Editörler : Lanet

idgys
Aday Memur
20 Temmuz 2022 09:13

Aradım açan olmadı arayıpta cevap alan varmı acaba?

mustafa3354, 2 yıl önce

0312 525 36 55 bu nunarayi hergün arayalım. Belki artık bikarlar aciklarlar

mustafa3354
Aday Memur
20 Temmuz 2022 09:17

Ben her aradığımda açtılar. Sadece 1 defa acmadilar. Dün yine aradım. Çalışmalar devam ediyor dediler. Ne çalışmasi anlamadim

CanAyTug
Aday Memur
20 Temmuz 2022 21:31

2 haziranda aradığımda "çalışmalar devam ediyor, bayramdan önce açıklanma ihtimali var" demişlerdi. Bugün 20 temmuz, yine aradım "çalışmalar devam ediyor" denildi.

Yani minimum 1.5 aydır tamamlanamayan bir çalışma. Allah herkese sabır versin.

Kurban Bayramından önce açıklanma ihtimaline baya bi bel bağlamıştım açıkçası. Neticede 1.5 ay öncesinde böyle bir olasılık veriyorlarsa, ilânın gecikebileceği en ileri tarih olarak belirtmişlerdir diye umutlanmıştım ama halen bir gelişme yok. Umarım bayram diye 30 ağustos zafer bayramını kastetmemişlerdir !

Gecemiz gündüzümüz birbirine girdi..

Nasıl bir sonuca varacağız diye çol çocuk aylardır bekliyoruz..Vallahi bunu yaşayan anlar..

Hayatımızı derinden etkileyecek bir durum bu..

Yani iş hayatımızda köklü bir değişikliğin olacağı ve yaşayacağımız şehrin bile değişebileceği önemli bir dönemeçte olduğumuzdan aylardır tüm zarurî planlarımızı dahi dondurduk..ve kurumlarla yaptığımız görüşmeler, kadrolar ilan edilirse bir anlam kazanacak..Yoksa yerimizde sayıyoruz yani. İnşallah 1-2 güne kadar açıklarlar.

Bu arada değerli memurlar.net yönetimi. Siz de bu anormal gecikmenin farkındasınız ki mayıs ayında bir haber, haziranda bir haber daha yaptınız. Sağ olun ama Mayıs da bitti haziran da.. Temmuz da bitiyor.. Bir bilinmezlik ve gizem aldı başını gidiyor. Sizin dışınızda memurların sorunlarına ayna olacak ve gündeme taşıyacak başka bir vasıtamız da yok.

Bir haber daha yaparsanız belki faydası olur.

Teşekkürler.

Işık100
Aday Memur
20 Temmuz 2022 23:13

Tebrikler can bey hislerimize tercüme olmuşsunuz. En azndan tatmin edici bir açıklama veya tarihverilse bizde planımızı işimizi gücümüzü ona göre ayarlarız.elimiz kolumuz bağlı hala beklıyorz

dilek03
Aday Memur
20 Temmuz 2022 23:21

Bugun ben de arayıp sorduğumda çalışmaların devam ettiğini söylediler. Önceki atamardan farkı ne anlayamadım. Eşim çocuklarım ayrı şehirlerde paramparça olduk dedim aileler parçalandı. :(

Işık100
Aday Memur
21 Temmuz 2022 00:05

Tarih vermiyorlar mı peki açıklama olarak nediyorlar sizin bu isyanınıza karşılık ne cvp veriyorlar

Econ34
Aday Memur
21 Temmuz 2022 09:41

Maalesef çalışmaların devam ettiğini, bir tarih veremediklerini söylediler. Ayrıca bugün sağolsun memurlar.net konu başlığı yaptılar bu durumu. Bakalım bekleyeceğiz...

anadoludost
Aday Memur
21 Temmuz 2022 10:27

hangi kurumu aradınız... kurumlarası arası naklen atama izinleri ile ilgili kurumlar bize bilgi gelmedi diyolar neredeyse 7 aydır... bu sene farklı bir uygulama var ama bakanlıkta bile bu uygulamayı bilmiyolar...

çokdadınnnn25, 2 yıl önce

Arkadaşlar bu nakil atamadan uzman memurlar yararlanabiliyor mu merkez taşra ayrımına dikkat ediliyor mu

anadoludost
Aday Memur
21 Temmuz 2022 10:29

hangi kurumu aradınız... kurumlarası arası naklen atama izinleri ile ilgili kurumlar bize bilgi gelmedi diyolar neredeyse 7 aydır... bu sene farklı bir uygulama var ama bakanlıkta bile bu uygulamayı bilmiyolar...

ilyassomuncu, 2 yıl önce

Ankara'yı aradım calışma devam ediyor deyip konuyu kapatıyorlar.bulunduğum kurum ve gecmek istediğim kurumla görüştüm henüz herhangi bir yazı gelmediğini söylediler

mustafa3354
Aday Memur
21 Temmuz 2022 10:46

Arkadaşlar hergün arayalım bence 0312 525 3655 bu numarayı biksinlar aramadan. Belki üstlerine iletirler bizde bu çileden kurtuluruz

Işık100
Aday Memur
25 Temmuz 2022 13:28

Kaç gündür kimseden ses çıkmıyor arkadaşlar. Kadrolar açıklandıda haberimiz mi yok😕

idgys
Aday Memur
25 Temmuz 2022 13:36

bu hafta bir haber alırmıyız acaba

oguzhan.yılmaz
Aday Memur
25 Temmuz 2022 16:18

Uzun sürdüğüne göre kontenjanlar üniversiteler için en az30 olsa bari

bursalı85
Aday Memur
26 Temmuz 2022 08:27

Ne güzel olurdu

oguzhan.yılmaz, 2 yıl önce

Uzun sürdüğüne göre kontenjanlar üniversiteler için en az30 olsa bari

mustafa3354
Aday Memur
26 Temmuz 2022 10:02

Ne çalışmasiymis ya. 3 aydır bitmek bilmedi. Kasıma kaldı galiba bizim nakille olan aşkımız. Vala beklemek eli kolu bağlı olarak çok can sıkıcı.

b1313
Aday Memur
26 Temmuz 2022 10:20

dağılım yapılmış ama kamuoyuyla paylaşılmamış memurlar haber yaptı

idgys
Aday Memur
26 Temmuz 2022 10:38

kurumlara kaç kadro verilmiş liste var mı acaba olan varsa paylaşabilir mi?

Hasan0666
Aday Memur
26 Temmuz 2022 10:45

Arkadaşlar yokmu duyum alan tahmini olan bu ay acıklanır mı

Işık100
Aday Memur
26 Temmuz 2022 11:48

Açıklanmış mı yani arkadaşlar ?

mustafa3354
Aday Memur
26 Temmuz 2022 12:36

Aciklanmis arkadaşlar sayılar verilmiş üniversitelere. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Verilen sözlerin tutulmasında sıra.

Toplam 208 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi