendi. Olumsuz kannate ilişkin iptal davası sonuçlandıktan sonra iftira ve görevi kötüye kullanmadan dava açacağım neye dayanarak böyle kannate bulundular anlamıyorum. Yarın idare mahkemesine dava açacağım lakin iptal davasına ek geriye dönük mali ve özlük haklarımı da istesem sıkıntı olurmu? Saygılar

gecemavisi07
Aday Memur
29 Nisan 2019 17:11

Garson kodu dil ve 0 idi. İşlerine gelmediği için oyalama komisyonu hiç değinmemiş buna...

30 eyllül.
Genel Müdür
29 Nisan 2019 17:50

Devre albertos 4 den komisyonda zaten bayağı iade yaptı.albertos 4 bizim say koduna denk geliyor.bizim ea albertos 3 e denk geliyor. Dedigim gibi EGM ve TSK ya bu hak tanınacakmı ona bakmak lazım.
Muho2321, 5 yıl önce

Peki Albatros kaç numara olarak kodlanmis 4 mü 5 mi bide karari gorebildiyseniz fislemeden ne diye bahsetmiş mahkeme. Yani fişlemeye bakış açısı neymis?

30 eyllül.
Genel Müdür
29 Nisan 2019 17:55

Devre bakıp göreceğiz inşaallah sizin dediginiz gibi olması gereken olur.egm ihraçlarının yüzde 80 i döner.Ama yinede ben bu sistemde EGM ve TSK ya silahlı güç bahanesiyle iltimas göstereceklerini düşünmüyorum .
joak06, 5 yıl önce

Yorumu okuduktan sonra bunu yazacaktım adli konularda somut delillere bakılır.polis ayrı asker e ayrı düz memura ayrı olmaz komisyon idari bir kurum olduğundan kıstasları farklı.

30 eyllül.
Genel Müdür
29 Nisan 2019 17:57

Devre geçmiş olsun.ohal komisyonunun kararının iptaline diye dava açacaksın bütün haklarınıda talep edersin sıkıntı olmaz.
gecemavisi07, 5 yıl önce

Mrb kaderdaşlar 677 egm adli beraatımdan 15 gün önce komisyon Red kararını almış bulunmaktayım. Komisyon program+olumsuz kurum kanaati ve kovuşturmanın devam etmesini gerekçe göstermiş... Programı kullanmadığım mahkemece tescillendi. Olumsuz kannate ilişkin iptal davası sonuçlandıktan sonra iftira ve görevi kötüye kullanmadan dava açacağım neye dayanarak böyle kannate bulundular anlamıyorum. Yarın idare mahkemesine dava açacağım lakin iptal davasına ek geriye dönük mali ve özlük haklarımı da istesem sıkıntı olurmu? Saygılar

Sehzadee1453
Daire Başkanı
29 Nisan 2019 23:27

Komisyon kararım bugun teblig edildi karakoldan aradılar. Eski adresime gidip bulamamışlar dilekçe vermiştim adres degişikliği için.

Fişlemeye vurgu yapılmış

Tanık beyanlarına vurgu yapılmış ama iddianamede olöayan seyleri varmış gibi yazmışlar. Tanık beyanlarına göre örgüte dahil oldugu eleman kazandırdıgı evlerinde kaldıgı yazıyor. Tanık beyanlarında böyle birsey yok. Neden böyle bahsedilmiş anlamadım. Ben neymişim beee.

Kimse yokmuya sms attı yazıyor böyle birsey hiç hatırlamıyorum. Bi de yılına 2014 yazmıslar atılan numara kaç sms atılmış yazmıyo. Müsteri hizmetlerini aradım dökümleri istedim. En fazla bir yıl öncesini sistemde tutuyoruz dediler.

En son olarakda kuvvetli üst amir kanaati yazılmış 3 ekim ve 12 aralık tarihlerinde alınmış bu amir kanaati.

26nsnn
Şef
30 Nisan 2019 07:08

Bence en büyük etken kurum kaanati . Egm fişleme den dolayı bizi istemiyor. Herseyi bahane etmişler bence
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Komisyon kararım bugun teblig edildi karakoldan aradılar. Eski adresime gidip bulamamışlar dilekçe vermiştim adres degişikliği için.

Fişlemeye vurgu yapılmış

Tanık beyanlarına vurgu yapılmış ama iddianamede olöayan seyleri varmış gibi yazmışlar. Tanık beyanlarına göre örgüte dahil oldugu eleman kazandırdıgı evlerinde kaldıgı yazıyor. Tanık beyanlarında böyle birsey yok. Neden böyle bahsedilmiş anlamadım. Ben neymişim beee.

Kimse yokmuya sms attı yazıyor böyle birsey hiç hatırlamıyorum. Bi de yılına 2014 yazmıslar atılan numara kaç sms atılmış yazmıyo. Müsteri hizmetlerini aradım dökümleri istedim. En fazla bir yıl öncesini sistemde tutuyoruz dediler.

En son olarakda kuvvetli üst amir kanaati yazılmış 3 ekim ve 12 aralık tarihlerinde alınmış bu amir kanaati.

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Nisan 2019 11:10

Devre benim üst amir raporu olumlu idi oyalama komisyonu bunu hiç dikkate almamış ve bahsetmemiş bile.sadece beraat ettiğimi ve ea kodunu gerekçe göstermiş bana kararda.benim hakkımda üst amir raporunda 2011 tanık beyanı bir kez gördüm dediğini ve başkada hakkında fetö pdy ile hakkında hiç bir bilgi bulguya rastlanmadığını personelin fetö pdy örgüt üyesi olduguna dair kesin kanaat getieilememiştir dolayısıyla sakınca görülmemiştir diye yazdığını üst amir ve bir arkadaş tarafından ögrenmiştim pek inanmamıştım ama komisyon kurum kanaati ile ilgili olarak bende bahsetmediginden artık üst amir raporunun olumlu olduğu kanaati hasıl olmuştur.yani sonradan yapıştırılan ea kod beni yaktı o olmasaydı eminim komisyon iade ederdi beni.bakalım idare mahkemesi ne diyecek.
26nsnn, 5 yıl önce
Bence en büyük etken kurum kaanati . Egm fişleme den dolayı bizi istemiyor. Herseyi bahane etmişler bence

26nsnn
Şef
30 Nisan 2019 11:38

Üst amir raporun olumluysa bu iyi nirşey devre. Ben genel olarak egm nin fişlemeye olumsuz verecegini düşündüm . Ah su fişleme hayatımızı mahvetti
30 eyllül., 5 yıl önce
Devre benim üst amir raporu olumlu idi oyalama komisyonu bunu hiç dikkate almamış ve bahsetmemiş bile.sadece beraat ettiğimi ve ea kodunu gerekçe göstermiş bana kararda.benim hakkımda üst amir raporunda 2011 tanık beyanı bir kez gördüm dediğini ve başkada hakkında fetö pdy ile hakkında hiç bir bilgi bulguya rastlanmadığını personelin fetö pdy örgüt üyesi olduguna dair kesin kanaat getieilememiştir dolayısıyla sakınca görülmemiştir diye yazdığını üst amir ve bir arkadaş tarafından ögrenmiştim pek inanmamıştım ama komisyon kurum kanaati ile ilgili olarak bende bahsetmediginden artık üst amir raporunun olumlu olduğu kanaati hasıl olmuştur.yani sonradan yapıştırılan ea kod beni yaktı o olmasaydı eminim komisyon iade ederdi beni.bakalım idare mahkemesi ne diyecek.

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Nisan 2019 11:44

Aynen devre malesef komisyon kodu görünce üst amir raporu na falan bakmıyor. malesef bu kodlama bizi yaktı. İnşallah idare mahkemesi bu hukuksuz ve kanunda suç olan bu fişleme yi dikkate almaz alırsa işimiz sakat.
26nsnn, 5 yıl önce
Üst amir raporun olumluysa bu iyi nirşey devre. Ben genel olarak egm nin fişlemeye olumsuz verecegini düşündüm . Ah su fişleme hayatımızı mahvetti

Sehzadee1453
Daire Başkanı
30 Nisan 2019 11:49

Zaten tanık beyanları ve fişleme ihrac olduktan sonra ortaya cıkan deliller. İhrac olurken tek delil amir kannati imiş.

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Nisan 2019 14:12

Eğer bu haber dogruysa bomba gibi haberim var birazdan yazarım şimdi müsait degilim.

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Nisan 2019 15:20

idare mahkemesi tanık beyanı beraat ve ea kodlamadan 672 khk ihracı polis memuruna komisyonun ret kararının iptaline göreve iadesine ve geçmiş tüm haklarının ödenmesine diye karar vermiş. Ayrıca gerekçede ea kodlaması na ilişkin kişinin bilgisi dahilinde olmayan ve kodlamayı yapan garson isimli şahsın fetö mensubu olduğu dolayısıyla güvenilirliği ve hukuki olarak somut delil niteliğinde olmadığı yönünde gerekçe göstermiş.Bu bilgiyi veren 679 khk ihracı tanıdığım bir polis arkadaş. kendisi bu karar sahibini tanıyormuş. twitter falan kullanan arkadaşlar varsa karar daha yeni imiş twitter da falan da yayınlanabilir. inşaallah idare mahkemesi somut delillere bakar gerekçesinde belirttiği gibi. inanın karar benimmiş gibi sevindim inşaallah doğrudur. selametle.

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Nisan 2019 15:24

geçen lerde idare mahkemesi albertos 4 fişlemesinide aynı gerekçe ile bozmuştu sanki bu kararı teyyidliyor. Başından bu yana bizi komisyon değil mahkemeler göreve dönme konusunda karar vermeliydi.
30 eyllül., 5 yıl önce
idare mahkemesi tanık beyanı beraat ve ea kodlamadan 672 khk ihracı polis memuruna komisyonun ret kararının iptaline göreve iadesine ve geçmiş tüm haklarının ödenmesine diye karar vermiş. Ayrıca gerekçede ea kodlaması na ilişkin kişinin bilgisi dahilinde olmayan ve kodlamayı yapan garson isimli şahsın fetö mensubu olduğu dolayısıyla güvenilirliği ve hukuki olarak somut delil niteliğinde olmadığı yönünde gerekçe göstermiş.Bu bilgiyi veren 679 khk ihracı tanıdığım bir polis arkadaş. kendisi bu karar sahibini tanıyormuş. twitter falan kullanan arkadaşlar varsa karar daha yeni imiş twitter da falan da yayınlanabilir. inşaallah idare mahkemesi somut delillere bakar gerekçesinde belirttiği gibi. inanın karar benimmiş gibi sevindim inşaallah doğrudur. selametle.

yörükbeyi20
Aday Memur
30 Nisan 2019 15:53

dostum peki bu arkadaş göreve başlayabilmiş mi, yoksa egm bölge idareye itiraz edip yürütmeyi durdurma almış mı acaba? göreve başlaması da idarenin yaklaşımı açısından önemli

30 eyllül., 5 yıl önce
geçen lerde idare mahkemesi albertos 4 fişlemesinide aynı gerekçe ile bozmuştu sanki bu kararı teyyidliyor. Başından bu yana bizi komisyon değil mahkemeler göreve dönme konusunda karar vermeliydi.

end_ottomann_
Aday Memur
30 Nisan 2019 16:06

İnş dogrudur. Daha ben ne ifade ne kod bile bildigimiz yok bekliyoz öle bu iyi haber gercekse

30 eyllül., 5 yıl önce

Khk-li ubbe
Aday Memur
30 Nisan 2019 16:23

şef , hangi idare mah. vermiş kararı ? şerh koyan olan olmuş mu üyeler arasında ? bunlar önemli
30 eyllül., 5 yıl önce

Sehzadee1453
Daire Başkanı
30 Nisan 2019 16:45

30 eylül devrem mekih hocaya atmışlar senin yazdıgını paylasmış. Haber gelirse yazarım ben. Ama bnm oradan da ümidim kalmadı artık :(

Yun Zhau
Daire Başkanı
30 Nisan 2019 16:46

30 Eylül devre özelden görüşebilir miyiz

30 eyllül., 5 yıl önce

Yun Zhau
Daire Başkanı
30 Nisan 2019 16:53

Eğer karar doğru ise Garson yüzünden işinden aşından olanların her zaman dediği gibi kişinin bilgisi rızası dışında yapılan fişleme yasal değildir..Umarım karar doğrudur da gerçekten Adalet olması gerektiği gibi işler..

Toplam 1875 mesaj
«161718192021222324252627»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi