Editörler : ayşegül bgm
02 Şubat 2019 10:32

Sağlık bakanlığı yeni başlayan temizlik görevlisi 15.01.2019

Arkadaşlar merhaba 15.01.2019 tarihinde başlayanlar işe durumlarını bildirebilirmi benim çalıştığım hastanede temizlik eşya taşıma vs.var tediyeden faydalanamadık pazartesi cuma 8-5 cumartesi veya pazar 8-4 4-12 12-8 çalışıyoruz sizde durumlar nasıl?

GamzeAkcc
Aday Memur
02 Şubat 2019 11:58

Hangi hastane o ne alaka temizlik personelleri gece çalışan da mı var da

Serhatarif
Aday Memur
02 Şubat 2019 12:37

Anadolu yakasında devlet hastanesindeyim çalışma şartları bu yeni başladık işe 2 kişiyiz

Hayalperesthemşire
Müsteşar
02 Şubat 2019 12:52

Hocam 4den sonrada onca temizlik işi oluyor, sadecee temizlik yapılmıyor ki getir götür işleri oluyor, haliyle gece de personel çalışıyor temizlikte

GamzeAkcc, 5 yıl önce
Hangi hastane o ne alaka temizlik personelleri gece çalışan da mı var da

necmi71
Aday Memur
02 Şubat 2019 13:39

Ben de 21.01.19 da başladım. Acildeyim vardiyalar sabit bizde. Ben 15-23 vardiyasında çalışıyorum izin günüm haftaiçi şefin belirlediği birgün. Yani tamam bi yarışma sınavıyla girmedik ama büyük hayalkırıklığı yaşıyorum. Maaş asgari diyorlar. Ne dinlenecek oturma yeri var ne çayımız. Yemek 20 dk yenip gelinecek. Tediye verimedi ki hukuksuzluktur bu. Vallahi şartlat özelden kötü. Ben çoluk çocuğu göremiyorum bu vardiyada. Başımızda bi şef hep bekliyor.1bin pişmanım oysaki 2800 tl maaşı bırakıp geldim. 5 yıllık tazminatı bıraktım. Bildiğin lokanta da komilik yapıyormuşum gibi geliyor vallahi orda bile bahşiş var.

Serhatarif
Aday Memur
02 Şubat 2019 13:58

Seni çok iyi anlıyorum bende acildeyim ne olacak merak konusu yalnız duyumlarıma göre biz taşerondan kadroya geçenlerden farklı olacakmışız eski işçiler var taşerondan önce kamu işçisi onların toplu sözleşmeleri ayrı 104 gün tediye var diyorlar bizde çalışam 3450 lira alıyor tıbbi atıkta onunla bizim çkys miz aynı sendikayla takipteyim şubat maaşında belli olmaz ama martta ne olucaz belli olur

necmi71, 5 yıl önce

Ben de 21.01.19 da başladım. Acildeyim vardiyalar sabit bizde. Ben 15-23 vardiyasında çalışıyorum izin günüm haftaiçi şefin belirlediği birgün. Yani tamam bi yarışma sınavıyla girmedik ama büyük hayalkırıklığı yaşıyorum. Maaş asgari diyorlar. Ne dinlenecek oturma yeri var ne çayımız. Yemek 20 dk yenip gelinecek. Tediye verimedi ki hukuksuzluktur bu. Vallahi şartlat özelden kötü. Ben çoluk çocuğu göremiyorum bu vardiyada. Başımızda bi şef hep bekliyor.1bin pişmanım oysaki 2800 tl maaşı bırakıp geldim. 5 yıllık tazminatı bıraktım. Bildiğin lokanta da komilik yapıyormuşum gibi geliyor vallahi orda bile bahşiş var.

necmi71
Aday Memur
04 Şubat 2019 10:18

Siz sendikaya üye oldunuz mu?

Serhatarif, 5 yıl önce

Seni çok iyi anlıyorum bende acildeyim ne olacak merak konusu yalnız duyumlarıma göre biz taşerondan kadroya geçenlerden farklı olacakmışız eski işçiler var taşerondan önce kamu işçisi onların toplu sözleşmeleri ayrı 104 gün tediye var diyorlar bizde çalışam 3450 lira alıyor tıbbi atıkta onunla bizim çkys miz aynı sendikayla takipteyim şubat maaşında belli olmaz ama martta ne olucaz belli olur

Serhatarif
Aday Memur
04 Şubat 2019 11:11

Hayır olmadım takipteyim olunca haber veririm

Aziz.021.21
Aday Memur
04 Şubat 2019 13:33

Temizlik görevlisi olarak başlayan arkadaşlar ! Siz hangi alımlarda başvurmuştunuz çıktınız ?

Serhatarif
Aday Memur
04 Şubat 2019 17:35

Ağustos 2018 deki ilk alımlarda

Gokhan5860
Aday Memur
04 Şubat 2019 17:52

Bizim hastanede yeni başlayanlardan istifa eden oldu sizin çalistığınız hastaneler ne durumda

Aziz.021.21
Aday Memur
04 Şubat 2019 20:11

Hocam giriş çıkış saatlerin tam olarak ne ? Hafta sonu cumartesi pazar izinli değilmisin ? Vardiyasız çalışmak mecburimi ? Maaş ne kadar peki eline tam kaç para geçiyor ? Bizi biraz aydınlatırmısınız !!!
Serhatarif, 5 yıl önce

Ağustos 2018 deki ilk alımlarda

Serhatarif
Aday Memur
06 Şubat 2019 16:15

Ben sabah 8 akşam 5 6 gün çalısıyorum cumartesi veya pazar 1 gün izinliyim maaş asgari ücret diyorlar ancak ilk ay belli olmaz sendikaya üye olduktan sonra belli olur o yüzden mart maaşında ne alacağımız belli olur vardiya hastane insiyatifinde shiftleri onlar belirliyor bu ayın 15 inde ilk maaşımı alıcam haber veririm buradan

necmi71
Aday Memur
12 Şubat 2019 18:01

Serhat Arif bi gelişme var mı acaba? Maaş ikramiye tesiye sendika promosyon vs? Bizim burda hiç eski taşeron olmayan işçi yok. Sizin hadtanede varsa onların durumları nedir? Taşerondan geçenleri kastetmiyorum eskiden beri daimi işçi olanları kadtediyorum?

braveheartgs43
Daire Başkanı
12 Şubat 2019 19:20

@necmi71 daimi işçi olanları neden soruyorsun?

Serhatarif
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:32

Bugün türk sağlık işle konuştum biz yeni başlayanları hizmet iş kolundan yanlışlıkla sigortaya bildirmişler sağlık iş kolu olarak düzelticekler bizim bir abi var tıbbı atıkta 18 sene önce girmiş işe 3500 lira maaşı var 104 gün tediye alıyor bizim koşullar belli oldu biz asgari ücret alıcaz hazirandaki toplu iş sözleşmesine kadar geriye dönük tüm alacaklarımızız talep edebilicez hazirandaki toplu iş sözleşmesine dahil olmak için türk sağlık iş sendikasıyla iletişim dahilinde olacağız

necmi71, 5 yıl önce

Serhat Arif bi gelişme var mı acaba? Maaş ikramiye tesiye sendika promosyon vs? Bizim burda hiç eski taşeron olmayan işçi yok. Sizin hadtanede varsa onların durumları nedir? Taşerondan geçenleri kastetmiyorum eskiden beri daimi işçi olanları kadtediyorum?

necmi71
Aday Memur
28 Şubat 2019 13:55

Başımıza taşerondan kalma şef koymuşlar ünvanları temizlik personeli yazı yazmayı bilmiyor konuşmayı bilmiyor.böyle sözde şef ama ünvanı yok bunlar hakkında bilginiz var mı arkadaşlar?

Serhatarif
Aday Memur
28 Şubat 2019 17:24

idarî personel olduğunuz için o görevliyi takmayın idareye bildirin davranışlarını

necmi71
Aday Memur
06 Nisan 2019 20:41

Serhat arif kardeşim tediye TİS ve promosyonla ilgili bi geelişme var mı kardeşim. Asgari ücrete talimiz valla.

Serhatarif
Aday Memur
06 Nisan 2019 22:48

Tisle ilgili gelişme yok ama ziraat bankasından 2.maaş aldıktan sonra promosyon yatacakmis

necmi71
Aday Memur
07 Nisan 2019 00:19

Siz ziraatten mi alıyosunuz? Biz yapı krediden alıyoruz.

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi