Editörler : Pangaea

Bugrahan Beyim
Yasaklı
17 Temmuz 2019 16:09

sizin gibi korklardan hiçbir şey olmaz aranızda 5-6 kişi toplanıp gidip görüşseydiniz ya kardeşim adamlar 6 aydır aynı lakırtıyı yapıyor puhahahaha şaka gibi :D

Mstkrc
Aday Memur
17 Temmuz 2019 18:53

+

gidaçan
Aday Memur
17 Temmuz 2019 19:26

Benim anlamadığım bu güvenlik soruşturması herkese mi yapılıyor yoksa mülakat puanı yüksek olanlara mı? Bize kimse gelmedi diye biliyorum ve üzülüyorum.

kopcik123
Memur
17 Temmuz 2019 19:34

bana da gelmediler zaten sadece dosyamın valilikte olduğunu öğrendim

Albayrrak
Aday Memur
18 Temmuz 2019 11:38

güvenlik soruşturmaları daha yeni yeni bitiyor sanırım biraz daha beklicez

kopcik123
Memur
18 Temmuz 2019 14:50

arkadaşlar aradım ben biraz konuştum daha değerlendirmeler devam ediyor. açıklanacak inşallah ama şuanda değil bugün değil dediler

Albayrrak
Aday Memur
18 Temmuz 2019 15:17

Ağustosu bulacak gibi hakkımızda hayırlısı olsun

hcbulls
Aday Memur
18 Temmuz 2019 15:36

Açıklayın artık merkezi tercih saati bitmeden

hcbulls
Aday Memur
18 Temmuz 2019 15:42

Hani açıklayacaklardı merkezi tercih bitmeden

Selcan88
Aday Memur
18 Temmuz 2019 15:52

Aynen daha devam ediyor şimdi öğrendim 8 Temmuz da evime polis geldi iç işlerindenmiş

kopcik123
Memur
18 Temmuz 2019 16:10

valiliği arayan öğreniyor işte

Selcan88, 5 yıl önce
Aynen daha devam ediyor şimdi öğrendim 8 Temmuz da evime polis geldi iç işlerindenmiş

muhendis422
Aday Memur
19 Temmuz 2019 09:47

yıprattılar yemin ediyorum ya

hakanfc
Şef
19 Temmuz 2019 11:46

Görüşünce şey mi diyecekler, ''aa doğru açıklamamız lazımdı şimdiye kadar hemen açıklayalım'' :D güvenlik soruşturması ne zaman biterse ve keyifleri ne zaman isterse açıklayacaklar. Şu an da keyif aşamasına geçmediler bile. Yeni yeni güvenlik soruşturması yapılanlar var. Mülakata çağrılan herkese yapıyorlar soruşturma. Tamamen saçma bir uygulama ama yk gidin konuşun, arayın söyleyin, haber yapın sesisimizi duyurun gibi şeyler süreci hızlandırmayacak

Bugrahan Beyim, 5 yıl önce

sizin gibi korklardan hiçbir şey olmaz aranızda 5-6 kişi toplanıp gidip görüşseydiniz ya kardeşim adamlar 6 aydır aynı lakırtıyı yapıyor puhahahaha şaka gibi :D

Bugrahan Beyim
Yasaklı
19 Temmuz 2019 12:00

o zaman kimse boş lakırtı yapmasın

hakanfc, 5 yıl önce

Görüşünce şey mi diyecekler, ''aa doğru açıklamamız lazımdı şimdiye kadar hemen açıklayalım'' :D güvenlik soruşturması ne zaman biterse ve keyifleri ne zaman isterse açıklayacaklar. Şu an da keyif aşamasına geçmediler bile. Yeni yeni güvenlik soruşturması yapılanlar var. Mülakata çağrılan herkese yapıyorlar soruşturma. Tamamen saçma bir uygulama ama yk gidin konuşun, arayın söyleyin, haber yapın sesisimizi duyurun gibi şeyler süreci hızlandırmayacak

ccc6420
Yasaklı
19 Temmuz 2019 13:41

benim evime şimdiye kadar polis gelmedi.

Selcan88, 5 yıl önce

insmuh14
Memur
19 Temmuz 2019 14:01

Benim evede polis gelmedi büyük şehirlerde gelmeme ihtimali var mı yoksa umutlanmayalım mı
ccc6420, 5 yıl önce

benim evime şimdiye kadar polis gelmedi.

işbarabogu
Aday Memur
19 Temmuz 2019 14:09

Umutlanmayın kazanamammışssınız.Ya kardeşim 5 aydır aynı mevzu dönüyoruz dolaşıyoruz bana polis gelmediye tekrar geliyoruz.Az bir araştırın forunmda kim ne yazmış kim ne demiş diye

insmuh14, 5 yıl önce
Benim evede polis gelmedi büyük şehirlerde gelmeme ihtimali var mı yoksa umutlanmayalım mı

hakanfc
Şef
19 Temmuz 2019 14:39

Güvenlik soruşturmasını ilçenizdeki polisler yapmıyor. Polislerden sadece adres teyiti için bilgi istiyorlar. Polis illa evinize gelecek diye bir şey yok. Onlara yazı gelmiştir onlar da cevabını yazmıştır. Mülakata çağrılan herkese soruşturma yapılıyor. Ben emniyete gitmiştim başka bir iş için. Sordum bana yaptıklarında daha mülakatlar başlamamıştı bile. Sadece mülakat listeleri belliydi. Yani polis gelmedi kazanamadık ya da polis geldi demek ki kazanmışız diye bir şey yok

insmuh14, 5 yıl önce

sekokat
Aday Memur
19 Temmuz 2019 16:28

Arkadaşlar mülakata girdikten kısa bir süre sonra emniyetten güvenlik soruşturmamın gönderildiğini öğrendim.Uzun zamandır bekliyoruz boşa mı bekliyoruz doluya mı belirsiz. Herhangi bir duyum alan var mı açıklanmasıyla ilgili ?

tnj17
Aday Memur
21 Temmuz 2019 10:41

+
Toplam 164 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi