Editörler : F16 Gökçen
«78910111213141516171819
12 Nisan 2021 12:13

İşletme mezunlarına yönelik bir sınavdı genel olarak. Genel iktisat muhasebe bilgisi tamam da iibf hukuk mezunu herkesten pazarlama, bankacılıkla ilgili teknik bilgiler, istatistik bilmesinin beklenmesi enteresan.

Merifu
Kapalı
12 Nisan 2021 13:01

Kesinlikle katılıyorum.
müddei hususi, 3 yıl önce

İşletme mezunlarına yönelik bir sınavdı genel olarak. Genel iktisat muhasebe bilgisi tamam da iibf hukuk mezunu herkesten pazarlama, bankacılıkla ilgili teknik bilgiler, istatistik bilmesinin beklenmesi enteresan.

15 Nisan 2021 15:05

Sınavdan olumlu dönüş alan var mı?

15 Nisan 2021 15:08

Tahminen kaç gün içerisinde geri dönüş yaparlar?

16 Nisan 2021 18:48

Bilim sınavım kötü geçmişti ama olumlu değerlendirilmiş İngilizce sınavı göndermişler

Furkan Durmaz
Aday Memur
16 Nisan 2021 18:49

Bende mail aldım ingilizce sınavı için.

Merifu
Kapalı
16 Nisan 2021 19:27

Arkadaşlar ingilizce sınavından sonra diğer aşamalar nedir bilen varsa aydınlatabilir mi rica etsem

Furkan Durmaz
Aday Memur
16 Nisan 2021 19:57

Birebir mülakata var ing sınavından sonra . Birebiri geçende yönetici mülakatına kalır ve teklif alr

Mufadayi
Aday Memur
16 Nisan 2021 22:02

Olumsuz mail alan var mı?

Merifu
Kapalı
17 Nisan 2021 00:23

Teşekkür ederim hocam
Furkan Durmaz, 3 yıl önce

Birebir mülakata var ing sınavından sonra . Birebiri geçende yönetici mülakatına kalır ve teklif alr

visnesuyu
Aday Memur
17 Nisan 2021 17:46

İngilizce sınav yazılı mi sözlü mü olacak? Birde acaba sınava girilen tarihin sırasına göre mi dönüş yapılıyor. Ben olumlu olumsuz bir dönüş almadım. Sınava son gün katılmıştım.

Mufadayi
Aday Memur
17 Nisan 2021 19:35

Hocam sınava son gün katılan bir arkadaşım olumlu mail aldı. Ben de son gün girmiştim ama olumlu olumsuz mail gelmedi.
visnesuyu, 3 yıl önce

İngilizce sınav yazılı mi sözlü mü olacak? Birde acaba sınava girilen tarihin sırasına göre mi dönüş yapılıyor. Ben olumlu olumsuz bir dönüş almadım. Sınava son gün katılmıştım.

visnesuyu
Aday Memur
17 Nisan 2021 19:56

Hocam inşallah bize de olumlu dönüş yaparlar. Size dönüş olursa bize bilgilendirme yapın lütfen.

visnesuyu
Aday Memur
17 Nisan 2021 20:16

hoam isminizin baş harfi ne? arkadaşınızın baş harfi ne? acaba alfabetik olarak mı yolluyorlar.

Mufadayi, 3 yıl önce
Hocam sınava son gün katılan bir arkadaşım olumlu mail aldı. Ben de son gün girmiştim ama olumlu olumsuz mail gelmedi.

Merifu
Kapalı
18 Nisan 2021 22:00

İngilizce sınavını çözen oldu mu arkadaşlar yds bazında mı yoksa biraz daha kolay mı ? Genelde banka sınavları biraz daha kolay oluyor diye bunu da kolay tahmin ediyorum. Ben de yarın çözeceğim sizleri bilgilendiririm

Furkan Durmaz
Aday Memur
18 Nisan 2021 22:08

Flow Q ingilizce sınavı mantık üzerine kurulu. Statement verip True False or not given tarzı

visnesuyu
Aday Memur
18 Nisan 2021 22:36

hocam online sınavı olumlu olanlara mı bu sınav iletildi acaba bilginiz var mı? ben de online sınava katıldım ama olumlu olumsuz hiçbir dönüş almadım henüz. birde sınav test şeklinde mi video kayıt şeklinde mi geldi? cevap verirseniz sevinirim.

Merifu, 3 yıl önce
İngilizce sınavını çözen oldu mu arkadaşlar yds bazında mı yoksa biraz daha kolay mı ? Genelde banka sınavları biraz daha kolay oluyor diye bunu da kolay tahmin ediyorum. Ben de yarın çözeceğim sizleri bilgilendiririm

Merifu
Kapalı
18 Nisan 2021 22:39

Hocam evet ilk aşama olumlu olanlara iki gün önce ikinci aşama olan ingilizce sınavı için mail geldi. Henüz ben ingilizceyi çözmedim ama o da test şeklindeymiş yukarda bir arkadaş cevaplamış sorumu. Ona da buradan çok teşekkür ederim ayrıca
visnesuyu, 3 yıl önce

hocam online sınavı olumlu olanlara mı bu sınav iletildi acaba bilginiz var mı? ben de online sınava katıldım ama olumlu olumsuz hiçbir dönüş almadım henüz. birde sınav test şeklinde mi video kayıt şeklinde mi geldi? cevap verirseniz sevinirim.

visnesuyu
Aday Memur
18 Nisan 2021 22:41

umarım ilerleyen günlerde bize de dönüş yaparlar. olumlu olumsuz bir dönüş olmayınca insan arada kalıyor. size başarılar dilerim.

Merifu, 3 yıl önce
Hocam evet ilk aşama olumlu olanlara iki gün önce ikinci aşama olan ingilizce sınavı için mail geldi. Henüz ben ingilizceyi çözmedim ama o da test şeklindeymiş yukarda bir arkadaş cevaplamış sorumu. Ona da buradan çok teşekkür ederim ayrıca

Merifu
Kapalı
18 Nisan 2021 22:42

Umarım hocam, hepimizin hakkında en güzeli olur insallah
visnesuyu, 3 yıl önce

umarım ilerleyen günlerde bize de dönüş yaparlar. olumlu olumsuz bir dönüş olmayınca insan arada kalıyor. size başarılar dilerim.

Toplam 368 mesaj
«78910111213141516171819

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi