Editörler : swat3410

Kapalı
18 Eylül 2019 08:14

İade edilenlere atama yapılacak mı?

15 Mart 2019 dan sonra Ohal komisyonunca haklarinda iade kararları verilen, feto adlı terör örgütü ile hiçbir ilişkisi irtibatı ve iltisakli bulunmadığı Adlı meeciiler ve Ohal Komisyonu kararları ile tescillenenlerin mağduriyetlerinin giderilmesi için ne yapılmalı. Devlet hala mı şüpheyle mi bakıyor bizlere

elibol444
Aday Memur
18 Eylül 2019 08:40

Devlet yetkisini kullananlar, umarım biran evvel ellerini vicdanlarina koyar ve kendilerinden sadaka değil sadece adaletle kanununun gereğinin yapılmasını isteyen Devlet ve toplum nazarında temiz olduğu tescillenen bu insanları hakettikleri görevlerine başlatırlar.

Ado104
Genel Müdür
18 Eylül 2019 08:51

Çok ilginç değil mi Serhoş Amirim, mayıs ayında 2/3 tane iade oldu ancak Nisan altındakiler bekliyor...

Black.White06
Aday Memur
18 Eylül 2019 09:01

İşlemimiz bir türlü bitmedi...
18 Eylül 2019 09:25

kabul kararı aldık 4 aydır bekliyoruz. neyi bekliyoruz onunda bilmiyoruz. gelsin artık şu adalet denen şey.

Recon1370
Şef
18 Eylül 2019 09:46

lahananın yaprağını yerken kırt kırt, sapına gelince meeeee. atarken nasıl cesur ve hızlı olduysaniz geri alırken de aynı cesaret ve hızi bekliyoruz. aylar geçti atama sen gelmez oldun

dogukan7835
Aday Memur
18 Eylül 2019 09:47

İnşallah bugün yarın ararlarda göreve başlarız yalnız 7 ile tercih yaptırıyorlarmış. Neden eski görev yerinde başlayamıyoruz? Kanuna aykırı bu!

milnesium
Yasaklı
18 Eylül 2019 12:12

Arkadaslarım hepinize hayırlı günler diliyorum.sizinle sevıncimi paylaşmak istedim.677 khk ile ihrac olup 16 nısanda ohal komisyonu tarafından goreve ıade edılen polis memuruydum.Dün itibariyle ankara arastırma merkezine atamam yapılmiş.Ne zaman baslayacagım belli değil. Antalyada yasıyorum .konustugum kişi diğer illerdede konuşlandırılacagını söyledi.2018 de kyok almıştım.garson kodlamam AD idi. tanık ifadelerinden ihrac olmustum.allah bu mutlulugu sızede yasatır insallah

milnesium
Yasaklı
18 Eylül 2019 13:13

sizin bu kadar uzun surmesının nedenı nedır acaba.arastırma merkezinemı dusunuyorlar sizi

serhoşum
Kapalı
19 Eylül 2019 18:55

Arkadaşlar bu gün daha önceden tanıdığım bir komiser arkadaşla konuştum şark için tercih yaptırmışlar ve ataması yapılmış 0312 4621738 numaradan öğrenebiliyoruz dedi aradım Sakincali piyadeymişim Ankara ilinde olan sakıncalı piyadeler atanmış diğer illerdeki Sakıncalı piyadeler (boş oda) birimleri kurulunca atamalar onaylanıp ilgililere tebliğ edilecekmiş nasıl calistiracaklar bilen yok geçmiş paraları alabilecekmiyiz silahları verecekler mi bunlar bilen yok Beklemeye zulüm e devam

serhoşum
Kapalı
19 Eylül 2019 18:56

vermişler bu gün öğrendim Sakıncalı piyadeyim artık
milnesium, 5 yıl önce
sizin bu kadar uzun surmesının nedenı nedır acaba.arastırma merkezinemı dusunuyorlar sizi

serhoşum
Kapalı
19 Eylül 2019 19:01

baslatmayacaklar kurum yoneticileri istemediği personeli sakıncalı görüp arastirma merkezinde bu merkezlerde herkes kendisini feto iti ile irtibatı iltisakli olmadigini ispat etmesi için cabalayacak komisyon mahkeme hikaye sadece kurum yoneticilerini ikna etmem gerekiyor diye düşünüyorum
elibol444, 5 yıl önce

Devlet yetkisini kullananlar, umarım biran evvel ellerini vicdanlarina koyar ve kendilerinden sadaka değil sadece adaletle kanununun gereğinin yapılmasını isteyen Devlet ve toplum nazarında temiz olduğu tescillenen bu insanları hakettikleri görevlerine başlatırlar.

serhoşum
Kapalı
19 Eylül 2019 19:02

yok
romantik boyyy, 5 yıl önce
kabul kararı aldık 4 aydır bekliyoruz. neyi bekliyoruz onunda bilmiyoruz. gelsin artık şu adalet denen şey.

elibol444
Aday Memur
19 Eylül 2019 19:57

sarhoşum! özelden görüşme şansımız var mı?

dogukan7835
Aday Memur
19 Eylül 2019 19:58

serhoşum
elibol444, 5 yıl önce

serhoşum
Kapalı
20 Eylül 2019 17:53

varmış bir nedeni Arastirma merkezi
Black.White06, 5 yıl önce
İşlemimiz bir türlü bitmedi...

serhoşum
Kapalı
20 Eylül 2019 18:05

numara verin arayayım
elibol444, 5 yıl önce

milnesium
Yasaklı
22 Eylül 2019 12:55

arastırma merkezının nedenı neymiş
serhoşum, 5 yıl önce
varmış bir nedeni Arastirma merkezi
Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi