Editörler : oto-danisman-expert

mustafadboglu
Aday Memur
15 Kasım 2018 11:38

geçebilirsin orada kimse sana bedelli başvurusu yapıp yapmadığını sormuyor

atalak, 5 yıl önce
Sözlü mülakattan geçebileceğini düşünmüyorum.

mustafadboglu
Aday Memur
15 Kasım 2018 11:40

FRAY1453, 5 yıl önce

hocam merhaba bnde bişey sorcam şimdi biz bedelliye başvurduk. ama başvurmasaydık polisliğin mülakatına giremeyecektik.sizce mülakkatta bedelliyi sıkıntı yaparlar mı benim gibi başvuran çok arakadaş var

FRAY1453
Aday Memur
15 Kasım 2018 11:46

aynen bnde oyle düşünüyorum yoksa askerlik durumda sistemde bedelli seceneğini koymazlardı

mustafadboglu, 5 yıl önce

turnaavci
Aday Memur
15 Kasım 2018 15:40

Merhaba, arkadaşlar epididim ameliyatı geçirdim. askerliğimi uzun dönem kara kuvvetlerinde assubay olarak yaptım. askerden yeni geldim. başvuruda bulundum. tüm aşamalardan geçsem bile sağlıkdan geçebilirmiyim sizce. Epididim ameliyat oldum artık bir sıkıntım bulunmuyor. askere gitmeden önce ameliyat olmuştum.

harunadıbay
Kapalı
15 Kasım 2018 17:53

Son güncellemeden sonra , işletme lisans mezunu bandoya başvurabilir mi ?

zgr40-06
Aday Memur
15 Kasım 2018 19:12

Sorun olmuyor kardeş. Hatta ben kazandım yani aynı durumdayız. Meslek ilanından önce Deniz Sınıfı muvazzaf subaylığı kazandım.

Bende senin gibi düşünüyordum,askerliği bedelli yapacak olanın subaylıkta ne işi var derler mi diye de alakası yok.

FRAY1453, 5 yıl önce

hocam merhaba bnde bişey sorcam şimdi biz bedelliye başvurduk. ama başvurmasaydık polisliğin mülakatına giremeyecektik.sizce mülakkatta bedelliyi sıkıntı yaparlar mı benim gibi başvuran çok arakadaş var

İzzetcagin
Aday Memur
15 Kasım 2018 20:36

çağırılmalar ne zaman başlar acaba bir bilgisi olan varmı?

Kaaris
Kapalı
15 Kasım 2018 20:41

Transkript yabancı dil olarak var ( ingilizce ) bölümümde yabancı dil (fransızca) . memlekette olduğum için transkript türkçesine ulaşmam için Okula gitmem gerekiyor. Sisteme yabancı dil olarak yüklesem sıkıntı olur mu ?

mknd
Kapalı
15 Kasım 2018 21:13

Ben inşaat mühendisliği sınıfı için başvuru yapmak istiyorum.Ama tablolarda yardımcı sınıflar altında mühendislik ve muharip sınıflar olarak iki farklı kısımdan inşaat mühendisi alımı yapılacağı gözüküyor.Bunların farkı nedir?Muharip sınıftan tercih yaptığımda inşaat mühendisi olarak görev yapmayacağım mı anlamına geliyor bu.Teşekkürler şimdiden.

Tactical
Aday Memur
15 Kasım 2018 22:57

Mülakat notunu gizli mi veriyorlar? Sistemde görünüyor mu ya da orada söylüyorlar mı?

Onur5361
Aday Memur
16 Kasım 2018 00:12

Maliye sınıfı hk. Hiç açıklama Bilgi paylaşacak yok mu Koca forumda

kaptan102
Aday Memur
16 Kasım 2018 00:17

arkadaşlar tercih yaptım ama onaylama gibi bi yer yoktu.değerlendiriliyor diyo sadece bi sıkıntı çıkmaz demi

bladerr
Aday Memur
16 Kasım 2018 09:20

Özel sektör çalışanları nitelik belgesini dolduracak mı ? Net bir bilgi var mı ?

FRAY1453
Aday Memur
16 Kasım 2018 09:57

eyvallah hocam çok sağol

zgr40-06, 5 yıl önce

Sorun olmuyor kardeş. Hatta ben kazandım yani aynı durumdayız. Meslek ilanından önce Deniz Sınıfı muvazzaf subaylığı kazandım.

Bende senin gibi düşünüyordum,askerliği bedelli yapacak olanın subaylıkta ne işi var derler mi diye de alakası yok.

Bf203
Aday Memur
16 Kasım 2018 10:44

diğer personel subay alımı için iktisat mezunu bayan başvuru yapabilirmi fakat hamile sorun olurmu

Eren B.
Aday Memur
16 Kasım 2018 15:26

seyahat işletmeciliği ve turizm rehberliği mezunuyum. deniz sınıfında piyade için çok iyi derecede yüzme şartı var. bu diğer bölümleri için de geçerli mi güvertede, makinede, istihkamda mesela?

ikinci sorum; hava veya kara sınıfından tercih yapsam kabul edilme şansım, bölüm denkliğinden dolayı deniz sınıfına göre daha mı azdır? yani kara ve havadan tercih yapmalıyım?

Eren B.
Aday Memur
16 Kasım 2018 15:38

orada sözlü olarak söylüyorlarmış.

Tactical, 5 yıl önce

Mülakat notunu gizli mi veriyorlar? Sistemde görünüyor mu ya da orada söylüyorlar mı?

meresten
Aday Memur
16 Kasım 2018 17:24

Deniz Kuvvetlerinde yardımcı sınıflar için yüzme testi var mı?

Ftrist
Aday Memur
16 Kasım 2018 17:31

Çenemde 1cm çapında doğum lekesi var uzaktan pek belli olmuyor başvurumda sıkıntı olur mu?

bns123
Aday Memur
16 Kasım 2018 20:27

bayanlarda şınav dizin üstünde mi çekiliyor

Toplam 258 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi