Editörler : ayşegül bgm
24 Eylül 2021 21:20

Geriye kaldı 6 gün ve daha Bi açıklama yok
Bakanda bizi yönetenler gibi sallıyor bizi ne güzel! Artık bişeyler yapmanın sırası geldi öncelik bu yazıyı beğenip memurlar nete favori olsun.ikünciside kendimize bir tarih belirleyip cimere yazalım varmısınız arkadaşlar?

Jagro
Yasaklı
24 Eylül 2021 21:25

Yokuzzzz yani en azindan ben yokum.Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.
24 Eylül 2021 21:27

Niye yoksun kral?
Jagro, 3 yıl önce
Yokuzzzz yani en azindan ben yokum.Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

Jagro
Yasaklı
24 Eylül 2021 21:33

Cunku Cimere cok yazdik dostum,gelecek cevabi bile biliyorum.Herkese ayni otomatik mesaj atilmisti.
Atamabekleyenatt, 3 yıl önce
Niye yoksun kral?
24 Eylül 2021 21:36

Sence neden bu durumdayız?
Jagro, 3 yıl önce
Cunku Cimere cok yazdik dostum,gelecek cevabi bile biliyorum.Herkese ayni otomatik mesaj atilmisti.

Vejnurs
Kapalı
24 Eylül 2021 21:38

Olsun yine deneyelim aynı mesaj gelse bile boş durmaktan iyidir kafayı yememe çok az kaldıniye kimse duymuyor bizi

24 Eylül 2021 21:40

Abi gerekirse hergün yapıcaz bunun başka çaresi yok elbet bozuk saat bir defa doğruyu gösterecek
Vejnurs, 3 yıl önce

Olsun yine deneyelim aynı mesaj gelse bile boş durmaktan iyidir kafayı yememe çok az kaldıniye kimse duymuyor bizi

Jagro
Yasaklı
24 Eylül 2021 21:40

En hafif tabiri ile Yönetenlerin umursamazligi ,iş bilmezlikleri ve liyakatsiz oluslari sebebiyle bu durumdayiz bence.
Sence neden bu durumdayız?
24 Eylül 2021 21:41

Şu seçim 2022 de olsa keşke
Jagro, 3 yıl önce
En hafif tabiri ile Yönetenlerin umursamazligi ,iş bilmezlikleri ve liyakatsiz oluslari sebebiyle bu durumdayiz bence.

Falannkisi
Memur
24 Eylül 2021 21:43

Bakan bey açıklama yapmak için 90. Günün gelmesini bekliyordur belki :D dakik biridir belki .d 60. Gün açıklamadı yapmadı 90. Gün yapar belki . Belkiler işte
24 Eylül 2021 21:45

Binyandan seviniyorum ahirette hepsinin yakasına yapışacam diye :)
Falannkisi, 3 yıl önce
Bakan bey açıklama yapmak için 90. Günün gelmesini bekliyordur belki :D dakik biridir belki .d 60. Gün açıklamadı yapmadı 90. Gün yapar belki . Belkiler işte

Falannkisi
Memur
24 Eylül 2021 21:48

Ahirette de iki üç ay sonra hesaplaşırız der zaman kazanırlar
Binyandan seviniyorum ahirette hepsinin yakasına yapışacam diye :)
24 Eylül 2021 21:50

Oradaki hesap onların işine gelmiyecek ondan eminim. Atansamda atanamasam da görüşüm aynı olucak bize yapılanı biz unutmayız isterlerse dünyaları versinler yine bize bunları yaşatanlara hiçbirşey olmamış gibi davranmam davranmayacamda
Falannkisi, 3 yıl önce
Ahirette de iki üç ay sonra hesaplaşırız der zaman kazanırlar

Vejnurs
Kapalı
24 Eylül 2021 22:08

Ne zaman yazdınız hocam ve nasıl dönüş oldu

Jagro, 3 yıl önce

Jagro
Yasaklı
24 Eylül 2021 22:26

Enson 3 ay falan once yapmistik.1 bucuk ay once yine birkac arkadasla yaptik yine ayni cevap geldi.İşte Saglik bakanliginin yapacagi atamalari ilgili birimler ihtiyac ve planlama neticesinde yapar ve yhgm sitesinden duyurusu yapilir ordan takip edebilirsiniz ,gibisinden yuvarlak resmi cumleler kurulmustu hocam.
Vejnurs, 3 yıl önce

Ne zaman yazdınız hocam ve nasıl dönüş oldu

Vejnurs
Kapalı
24 Eylül 2021 22:35

Anladım hocam çok sağ olun

Jagro, 3 yıl önce
Enson 3 ay falan once yapmistik.1 bucuk ay once yine birkac arkadasla yaptik yine ayni cevap geldi.İşte Saglik bakanliginin yapacagi atamalari ilgili birimler ihtiyac ve planlama neticesinde yapar ve yhgm sitesinden duyurusu yapilir ordan takip edebilirsiniz ,gibisinden yuvarlak resmi cumleler kurulmustu hocam.

Ftrteknikeri
Aday Memur
24 Eylül 2021 23:30

Ben 2 gun once yaptim aybi cevabi vermislerdi
Jagro, 3 yıl önce
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi