Editörler : crops35
20 Haziran 2018 23:11

Msb 1500 işçi alımı

Başvuranlar bu başlık altına toplabilir ayrıca bazı meslekler hakkında bilgisi olmayanlar birbilerini bilgilendirebilir.Uçak Kimyasal Ve Mekanik Temizlemecisi nedir ne iş yapar bilen var mı

goth_ica
Aday Memur
21 Haziran 2018 12:13

kimsenin bilgisi yok sanırım. Siz kimyadan başvurucaksınız dimi? puanınız kaç acaba ben o bölüme başvurmayı planlıyorum da

mervecrs
Aday Memur
21 Haziran 2018 17:42

merhaba arkadaşlar kimya mezunu hangilerine başvurabiliyor

asdf77100
Daire Başkanı
21 Haziran 2018 23:10

birsürü kimya ile alınan bölüm var hangisine başvurdum hatırlmaıyorum fakat teknisyen değil teknisyenler için 1 yıllık sgk dökümlü belge istiyorlar

goth_ica, 6 yıl önce

kimsenin bilgisi yok sanırım. Siz kimyadan başvurucaksınız dimi? puanınız kaç acaba ben o bölüme başvurmayı planlıyorum da

27 Haziran 2018 13:24

Kayseri 2 kisilik tesviye 81 .4 başvurdum

kanadalı
Aday Memur
28 Haziran 2018 10:50

AĞIR BİR İŞTİR ASİTLER İLE ÇALIŞIR

kanadalı
Aday Memur
28 Haziran 2018 10:53

KİMYA TEKNİSYENLERİ / DİĞER KİMYA TEKNİSYENLERİ/ BAŞVURABİLİYORSUNUZ AMA MESLEK HAYATINDA ÇALIŞMIŞLIK YOK İSE HİÇ BOŞU BAŞVURMAYIN

mervecrs, 6 yıl önce

merhaba arkadaşlar kimya mezunu hangilerine başvurabiliyor

kanadalı
Aday Memur
28 Haziran 2018 10:55

AİTLER İLE METALLERİ YIKIYORSUN VİNÇLER İLE AĞIR METALLER GETİRİLİYOR ONLARIN KOROZYONA UĞRAYAN KISIMLARINI YIKIYORSUN DERİŞİK %98 ASİT FORMİK ASİT SÜLFİRİK ASİT BİLDİĞİM KADARIYLA 5 YIL ÇALIŞMA VERİYORLAR AĞIR ASİT ORTAMINDAN DOLAYI... ÖZEL SEKTÖRDE ÇALIŞTIM BUNA BENZER...

asdf77100, 6 yıl önce

birsürü kimya ile alınan bölüm var hangisine başvurdum hatırlmaıyorum fakat teknisyen değil teknisyenler için 1 yıllık sgk dökümlü belge istiyorlar

kanadalı
Aday Memur
28 Haziran 2018 10:57

TECRÜBESİ OLMAYANLAR BAŞVURMASIN BOŞUNA ALINMAYACAKLAR... SABAH ANKARA İŞKUR GENEL MÜDÜRLÜKTEN ARADILAR BAŞVURDUĞUM İLANDA TECRÜBE ŞARTI YOKTU 2 YIL EKLEMİŞLER (KİMYA İÇİN) BİLGİNİZ OLSUN DEDİLER EĞER YOKSA ÇAĞRILMAYACAKSINIZ DEDİLER BOŞUNA BAŞVURMAYIN DEDİLER KURUMDAN GERİ DÖNERSİNİZ DEDİLER

kanadalı
Aday Memur
28 Haziran 2018 11:04

BU ARADA GEREKLİ TECRÜBELERİNİ BİLİPTE PAYLAŞMAYAN TERBİYESİZLİK YAPAR HERKEZDEN BİRŞEYLER ÖĞRENİP KENDİSİ BİR BİLGİ BİLDİĞİ HALDE PAYLAŞMIYORSA SAYGISIZLIK EDER!!!SONUÇTA ORTADA PUAN SIRALAMASI VAR HERKEZ KENDİNİ BİLİR SONUÇTA NE OLDUĞUNU.... YORUMLARI OKUYORUM ARKADAŞIN BİRİ SORMUŞ KAÇ PUANLA NEREYE BAŞVURDUN DİYE VERDİĞİ CEVAP OKADAR ÇOK VARKİ BİLMİYORUM DİYOR... EĞER SEN BAŞVURDUĞUN YERİ BİLMİYORSAN NE İŞ YAPACAĞINI BİLMİYORSAN BU KDAR RAHAT DAVRANIP İNSANLARIN HAKKINA GİRME SIRALAMALAR BAŞVURU PUANLARINA GÖRE ETKİLİYOR BİR BAŞKA İNSANIN HAKKINA GİRMİŞ OLMAYIN BUNU EN ÇOK ÜNİ. ÖĞRENCİLERİ YAPIYOR KENDİNİ DENEMEK İÇİN BAŞVURULAR YAPIYORLAR NİHAİ LİSTEDE VARMIYIM ACABA GİRERMİYİM DİYE SONRADA GÖRÜŞMELERE GİTMİYORLAR...SONRA İŞKUR TECRÜBE ŞARTI KOYUNCA KİMSE TEPKİ GÖSTERMESİN!!!

kanadalı
Aday Memur
28 Haziran 2018 11:09

GEÇTİĞİMİZ MKE ALIMLARINDA ARKADAŞ OLARAK GÖRDÜĞÜMÜZ HER NE KADAR TANIMASAKTA SAYGI DUYMAMIZ LAZIM ALIMLAR İLE İLGİLİ BİRŞEY SORDU BENDE MADDE MADDE YAZDIM GÖNDERDİM VERDİĞİ CEVAP ABİ NE KADAR ENAYİSİN DEDİ VE O KİŞİ ŞUAN MKE'DE ÇALIŞIYOR... ALLAH YOLU AÇIK ETSİN DEDİM.... BURADA KİMSE KİMSE BİRBİRİNİ TANIMIYOR AMA MEMUR STATÜSÜNE VARINCA ALINAN PARADA T.C YAŞAYAN VE VERGİ VEREN HER VATANDAŞIN HAKKI VAR BUNU KİMSE UNUTMASIN...MEMUR OLDUM YAN GEL YAT DEĞİL... MEMURLUĞUN MANEVİ VİCDAN MUHASEBESİNİ YAPABİLEN BAŞARILI DÜRÜSTLER NASİP ETSİN...

goth_ica
Aday Memur
28 Haziran 2018 12:38

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. işkur ilanına bir kez daha göz atacağım. bu sene mke sınavına girecekmisiniz? maalesef bölüm mezunlarının çoğu bencil sizin adınıza üzüldüm

kanadalı, 6 yıl önce

BU ARADA GEREKLİ TECRÜBELERİNİ BİLİPTE PAYLAŞMAYAN TERBİYESİZLİK YAPAR HERKEZDEN BİRŞEYLER ÖĞRENİP KENDİSİ BİR BİLGİ BİLDİĞİ HALDE PAYLAŞMIYORSA SAYGISIZLIK EDER!!!SONUÇTA ORTADA PUAN SIRALAMASI VAR HERKEZ KENDİNİ BİLİR SONUÇTA NE OLDUĞUNU.... YORUMLARI OKUYORUM ARKADAŞIN BİRİ SORMUŞ KAÇ PUANLA NEREYE BAŞVURDUN DİYE VERDİĞİ CEVAP OKADAR ÇOK VARKİ BİLMİYORUM DİYOR... EĞER SEN BAŞVURDUĞUN YERİ BİLMİYORSAN NE İŞ YAPACAĞINI BİLMİYORSAN BU KDAR RAHAT DAVRANIP İNSANLARIN HAKKINA GİRME SIRALAMALAR BAŞVURU PUANLARINA GÖRE ETKİLİYOR BİR BAŞKA İNSANIN HAKKINA GİRMİŞ OLMAYIN BUNU EN ÇOK ÜNİ. ÖĞRENCİLERİ YAPIYOR KENDİNİ DENEMEK İÇİN BAŞVURULAR YAPIYORLAR NİHAİ LİSTEDE VARMIYIM ACABA GİRERMİYİM DİYE SONRADA GÖRÜŞMELERE GİTMİYORLAR...SONRA İŞKUR TECRÜBE ŞARTI KOYUNCA KİMSE TEPKİ GÖSTERMESİN!!!

kanadalı
Aday Memur
28 Haziran 2018 14:30

yok mke sınavına girmeyeceğim...bu seneki sınava kendimi hazırlıyorum herkes için hayırlısı olsun...

goth_ica, 6 yıl önce

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. işkur ilanına bir kez daha göz atacağım. bu sene mke sınavına girecekmisiniz? maalesef bölüm mezunlarının çoğu bencil sizin adınıza üzüldüm

donghee
Memur
28 Haziran 2018 15:44

doğru söze ne hacet sen üzerine düşen doğru olanı yapmışsın cani gönülden tebrik ediyorum sizi her ne kadar tanimasamda tahminimce aynı meslektaşız sizinle
kanadalı, 6 yıl önce

GEÇTİĞİMİZ MKE ALIMLARINDA ARKADAŞ OLARAK GÖRDÜĞÜMÜZ HER NE KADAR TANIMASAKTA SAYGI DUYMAMIZ LAZIM ALIMLAR İLE İLGİLİ BİRŞEY SORDU BENDE MADDE MADDE YAZDIM GÖNDERDİM VERDİĞİ CEVAP ABİ NE KADAR ENAYİSİN DEDİ VE O KİŞİ ŞUAN MKE'DE ÇALIŞIYOR... ALLAH YOLU AÇIK ETSİN DEDİM.... BURADA KİMSE KİMSE BİRBİRİNİ TANIMIYOR AMA MEMUR STATÜSÜNE VARINCA ALINAN PARADA T.C YAŞAYAN VE VERGİ VEREN HER VATANDAŞIN HAKKI VAR BUNU KİMSE UNUTMASIN...MEMUR OLDUM YAN GEL YAT DEĞİL... MEMURLUĞUN MANEVİ VİCDAN MUHASEBESİNİ YAPABİLEN BAŞARILI DÜRÜSTLER NASİP ETSİN...

kanadalı
Aday Memur
28 Haziran 2018 16:46

lise kimya mezunuyum bursada 4 sene tekstil kimyasında çalıştım 4 senedir otomotiv ar-ge teknisyeniyim bursada...çocukluktan beri mke istiyorum ama bir türlü nasip olmuyor Hamd olsun hemen hemen aynı maaşlarda alıyorum ama silah-savunma sanayisinde kendimi geliştirmek istiyorum...

donghee, 6 yıl önce
doğru söze ne hacet sen üzerine düşen doğru olanı yapmışsın cani gönülden tebrik ediyorum sizi her ne kadar tanimasamda tahminimce aynı meslektaşız sizinle

asdf77100
Daire Başkanı
28 Haziran 2018 21:07

Ben mke de temmuzda da mülakata gireceğim geçen sene mülakatta olmadı bu sene olur inşallah

kanadalı, 6 yıl önce

lise kimya mezunuyum bursada 4 sene tekstil kimyasında çalıştım 4 senedir otomotiv ar-ge teknisyeniyim bursada...çocukluktan beri mke istiyorum ama bir türlü nasip olmuyor Hamd olsun hemen hemen aynı maaşlarda alıyorum ama silah-savunma sanayisinde kendimi geliştirmek istiyorum...

donghee
Memur
28 Haziran 2018 22:44

yanlış hatirlamişim farklı meslek dalindayiz ama kullanıcı adınızdan dolayı bu şekilde hatırladım tesviye dalında Mülakata gireceğim geçen sene girdim ama nasip olmadı inşallah mübarek gecenin hürmetine bu sefer olur rabbim içimizden geçen dua ve dualarımızın kabul eylesin rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah amin
kanadalı, 6 yıl önce

memetinanc7221
Kapalı
01 Temmuz 2018 14:27

Arkadaşlar mülakatla ilgili olarak bilgisi olan var mı ? Neler soruluyor ve özellikle neleri baza alıyorlar ? Çalışma şartları ve maaş nasıl

Zaman04
Aday Memur
01 Temmuz 2018 14:58

sonuçlar acıklanmadan mülakatmı düşünüyorsun

memetinanc7221
Kapalı
01 Temmuz 2018 16:52

Kpss puanım yüksek olduğundan düşünüyor olabilir miyim ? Çok bilmiş

Zaman04, 6 yıl önce

sonuçlar acıklanmadan mülakatmı düşünüyorsun

Zaman04
Aday Memur