Editörler : Lanet
24 Aralık 2013 19:01

Ersağ %100 Bitkisel Temizlik ve Kozmetik Ürünleri

Arkadaşlar merhaba. Bir kaç aydır Ersağ ürünlerini kullanıyorum ve üye olup satışına da başladım. Türk markası ve tamamen bitkisel olması nedeniyle son zamanlarda çok fazla tercih edilen bir marka olmuştur. Eğer Ersağı duyduysanız, merak ettikleriniz, sormak istedikleriniz varsa yardımcı olabilirim.

* empati *
Şube Müdürü
18 Şubat 2014 10:17

işin gerçeği merak ediyoorum üye oldum ama almadım henüz reelde kullanana hiç rastlamadım..

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
18 Şubat 2014 13:13

hiçbir temizlik ürünü tamamen bitkisel değil.çöğen otu mu ne yüzde beş gerisini kimyasal araştırın.ürünlerin etiketinde sadece bir bitkinin extract ı var diyoryani özü. ve o bitkinin özü de organik sertifikalıymış diyor.kalan formülü google amcaya yazın.

iş olarak para kazandırmaz ancak indirimli ürün alabilirsiniz.Ekibinde 2000 kişi olan biri 1200Tl kazanıyorsa bu network işi kazançlı olabilirmi bilmiyorum,üstelik büyüdükçe gelir azalıyor.sadece perakende de bedava ürünler kar,o da sonra kime satılacaksa evde birkiyor.ciddi kazanç istiyorsanız network işinden rahat ve kişisel gelişime açık olan bir iş önerebilirim yazarsanız.

ayrıca firma türkiyede üretiliyor diye ülkeye iyilikmi yapıyor.kullandığınız yüzde 80 ürünler ya direk ya da hammadde olarak dışarıdan geliyor.

sorun,gavur hilesiz yerliler hile karıştırdığı için insanlar bir süre sonra yerliden soğuyor.Sözlerimi kişisel anlamayın,firmanın etikette yapıp insanları bilimsel olmayan şeylere ve boş hayale inandırması zoruma gidiyor.

Ürünlerin temizlik açısından kalitesi çok üst düzey değil ama piyasadan alacağınız hertürlü market ürününden iyidir.Saygılarımla

berfin*meb
Kapalı
29 Nisan 2014 09:30

İnternetten ürün alınmaz..

berfin*meb
Kapalı
29 Nisan 2014 18:56

Sadece Ersağ değil, insan sağlığına zarar vermeyen, çevreye dost pek çok ürün üretilmeye başlandı. Bu daha da artacaktır hem çevremiz hem de kendi sağlığımız adına..Bu açıdan Ersağ Kuruluşu'nu kutlarım..

Benim karşı olduğum husus internet satışı..

Evet, çağımız internet çağı ama aldığım ürünü görmeliyim, içeriğni okuyabilmeliyim..

Mümkün mertebe kitlelere ulaşabilmeli. Kuruluşu incelemek isteyenler için ;

.

candela
Yasaklı
08 Mayıs 2014 15:13

çakma sitemi ürünün içeriği neden yazılmıyor nasıl %100doğal olduğunu anlayalım yeterli açıklama yok sana sormuşuz kıymeti yok sitenizi düzenleyin

berfin*meb
Kapalı
08 Mayıs 2014 21:38

Sadece incelemeniz ve yorum yapmanız için linki ekledim..

Eksiyi neden ben alıyorum ? İçeriği beğenmediyseniz yorum yapmanız yeterli..

candela, 10 yıl önce

çakma sitemi ürünün içeriği neden yazılmıyor nasıl %100doğal olduğunu anlayalım yeterli açıklama yok sana sormuşuz kıymeti yok sitenizi düzenleyin

!!qereq Yoq !!
Aday Memur
19 Mart 2015 20:56

üye numarası olarak 773017 de girebilirsiniz..

kiko04
Memur
22 Ocak 2016 14:56

ben de üye olup aldım ..memnun kaldım..konsantre oldukları için çok miktarda kullanarak çok iş yapabiliyorsunuz..tavsiye ederim..sponsorluk numarasıolarak 901596 girebilirsiniz..

BenErsin
Aday Memur
17 Aralık 2017 19:11

Bu arada arkadaşlar Bitkisel Forum http://www.bitkiselforum.com her türlü şifalı bitki ve bitkisel ürünler hakkında forum sitemizdir.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi