Editörler : F16 Gökçen

Şişman mantar
Aday Memur
08 Temmuz 2019 15:09

Arkadaşlar 1,5 ay oldu halen kimseye bir dönüş olmadı mı? Olumsuz dönüş yapılırdı bunca zamanda anlamadım gitti daha önce süreçlerine katılan kimse yok mu ilk kez mi alım yapıyor bu şirket anlamadım gitti

melodrama5
Aday Memur
08 Temmuz 2019 15:27

Ben dönüş alamadım. Süreç tamamlanmıştır diye düşünüyorum artık burayı beklemenin anlamı yok bence

melodrama5
Aday Memur
04 Eylül 2019 16:28

Arkadaşlar bugün bana olumlu dönüş oldu

muhbirs
Kapalı
04 Eylül 2019 16:46

Bugün mail alan oldu mu??

Şişman mantar
Aday Memur
04 Eylül 2019 21:34

Bu staj mı bende olumlu dönüş aldım ama altı ay falan diyor anlamadım pek
melodrama5, 5 yıl önce

Ben dönüş alamadım. Süreç tamamlanmıştır diye düşünüyorum artık burayı beklemenin anlamı yok bence

snakq
Şef
04 Eylül 2019 22:37

Arkadaşlar benim olmadı ama bugün nişanlıma olumlu maili geldi. Kendim kabul almış kadar sevindim. Kazanan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Mailden anladığım kadarıyla 6 ay boyunca çeşitli departmanlarda mt olarak çalışılacak ardından kim neye yatkın ise o departmanda devam edecek. Mali işler, finans, insan kaynakları, satış vb. gibi. Bundan sonra daha eleme olmaz diye düşünüyorum çok spesifik bir durum olmadığı sürece.

Şişman mantar
Aday Memur
14 Eylül 2019 12:32

Görüşmeye giden oldu mu arkadaşlar
melodrama5, 5 yıl önce

Arkadaşlar bugün bana olumlu dönüş oldu

muhbirs
Kapalı
14 Eylül 2019 22:49

En son sürece devam etmek isteyenler mail atsın şu adrese diye gelen e-postaya geri dönüş yaptığımdan beri herhangi bir cevap almadım.

melodrama5
Aday Memur
17 Eylül 2019 17:16

Bende dönüş alamadım dalga geçiyorlar herhalde

muhbirs
Kapalı
30 Eylül 2019 13:33

Az önce arandım. Bu hafta içi insan kaynakları görüşmelerini yapıp bitirmeyi planlıyorlarmış. Ondan sonra da case study - departman müdürü görüşmesi ve en son referans kontrolü olacakmış. Şehir dışında olduğum için ve sürecin diğer adımlarının tarihleri belli olmadığından benim tarafımdan süreç olumsuz sonuçlandı. Herkes için hayırlısı olsun.

Şişman mantar
Aday Memur
02 Ekim 2019 18:31

Banada ekim başında dönüş olacak denmişti. Sonraki aşama hakkında ne olacağı ile alakalı bir şey söylediler mi size
muhbirs, 5 yıl önce

Az önce arandım. Bu hafta içi insan kaynakları görüşmelerini yapıp bitirmeyi planlıyorlarmış. Ondan sonra da case study - departman müdürü görüşmesi ve en son referans kontrolü olacakmış. Şehir dışında olduğum için ve sürecin diğer adımlarının tarihleri belli olmadığından benim tarafımdan süreç olumsuz sonuçlandı. Herkes için hayırlısı olsun.

melodrama5
Aday Memur
02 Ekim 2019 23:05

Sonra ki aşama grup mülakatı olacak bir case çalışması yapılacak denmişti bana. Case çalısmasını Ekim ayı içerisinde tamamlamayı planlıyoruz

Şişman mantar, 5 yıl önce
Banada ekim başında dönüş olacak denmişti. Sonraki aşama hakkında ne olacağı ile alakalı bir şey söylediler mi size

Şişman mantar
Aday Memur
07 Ekim 2019 14:44

Böyle giderse her aşamadan geçsek bile başlaması 2020 gibi duruyor. Nisanda başvuru alıp bu kadar süreç uzatılmamalıydı. O kadar geç dönüldü ki hepimiz olumsuz olduğumuzu düşünmüştük.
melodrama5, 5 yıl önce

Sonra ki aşama grup mülakatı olacak bir case çalışması yapılacak denmişti bana. Case çalısmasını Ekim ayı içerisinde tamamlamayı planlıyoruz

melodrama5
Aday Memur
09 Ekim 2019 12:50

Yönetim de değişiklik olduğu için bu kadar uzadı diye söylenmişti bana Aralıka kalmaz diye düşünüyorum.

Şişman mantar, 5 yıl önce
Böyle giderse her aşamadan geçsek bile başlaması 2020 gibi duruyor. Nisanda başvuru alıp bu kadar süreç uzatılmamalıydı. O kadar geç dönüldü ki hepimiz olumsuz olduğumuzu düşünmüştük.

melodrama5
Aday Memur
11 Ekim 2019 23:22

Carrefoursa yeniden Login programı açmış, haber alan var mı ?

Şişman mantar
Aday Memur
14 Ekim 2019 09:56

Herhangi bir dönüş almadım. Geçen hafta aradığımda iki hafta en geç süreç tamamlanır dedi ilk görüşme süreci.
melodrama5, 5 yıl önce

Carrefoursa yeniden Login programı açmış, haber alan var mı ?

melodrama5
Aday Memur
18 Ekim 2019 12:39

d

melodrama5
Aday Memur
18 Ekim 2019 13:52

Dönüş alan oldu mu?

Şişman mantar
Aday Memur
23 Ekim 2019 13:14

Merhaba, halen kimse dönüş almadı mı?