Editörler : crops35

17 Şubat 2021 15:27

Üniversite okurken memur olabilir miyim?

Merhaba ben 2 yıllık önlisans mezunuyum. 2020 de olan önlisans sınavına girdim. Şuanda 4 yıllık lisans bölümü okuyorum. Bir alım olduğu zaman üniversite okumam memurluk için bir problem olurmu atananilir miyim yada alım için öncelik falan kaybedebilirmiyim

uzunkuyruk
Aday Memur
17 Şubat 2021 15:39

Hayır engel değil. Hem okuyup hem de çalışabilirsin

ali11yilmaz
Kapalı
17 Şubat 2021 15:54

Teşekkür ederim. Bir sorum daha olucak ayrı üniversite ve tercih yapacağım şehirlerin farklı yerde olmasıda engel teşkil etmiyor değil mi

uzunkuyruk, 3 yıl önce

Hayır engel değil. Hem okuyup hem de çalışabilirsin

ali11yilmaz
Kapalı
17 Şubat 2021 16:11

44memur
Kapalı
17 Şubat 2021 17:51

Tabiki olabilirsin kendi şehrine puanin yetiyorsa birde idari amirinle konuşur akşam derslerine katilirsin hicbir engeli yok atanmanin

ali11yilmaz
Kapalı
17 Şubat 2021 18:25

Teşekkür ederim. Farklı şehirler de sorun oluyormu diye sormamın nedeni sadece üniversitenin olduğu şehre tercih yapıp diğer şehirlere tercih yapamıyor gibi bir durum varsa ya açık öğretime geçicektim yada üniversiteyi dondurucaktim ondan sordum okul şuan benim için çok önemli değil . Atanmama sorun oluşturursa üniversiteden farklı şehirlere ,dondurmayı düşünmüştüm . Ama anladığım kadarıyla farklı şehir olarakta bir durum yazmıyor. Farklı bir şehire atanirsaniz okul yada memurluk birisini tercih etmek durumunda kalırsınız yazmışlar buda benim için sorun değil okulu açık öğretime alırım. atanmaya engel değil herhalde hiç bu şekilde birşeye rastlamadım

44memur, 3 yıl önce

Tabiki olabilirsin kendi şehrine puanin yetiyorsa birde idari amirinle konuşur akşam derslerine katilirsin hicbir engeli yok atanmanin

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi