Editörler : Pangaea
«848586878889909192939495»

Porazo
Aday Memur
11 Eylül 2017 16:40

Ben bu işin daha acemisiyim de nasıl anlarız bunu bildiğiniz kaynaklar var mı

DuruladımÇıkmadı, 7 yıl önce

Önceki seneler beyazkalem tutmayan bir setti. Ama bu sene bakmadım belki komisyon değişmiştir. Aldığınız kitaplar eğer konisyon değilse yazarına bakin.

millerjack23
Aday Memur
11 Eylül 2017 17:12

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum eğitim bilimleri için 2018 kitaplarının 2017'den farkı çok mu? Çünkü arasında yarı yarıya fark var çoğunun. Ne önerirsiniz?

11 Eylül 2017 17:30

Kpss kitabı hazırlayan bu işin en iyilerini şahsen ya da kitaplarından biliyorum.Gündemi iyi takip eden biryim. Daha önce de söyledim tek kaynaktan gidin. Üç aşağı 5 yukarı hepsi ayni. Fark nerede dili ve akıcılığında. Şu anda YDS çalıştığım için pek KPSS ile ilgilenmiyorum.

Porazo
Aday Memur
11 Eylül 2017 17:35

Çok fark yok diyorlar ama bana göre asıl mesele insanın kafasının rahat etmesi arada kalmaktansa biraz daha verip yeni çıkanları almak daha iyi ama son karar sizin.

millerjack23, 7 yıl önce

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum eğitim bilimleri için 2018 kitaplarının 2017'den farkı çok mu? Çünkü arasında yarı yarıya fark var çoğunun. Ne önerirsiniz?

2018kpsss
Şube Müdürü
11 Eylül 2017 20:01

Bnce 2 bile az 4-5 kere çözülmeli çözdüğün bi soruyu kesinlikle unutuyosun çünkü

Porazo, 7 yıl önce

Teşekkürler hocam. Ama yeni bir kaynağa geçmek mantıklı olmaz mı iki kere çözmek yerine

veteriner0990
Aday Memur
11 Eylül 2017 21:50

Aynen hocam mantikli

2018kpsss, 7 yıl önce

Bnce 2 bile az 4-5 kere çözülmeli çözdüğün bi soruyu kesinlikle unutuyosun çünkü

millerjack23
Aday Memur
11 Eylül 2017 21:58

Teşekkürler hocam.

Porazo, 7 yıl önce

Çok fark yok diyorlar ama bana göre asıl mesele insanın kafasının rahat etmesi arada kalmaktansa biraz daha verip yeni çıkanları almak daha iyi ama son karar sizin.

Ceylan Yilmaz
Aday Memur
12 Eylül 2017 00:48

Tarih Evveliyat (isem yayincilik) konu anlatımlı 2018 aldım. Baya ayrıntılı ve güzel bi kaynak olmuş tavsiye ederim.

Ceylan Yilmaz
Aday Memur
12 Eylül 2017 00:50

Sizlere tavsiyem dersane çok da gerekli degil onemli olan kendi çalışmanız. Dersane denemelere girmek daha ciddi bi ortamda sınavdaymış gibi olabilmek için bence.

Ceylan Yilmaz
Aday Memur
12 Eylül 2017 00:51

Ben 83 aldım hedefim 90 üstü bi puan alabilmek gk gy

12 Eylül 2017 05:01

İsem videoları yayımlanmaya başladı. Uğur Hoca'yı takip edebilirsiniz. Türkçe soran arkadaşlar. Kendisi bu işin duayenlerinden biridir.

inanir celal
Aday Memur
12 Eylül 2017 11:29

arkadaşlar hepinize kolay gelsin kpss ye benim hocam videolarından çalışmayı düşünüyorum onların video ders notlarını alacağım artı olarak konu anlatım kitaplarını da almam saçma olur mu ne dersiniz alan inceleyen var mı konu anlatım ve video ders notları arasında fark var mı

Porazo
Aday Memur
12 Eylül 2017 11:53

Ne demek hocam

millerjack23, 7 yıl önce

Teşekkürler hocam.

dgnn28
Kapalı
12 Eylül 2017 12:06

Biraz temelim var diyorsan video defter yeter. Konuları oradan takip edip soru çözerek ilerlemek daha mantıklı ben öyle yapıyorum. Konu anlatımlar doğal olarak daha ayrıntılı.

inanir celal, 7 yıl önce

arkadaşlar hepinize kolay gelsin kpss ye benim hocam videolarından çalışmayı düşünüyorum onların video ders notlarını alacağım artı olarak konu anlatım kitaplarını da almam saçma olur mu ne dersiniz alan inceleyen var mı konu anlatım ve video ders notları arasında fark var mı

12 Eylül 2017 12:27

İyi çalışmalar dilerim...YDS olarak hangi kaynaktan çalışıyorsunuz...bilgi verirseniz çok sevinirim...benim halletmem gereken önemli bir konu YDS...teşekkür ederim...

DuruladımÇıkmadı, 7 yıl önce

Kpss kitabı hazırlayan bu işin en iyilerini şahsen ya da kitaplarından biliyorum.Gündemi iyi takip eden biryim. Daha önce de söyledim tek kaynaktan gidin. Üç aşağı 5 yukarı hepsi ayni. Fark nerede dili ve akıcılığında. Şu anda YDS çalıştığım için pek KPSS ile ilgilenmiyorum.

TomrisssHatun
Aday Memur
12 Eylül 2017 13:47

Remzi hocanın sitesinde ücretsiz güzel meteryaller var hocam bir bakın derim. Hatta bulabilirseniz diğer dökümanları baya faydalıdir. Bunun haricinde irem yayınlarını tavsiye ederim hocam.

mühendis2014, 7 yıl önce

İyi çalışmalar dilerim...YDS olarak hangi kaynaktan çalışıyorsunuz...bilgi verirseniz çok sevinirim...benim halletmem gereken önemli bir konu YDS...teşekkür ederim...

TomrisssHatun
Aday Memur
12 Eylül 2017 13:51

Ayrıca dile hazırlanan arkadaşlar için rheyds.com da her gün online deneme yapılıyor günde 3 kere olmak üzere. Sınav sonucunuzu detaylı bir şeklide analiz ediyorlar. Üstelik ücretsiz. Şiddetle tavsiye ederim.

imalatmuh84
Memur
12 Eylül 2017 15:00

ben de irem yayıncılığı aldım, daha başındayım ama sevdim..ayrıntı falan vermesi güzel.

TomrisssHatun, 7 yıl önce

Remzi hocanın sitesinde ücretsiz güzel meteryaller var hocam bir bakın derim. Hatta bulabilirseniz diğer dökümanları baya faydalıdir. Bunun haricinde irem yayınlarını tavsiye ederim hocam.

12 Eylül 2017 15:00

Gramer kitabı olarak arkadaş yazmış zaten irem gayet güzel. Ingilizcen nasıl bilmiyorum ODTÜ'nün 3-4 tane reader at work 1-2 ve diğerleri çok faydalı olur. Ben online eğitim aldım oradan çalışıyorum.Gramer olarak ELS'yi de tavsiye ederim.

TomrisssHatun
Aday Memur
12 Eylül 2017 17:16

Hocama katılıyorum ODTÜ Reader at work 1-2 ve more to read 1-2 mutlaka okunmalı. Kolaydan başlıyor üstelik metinler merak uyandırıcı. Zaten bir süre sonra ingilizce olarak düşünüyorsunuz. YDS passagework kitabınıda güzeldir. Hocam tavsiyem grammer e boğulmayın. Bol bol okuma ve kelime çalışın.

imalatmuh84, 7 yıl önce

ben de irem yayıncılığı aldım, daha başındayım ama sevdim..ayrıntı falan vermesi güzel.

Toplam 5746 mesaj
«848586878889909192939495»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi