Editörler : "eskiyara"Pangaea

Beyfendi.06
Yasaklı
17 Ağustos 2022 14:30

Puan için dyk, belletmenlşk yapın . İl emri verilir bu sene o kadar insanı mağdur etmezler
Kuş90, 2 yıl önce

sözleşmeliyim diye sorun oldu kadroya geçtim bu sefer kararname gelmedi diye başvurum kabul edilmedi Şubat ayındakilerde zaten il emri verilmiyor bu sebeple gidemedim hocam keyfi değil ağustosu kaçırınca bir sene heba oluyor puanım düşük olduğu için ol dışında zaten şansım yok

juançiçi
Aday Memur
17 Ağustos 2022 15:22

Merhaba hocalarım, eşim polis memuru ve görev yeri il merkezi, açılan tercihte il merkezinde sadece 1 okul var ve diğer tercihler ilçelerde ayrıca çok uzak ilçeler de mevcut 8 okul göründüğü için 8 tercih hakkı var bu 8 tercihte sadece il merkezindeki okulu yazsam tüm tercihlerimi yazmadığım için il emrine verilmemesi ihtimali var mı? Eski çalıştığım ile mi dönerim?

melcea
Genel Müdür
17 Ağustos 2022 16:28

Il emrinin kac okul yazdiginizla alakasi yok. Ilk asamaya basvurmus herkesi kapsadi simdiye kadar.

juançiçi, 2 yıl önce

Merhaba hocalarım, eşim polis memuru ve görev yeri il merkezi, açılan tercihte il merkezinde sadece 1 okul var ve diğer tercihler ilçelerde ayrıca çok uzak ilçeler de mevcut 8 okul göründüğü için 8 tercih hakkı var bu 8 tercihte sadece il merkezindeki okulu yazsam tüm tercihlerimi yazmadığım için il emrine verilmemesi ihtimali var mı? Eski çalıştığım ile mi dönerim?

HafizeÇ
Aday Memur
17 Ağustos 2022 18:04

Tercih aşamasında istenilen yer dışında farklı ilçelerden 2 tane okul açıldı 1?i muhtemel boşalacak bu durumda tercih yapmadığımda il emri çıkabilme ihtimali var mı? Yoksa hiç atama istemiyor diye değerlendirilme durumu ortaya çıkıp il emri gelememe ihtimali var mı?

misalen, 2 yıl önce

İlk aşamaya başvurup ikinci aşamada tercih yapmayanlar ve tercihte bulunup da yerleşemeyenler il emrine alınır. Unutmayın ki il emri bakanlığın inisiyatifindedir. Her sene il emri olacak diye bir durum yok.

misalen
Daire Başkanı
18 Ağustos 2022 00:18

Sayın hocam il emri kesin olacak diyemeyiz ama müsterih olun ki Bakan Bey geçen sene mazeret tayininin hemen akabinde il emrini onayladı, en kısa zamanda onay veren bakanimizdi, sıkıntıyı bildiği icin bu senede onay verecek görünüyor.

HafizeÇ, 2 yıl önce

Tercih aşamasında istenilen yer dışında farklı ilçelerden 2 tane okul açıldı 1?i muhtemel boşalacak bu durumda tercih yapmadığımda il emri çıkabilme ihtimali var mı? Yoksa hiç atama istemiyor diye değerlendirilme durumu ortaya çıkıp il emri gelememe ihtimali var mı?

Bldmrve
Aday Memur
18 Ağustos 2022 00:33

Hocalarım inşAllah herkes hayırlısı ile eşine evine kavuşsun. Bazıları kavuşmasanız ölür müsünüz falanyazmışlar ama başka bir yerde bir hayat kuruyoruz ve Allah korusun ordan uzak kalıyoruz bu zor bir durum kimse yaşamasın inşAllah.

Diver1
Aday Memur
18 Ağustos 2022 09:58

Arkadaşlar, Ağustos ayında büyük şehir olmayan bir ilde eş durumundan il emrine kaldım diyelim ve il istediğim ilçede norm olmadığı için eşimin çalıştığı ilçeye en yakını 60 km olan yolları tenha ve kaza riski yüksek ilçelerden birine görevlendirdi. Acaba kabul edersem Şubat ayında tekrar eş durumu isteyebilir miyim? Bunun haricinde kabul edersem eşimin ilçesine atanma olasılıklarım ilçe değiştirme olasılıklarım nelerdir? Biraz zor oldu sanırım ama cevaplarınızı bekliyorum

melcea
Genel Müdür
18 Ağustos 2022 11:30

Istersiniz. Cikma ihtimali sehre, bransa gore degisir.

Diver1, 2 yıl önce

Arkadaşlar, Ağustos ayında büyük şehir olmayan bir ilde eş durumundan il emrine kaldım diyelim ve il istediğim ilçede norm olmadığı için eşimin çalıştığı ilçeye en yakını 60 km olan yolları tenha ve kaza riski yüksek ilçelerden birine görevlendirdi. Acaba kabul edersem Şubat ayında tekrar eş durumu isteyebilir miyim? Bunun haricinde kabul edersem eşimin ilçesine atanma olasılıklarım ilçe değiştirme olasılıklarım nelerdir? Biraz zor oldu sanırım ama cevaplarınızı bekliyorum

ecmal2
Memur
18 Ağustos 2022 12:01

Ben tercih vermeyecem on başvuruyu yaptım fakat yine tercih verilmiş gibi olur muyum başvurumu kaydetmezsem

misalen, 2 yıl önce

İlk aşamaya başvurup ikinci aşamada tercih yapmayanlar ve tercihte bulunup da yerleşemeyenler il emrine alınır. Unutmayın ki il emri bakanlığın inisiyatifindedir. Her sene il emri olacak diye bir durum yok.

depuis la morte
Genel Müdür
18 Ağustos 2022 22:52

İyi akşamlar hocalarım bana da yorum yaparsanız sevinirim.Esim polis memuru tayin olduğumuz yerde branşim yok.Fransizca.. ikinci aşamada bu nedenle tercih yapamadım zaten bransinizda ihtiyaç yoktur diyenbir uyarı geldi.il emrine verildigim takdirde sizce beni nasıl degerlendirirler

18 Ağustos 2022 23:32

Nasıl alıntı yapılıyor bulamadım, depuis hocam, depo öğretmen olursunuz, ilçe milli eğitim sizi görevlendirene kadar beklersiniz, uygun bir kurum bulmaya çalışacaklardır

depuis la morte
Genel Müdür
18 Ağustos 2022 23:46

Altta tırnak işareti olan simgeye tiklaniyor diye hatırlıyorum umarım doğru yapiyorumdur ben de:)sağolun hocam yeni konu açtım ben de daha kolay görünür diye.Depo öğretmen teeimini duymuştum yaşamak da nasipte olacak heralde.Hayirlisi olsun

tarihmezunu, 2 yıl önce

Nasıl alıntı yapılıyor bulamadım, depuis hocam, depo öğretmen olursunuz, ilçe milli eğitim sizi görevlendirene kadar beklersiniz, uygun bir kurum bulmaya çalışacaklardır

19 Ağustos 2022 03:04

Teşekkürler hocam yaptım galiba:))

depuis la morte, 2 yıl önce

Altta tırnak işareti olan simgeye tiklaniyor diye hatırlıyorum umarım doğru yapiyorumdur ben de:)sağolun hocam yeni konu açtım ben de daha kolay görünür diye.Depo öğretmen teeimini duymuştum yaşamak da nasipte olacak heralde.Hayirlisi olsun

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi