Editörler : Lanet
16 Mart 2013 09:31

Arnıca Bora 5000 kullanan var mı?Memnun musunuz?

Arkadaşlar,

Elektrik süpürgesine ihtiyacım var. Arnıca Bora 5000 alamayı dünüşünüyorum kullanan varmı çekim gücü nasıl.Teknik servis sorunu yaşarmıyım herhangi bir kırılmada darbede yedek parça bulabilir miyim.Bilgi verirseniz çok sevinirim.

Bilgi bekliyorum

yeşilyololmalı
Aday Memur
16 Mart 2013 10:01

Bence almalısın. Toz torbalı elektrikli süpürgelere göre farklı bir kullanımı var. Daha hijyen temizlik imkanı sunuyor. Toz torbası aramak zorunda kalmıyorsun.

sudenazince
Aday Memur
16 Mart 2013 10:13

Çekiş gücü süper etrafta toz bırakmıyor gayet kullanışlı .Tek sorunu sesi biraz fazla. Ve temizlikten sonra mutlaka içini temizlemelisin. İçinde asla su bırakmayın daha sonra çok pis kokuyor.

sudenazince
Aday Memur
16 Mart 2013 10:15

Çekiş gücü süper etrafta toz bırakmıyor gayet kullanışlı .Tek sorunu sesi biraz fazla. Ve temizlikten sonra mutlaka içini temizlemelisin. İçinde asla su bırakmayın daha sonra çok pis kokuyor.

sudenazince
Aday Memur
16 Mart 2013 10:19

Yesevi
Aday Memur
16 Mart 2013 10:42

homend marka elektrik süpürgeleri çok harika..toz torbasız olanlardan alın derim...

16 Mart 2013 10:54

homend hakkında hiç bilgim yok.?Sulu süpürge almak istiyorum reklamlar da çıkıyo güvenebilir miyim?

eylül26
Aday Memur
16 Mart 2013 11:04

Daha önce bilinen marka halı yıkamalı süpürge kullandım.Çeyizlik 2 yıldan sonra süpürge çekmemeye başladı. halı yıkama okey ama tozu hiç iyi çekmiyordu. Eşim bana süpriz yapıp işeknceden kurtardı. arnica bora 5000 aldı. şuan kullanıyorum şimdilik bir sorun. çekiş gücü süper. herkese öneririm ben çok memnunum. İyi eşim almış diyorum şimdi. yorumlara baktım parçalarında sıkıntı var diyorlar ama.. Şimdilik benimde evimin de keyfi yerinde :) Sulu olması ayrıca çok güzel ve pratik toz namına bir şey yokk. Hiç düşünmeden al derim.

16 Mart 2013 12:56

şimdi karasız kaldım yesevi homend diyorlar ben arnicayı düşünüyorum parça sorunu oluyormu arkadaşla

selvinaz selvi
Aday Memur
17 Mart 2013 21:55

Bende almıştım arnica bora 500 . Bir kaç araştırmadan sonra yorumlara güvenerek gidip aldım. Eve geldiğimde hemen denedim . Ama hayal kırıklığına uğradım. Çekim gücü inanılmaz zayıftı. Gittim hemen iade ettim. Ya benim aldığımda bir sorun vardı yada aldığım yerde bilemiyorum.

tugba cirem
Aday Memur
18 Mart 2013 10:15

Kesinlikle alma önermem çekim gücü çok düşük.Öyle reklamlardaki falan değil.Sulu süpürgeden iyi performans alan kimseyi durmaydım.İhlasın sulu süpürgesi çoook iyiii fakat fiyat yüksek :)

18 Mart 2013 16:51

Fiyatı çok iyi ama parça sorunu falanda oluyormuş:( okadar reklam yapıyorlar boşuna mı yani...

eklil
Şube Müdürü
19 Mart 2013 18:04

5000 i bilmiyorum ama ben arnica 4000 i kullanıyorum gayet güzel alıyor etrafındaki tozları yalnız parçaları hassas ben sıkıntı yaşamadım ama eşimin 2 defa elinde kaldı:) teknik serviste sorun yaşamadık şimdiye kadar turbo başlığını kullanıyorum gayet de memnunum.

21 Mart 2013 10:21

Benim de eşimin elinde kalırsa kötü olur herhalde sürekli başının etini yiyorum süpürgeee diyeee..arnica sulu olduğu için hoşuma gidiyor fakat ucuz olması kafamı karıştırıyor.Bir daha uzun süre de alamam ne yapmalıyım?

eklil
Şube Müdürü
23 Mart 2013 19:17

yeni yeni popüler oldu uzun vadede kullanan birine sormak lazım ben 6 aydır kullanıyorum sorun yok

26 Mart 2013 17:18

yokmudur arnica borayı kullanan arkadaşlar...fiyat iii ama yaa ii süpürmezse :(

eklil
Şube Müdürü
26 Mart 2013 17:34

iyi süpürmüyor diyemem içine siniyorsa al zaten pek pahalı değil yorumlarada fazla takılma mesela forumdaki yorumlara bakıp actifry aldım hiç memnun değilim

Cano Cano
Şef
31 Mart 2013 23:01

arkadaşlar arnica ablam kullanıyor...tamam sulu olması toza alerjisi olanlar açısından güzel fakat çekim gücü sıfır...berbat...2 yıldır kullanmaya çalışıyor...

02 Nisan 2013 09:40

Arnica Bora aldım arkadaşlar.Sizinle kullandıkça deneyimlerimi paylaşacağım.Çekim gücü iyi gibi fakat halıyı yerinden kaldırmıyor tabi :(

cimceme
Müsteşar Yardımcısı
08 Nisan 2013 15:28

bi öncekini kullanıyordm 4000di sanırım muhteşem gerçkten..

09 Nisan 2013 10:56

Arkadaşlar Merhaba,

Arnica mı kullanmaya başladım.Çekim gücü iyi sayılır.Fakat her süpürmeden sonra süpürme aparatının üzerine biriken pislikleri iyi temizlemek gerekli.Ben daha iyi olabilir diye düşündüm ama fiyatına göre fena sayılmaz.Ortamdaki tozu çekmesi konusun da gayet iyi.Birde Halı süpürme aparatı vurarak olduğu için hoşuma gitti. Fakat çook titizim süpürgem çok iyi olmalı diyorsanız parayı kıyıp çok daha iyi birşey almanızı tavsiye ederim.

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi