Editörler : ayşegül bgm
14 Mayıs 2019 16:55

Mülakatın olması ve atama tarihleri.

Aklımı kurcalayan konu şu. Mülakat kesin olarak geldi ve bunda geri adım artık imkansız. İstediğimikadar twit atalım yine de o mülakat olacak. Merak ettiğim konu şu. Zaten bu mülakat işi uzun sürüyor. Haziran da bir alım oldu diyelim bu alımın mülakatı vs ne kadar sürecek. Madem mülakat gelecekti atamalar neden bu kadar gecikti?

isimsoyisim01
Kapalı
14 Mayıs 2019 16:59

zaman kazanacaklar şu an öyle bir politika izleniyor ki erteledikçe ertelemek amaçları

Ccbbnn
Şef
14 Mayıs 2019 17:55

Genelde ilana çıkılır, sonra mülakat yerleri belli olması, mülakatların yapılması, itirazlar, mülakatların açıklanması ve tercihlerin alınıp atamanın yapılması 3-4 ay sürer.

ans1
Aday Memur
14 Mayıs 2019 18:45

mülakat durumunda da güvenlik soruşturması olacak mı?

Ccbbnn, 5 yıl önce
Genelde ilana çıkılır, sonra mülakat yerleri belli olması, mülakatların yapılması, itirazlar, mülakatların açıklanması ve tercihlerin alınıp atamanın yapılması 3-4 ay sürer.

kpss1122
Aday Memur
14 Mayıs 2019 19:44

mülakat kesin olarak gelmedi bakanlık kendisine 3 sene önce verilen esasları belirledi

kpss1122
Aday Memur
14 Mayıs 2019 19:45

esaslarda bile isterse hala KPSS ile alım yapabileceği yazıyor şu an her şey bir açıklamaya bağlı

Ccbbnn
Şef
14 Mayıs 2019 21:53

Evet, tabii. Atama sonrasında 1.5-2 ay güvenlik soruşturması yapılır.
ans1, 5 yıl önce

mülakat durumunda da güvenlik soruşturması olacak mı?

Emish
Daire Başkanı
14 Mayıs 2019 22:10

Peki haziran atamasına yansır mı bu durum?
kpss1122, 5 yıl önce

mülakat kesin olarak gelmedi bakanlık kendisine 3 sene önce verilen esasları belirledi

kpss1122
Aday Memur
14 Mayıs 2019 22:37

Her şey bakanlığın elinde isterse yansıtır istemezse yansıtmaz o nedenle bir anca resmi kaynaklardan bir açıklama gelmeli aras ali vs değil direkt bakanlık yetkilisi çıkıp ilk ağızdan evet mülakat olacak ya da olmayacak demeli yoksa insanların psikolojisi hepten alt üst olacak

Emish, 5 yıl önce
Peki haziran atamasına yansır mı bu durum?

Bendeatancam
Aday Memur
14 Mayıs 2019 22:45

2020 kpss ile başlatsınlar o zaman mülakatı biz sınava girerken öyle bir şey yoktu

15 Mayıs 2019 10:19

112 gunduz basa bela misin sen. sanane lan ne zaman olacaksa olacak. hem atandim diyosun hemde burda milletle atanacakmissin gibi dalga geciyosun. defol git!

112gunduz
Şef
15 Mayıs 2019 11:08

Ben atanamayacaksın mı diyorum millete. Mülakat olacak diyorum sadece
nanelilimonata, 5 yıl önce
112 gunduz basa bela misin sen. sanane lan ne zaman olacaksa olacak. hem atandim diyosun hemde burda milletle atanacakmissin gibi dalga geciyosun. defol git!
15 Mayıs 2019 13:41

olur veya olmaz. atanmissin isine gücüne bak. burda fitne fesat çıkarma.
112gunduz, 5 yıl önce

maymun1234
Memur
15 Mayıs 2019 17:18

sen sağlık bakanı mısın kardeşim, mülakat olup olmayacağını biliyorsun. daha resmi açıklama yok, kesin diyorsun, neresi kesin. alım olacağı bile kesin mi ki, mülakat olacağı kesin olsun.?

112gunduz, 5 yıl önce

112gunduz
Şef
15 Mayıs 2019 17:27

Yhgm de duyuru yayınlandı
maymun1234, 5 yıl önce

sen sağlık bakanı mısın kardeşim, mülakat olup olmayacağını biliyorsun. daha resmi açıklama yok, kesin diyorsun, neresi kesin. alım olacağı bile kesin mi ki, mülakat olacağı kesin olsun.?

maymun1234
Memur
15 Mayıs 2019 17:54

yghm de yayınlanan şeyi açıp okudun mu güzel kardeşim. merkez sınav komisyonu oluşturulup mülakat olup olmayacağına karar verir diyor, yani o komisyondan kpss ile alınsın kararı da çıkabilir. bu çıkarsa da mülakat olmaz. insanların oturup kamuoyu oluşturma sebebi de bu kararı almasınlar diye zaten, bu konuda henüz açıklama yok, bakan'ın kendisi bir açıklama yapmadı veya kararın kendisi sitede yayınlanmadı. kesin diye bir şey yok, alımın olacağı bile kesin değil ki.

112gunduz, 5 yıl önce
Yhgm de duyuru yayınlandı

hemşirehanim
Aday Memur
15 Mayıs 2019 23:40

Mülakat bulunduğumuz şehirde mi yapılır atanmak istediğimiz şehirde mi peki?
Ccbbnn, 5 yıl önce

Ccbbnn
Şef
16 Mayıs 2019 00:22

Bakanlık bazı iller belirler. Her bölgede 1 il. Siz il secersiniz bakanlık sizi sectiginiz 1 ilde mülakata sokar. Yani mesela karadenizde samsun, doğuda erzurum, van, ankara, istanbul gibi iller. Her ilde mülakat olmaz. Siz gideceksiniz mülakata.
hemşirehanim, 5 yıl önce

Ccbbnn
Şef
16 Mayıs 2019 00:23

Tabii ben öğretmenim, böyle yazdığınızı görünce yardımcı olmak istedim. Meb böyle yapıyor mülakatı, Sağlık Bakanlığı da böyle yapar
hemşirehanim, 5 yıl önce

hemşirehanim
Aday Memur
16 Mayıs 2019 19:36

Teşekkür ederim
Ccbbnn, 5 yıl önce
Tabii ben öğretmenim, böyle yazdığınızı görünce yardımcı olmak istedim. Meb böyle yapıyor mülakatı, Sağlık Bakanlığı da böyle yapar

Bridion.00
Aday Memur
17 Mayıs 2019 01:33

İptal edildiği söyleniyor mulakatin

https://www.saglikpersonelihaber.net/m/

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi