Editörler : E.Kayı Han

Kpsscilik21
Aday Memur
17 Nisan 2019 16:28

Nasıl sorular sizce. Bilebildinizmi bu soruları. Zor sanki biraz. Bende yarın gireceğim de
Fatih kurban, 5 yıl önce
Bir de Nobel ödülü nerede verilir onu sordular

KvsrAcar
Aday Memur
17 Nisan 2019 18:34

İstanbul da girdim
evrimesra, 5 yıl önce

Nerede girdiniz mülakata

lazygirl
Şef
17 Nisan 2019 21:33

Neler sordular peki ben son gün gireceğim İstanbul'da
KvsrAcar, 5 yıl önce
İstanbul da girdim

kubrapolat97
Aday Memur
17 Nisan 2019 22:31

Bugün bende istanbulda girdim. İlk mülakatımdı gerçekten çok heyecanlıydım. Kendi bölümümle ilgili bir soru soruldu ve zaten gergin olduğum için yarım yamalak cevaplayabildim karşımdakiler ise boşuna okumuşsun sen bu bölümü diyip gülmeye başladılar. Ben o an zaten gerginken iyice kayış koptu bildiğimide unuttum o kadar berbat geçti ki tekrar nefret ettim bu sisistemden.

Fatih kurban
Aday Memur
18 Nisan 2019 00:27

Geri kabulü anımsayamadım dedim gerisini Allah'a şükür bildim
Kpsscilik21, 5 yıl önce
Nasıl sorular sizce. Bilebildinizmi bu soruları. Zor sanki biraz. Bende yarın gireceğim de

Fatih kurban
Aday Memur
18 Nisan 2019 00:33

Aynen sorular biraz garipti ama Allah'a şükür bildiğim yerden geldi sizin de hakkınızda hayırlısı olur inşallah. Belki size de denk gelir aynı sorular 2015 de Aziz Sancar aldı kimya dalında diğeri Orhan pamuk edebiyat dalında yanar dağlar Ağrı Süphan Karacadağ Nobel ödülü adındaki alfred nobel kendisi dinamiti bulmuştur
Kpsscilik21, 5 yıl önce

Me123
Aday Memur
18 Nisan 2019 00:33

Zaten kpss sinavindan en yuksek puan alanlari mulakata aldiklari bi sistem.sen daha ne diye kpss genel kultur sorularindan sorumlu tutarsin insanlari ey sistem.herkes herseyi aklinda tutmak zorunda degil ki.zaten kpss surecinde ilgi alanimiz olmasa da sinavda cikar diye olur olmaz herseyi ezberlemisiz sinavdan sonra da unutmus gitmisiz.tekrardan bizi bu ezber girdabina sokmaya calismalarinin alemi yok.sunu da savunmuyorum yok bu ulkede yasiyorsun tarihini cografyasini anayasasini biliceksin demeleri. kabataslak tabiki vatandaslik haklarini ulkenin genel durumunu bileceksin ama her bir dagini tasini gelmisini gecmisini ogrenmene imkan yok.ezberleyebilirsin belki ama ogrenemezsin.sen 112 calisani aliyorsun madem mulakat koydun diksiyonuna bak hitap sekline bak calisacagi isten haberdar mi ona bak puandan sonraki kriterin bu olsun.ha yok mulakati da sirf adam kayirmaya kilif olsun diye yapiyorsan da ezberlerle stresle heycanla kalbini beynini curuten bu insanlarin da ahı buyuk olur

Fatih kurban
Aday Memur
18 Nisan 2019 00:35

Nobel ödülü de İsviçre'de veriliyor yanlış hatırlamıyorsam
Kpsscilik21, 5 yıl önce

Muriqi28
Aday Memur
18 Nisan 2019 01:15

İsveç
Fatih kurban, 5 yıl önce
Nobel ödülü de İsviçre'de veriliyor yanlış hatırlamıyorsam

Cnscans
Memur
18 Nisan 2019 04:01

katılıyorum, çok ama çok adaletsizlik var, zaten biz sınav stresi yasamisiz ne diye tekrar sözlü mülakat yapıyolar ,yüksek puan aldık zaten ,sürekli yeni bı aşama geliyo
Me123, 5 yıl önce
Zaten kpss sinavindan en yuksek puan alanlari mulakata aldiklari bi sistem.sen daha ne diye kpss genel kultur sorularindan sorumlu tutarsin insanlari ey sistem.herkes herseyi aklinda tutmak zorunda degil ki.zaten kpss surecinde ilgi alanimiz olmasa da sinavda cikar diye olur olmaz herseyi ezberlemisiz sinavdan sonra da unutmus gitmisiz.tekrardan bizi bu ezber girdabina sokmaya calismalarinin alemi yok.sunu da savunmuyorum yok bu ulkede yasiyorsun tarihini cografyasini anayasasini biliceksin demeleri. kabataslak tabiki vatandaslik haklarini ulkenin genel durumunu bileceksin ama her bir dagini tasini gelmisini gecmisini ogrenmene imkan yok.ezberleyebilirsin belki ama ogrenemezsin.sen 112 calisani aliyorsun madem mulakat koydun diksiyonuna bak hitap sekline bak calisacagi isten haberdar mi ona bak puandan sonraki kriterin bu olsun.ha yok mulakati da sirf adam kayirmaya kilif olsun diye yapiyorsan da ezberlerle stresle heycanla kalbini beynini curuten bu insanlarin da ahı buyuk olur

KvsrAcar
Aday Memur
18 Nisan 2019 11:00

Kesinlikle doğru bende yazdım yukarda okudun mu bilmiyorum. Ben 28yaşındayım biz çocuk diyoruz evlenmiş deyip güldüler ben zaten orda stresten sinirden sorulan sorulara cevap bile vermek istemedim, yarım yamalak cvpladım. Lanet olsun Hakkımızı yiyenlerin yanına kalmıcak Allah büyük!!
kubrapolat97, 5 yıl önce

Bugün bende istanbulda girdim. İlk mülakatımdı gerçekten çok heyecanlıydım. Kendi bölümümle ilgili bir soru soruldu ve zaten gergin olduğum için yarım yamalak cevaplayabildim karşımdakiler ise boşuna okumuşsun sen bu bölümü diyip gülmeye başladılar. Ben o an zaten gerginken iyice kayış koptu bildiğimide unuttum o kadar berbat geçti ki tekrar nefret ettim bu sisistemden.

KvsrAcar
Aday Memur
18 Nisan 2019 11:02

UNESCO nun mirasındaki yerleri Karadeniz'e dökülen akarsuları Milli güvenlik kurulunun üyelerini sordular Ama sorular öylesine soruluyor zaten karşında seni ciddiye bile almadıklarını anlıcaksın .
lazygirl, 5 yıl önce
Neler sordular peki ben son gün gireceğim İstanbul'da

kubrapolat97
Aday Memur
18 Nisan 2019 12:18

Gerçekten yapıcak hiçbir şey yok boşuna çalışmışız o kadar. Allaha bırakıyorum

KvsrAcar, 5 yıl önce
Kesinlikle doğru bende yazdım yukarda okudun mu bilmiyorum. Ben 28yaşındayım biz çocuk diyoruz evlenmiş deyip güldüler ben zaten orda stresten sinirden sorulan sorulara cevap bile vermek istemedim, yarım yamalak cvpladım. Lanet olsun Hakkımızı yiyenlerin yanına kalmıcak Allah büyük!!

Fatih kurban
Aday Memur
18 Nisan 2019 14:48

Doğrudur Hocam düzelttiğiniz için sağolun
Muriqi28, 5 yıl önce
İsveç

Fırtınalar
Aday Memur
18 Nisan 2019 17:44

Arkadaşlar bugün samsun komisyonunda sinop ili için elekrik teknisyeni mülakatına giren oldumu

muamma65
Şef
18 Nisan 2019 17:56

bunu yapan hangi ilin komisyonu acaba merak ettim gercekten. ben mardin komisyonunda mulakata girdim gayet seviyeli bir sekilde konustular tek tek soru sordular ve cevabim bitene kadar ilgiyle dinlediler. goz temasi kurdular en onemli tesekkur ederek mulakati bitirdiler. gercekten sansliymisim demekki
KvsrAcar, 5 yıl önce
UNESCO nun mirasındaki yerleri Karadeniz'e dökülen akarsuları Milli güvenlik kurulunun üyelerini sordular Ama sorular öylesine soruluyor zaten karşında seni ciddiye bile almadıklarını anlıcaksın .

Akguness
Aday Memur
18 Nisan 2019 18:27

bnde izmir komisyonunda girdim gayet iyi karsilandim. çok kibar güler yüzlü konuştular
muamma65, 5 yıl önce
bunu yapan hangi ilin komisyonu acaba merak ettim gercekten. ben mardin komisyonunda mulakata girdim gayet seviyeli bir sekilde konustular tek tek soru sordular ve cevabim bitene kadar ilgiyle dinlediler. goz temasi kurdular en onemli tesekkur ederek mulakati bitirdiler. gercekten sansliymisim demekki

Dyggk
Aday Memur
18 Nisan 2019 20:56

ben mardin de girdim hiç soru sormadılar sohbet ettiler hatta geyik yaptık desem daha doğru olur dışarıdakiler bizim hakkımızda ne diyorlar falan diye sordular benden öncekilere bir sürü soru sormuşlar bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi anlayamadım

erci.x
Kapalı
18 Nisan 2019 21:30

Gerçekten mi?? Ben de 2 haftadır mülakata çalışıyorum. Bunun için 3 gün izin aldım işyerinden.. Yarın öğleden sonra mülakata girecem..

Dyggk, 5 yıl önce
ben mardin de girdim hiç soru sormadılar sohbet ettiler hatta geyik yaptık desem daha doğru olur dışarıdakiler bizim hakkımızda ne diyorlar falan diye sordular benden öncekilere bir sürü soru sormuşlar bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi anlayamadım

KvsrAcar
Aday Memur
18 Nisan 2019 21:35

İstanbul
muamma65, 5 yıl önce
Toplam 157 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi