Editörler : swat3410
«282930313233343536373839»

Konnor
Aday Memur
31 Mayıs 2019 01:41

Geçmiş olsun devre. Scd kodlaradami red geliyor artık. Benimde sc ve scd denilerek takipsizlikte geçiyor. Hayırlısı olsun hangi KHK seninki
yigit3409, 5 yıl önce
Şu saat itibariyle ret kararını görmüş bulunmaktayım:) kodlama ea ve scd mahkeme devam ediyor 4 celse karar mahkemesi olacak temmuz başında. Mahkemede kodlama hariç bişey bulamamışlar oradan bi sıkıntı çıkacağını düşünüyorum ama oyalama komisyonu cezamızı kesmiş tebliğ edilince görecez bakalım ne bulmuş beyfendiler. Hepimizin hakkında hayırlısı

yigit3409
Aday Memur
31 Mayıs 2019 02:45

Khk 677 kod ea güncel sc scd idi. Benimkisi ret geldi inşallah sizinkiler gelmez yinede umutlu olmak lazım hayırlısı diyelim hayırlı olsun:)
Konnor, 5 yıl önce
Geçmiş olsun devre. Scd kodlaradami red geliyor artık. Benimde sc ve scd denilerek takipsizlikte geçiyor. Hayırlısı olsun hangi KHK seninki

La Tahzen76
Aday Memur
31 Mayıs 2019 02:54

4 ekim 14 temmuz 692 khk red adli idari sorusturma yok kriter yok

Konnor
Aday Memur
31 Mayıs 2019 03:11

Devre komisyonun red gerekçesinde ne yazıyor. Nelerden bahsetmisler kriter olarak. Mesela kodlamayla ilgili ne ibare yazmışlar. EA kodundanmi bahsetmisler scd koduna deginmislermi. Kurum kanaati olumsuz mu gelmiş. Kurs etüt gibi şeyler varmiydi bilgi verirmisin
yigit3409, 5 yıl önce
Khk 677 kod ea güncel sc scd idi. Benimkisi ret geldi inşallah sizinkiler gelmez yinede umutlu olmak lazım hayırlısı diyelim hayırlı olsun:)

yigit3409
Aday Memur
31 Mayıs 2019 03:46

Başkan daha yeni sistemden gördüm elime tebligat gelmedi gelince bende öğrenicem mahkeme evraklarını uyaptan gördüğüm için etüt vs onları bende bilmiyorum iddanamede belirtilmemişti. Tebligat gelince yine bilgilendiririm
Konnor, 5 yıl önce
Devre komisyonun red gerekçesinde ne yazıyor. Nelerden bahsetmisler kriter olarak. Mesela kodlamayla ilgili ne ibare yazmışlar. EA kodundanmi bahsetmisler scd koduna deginmislermi. Kurum kanaati olumsuz mu gelmiş. Kurs etüt gibi şeyler varmiydi bilgi verirmisin

La Tahzen76
Aday Memur
31 Mayıs 2019 06:15

692 khk egm red yukarida paylaşmıstim adli idari sorusturma gecirmedim kriter dedikleri hic birsey yok bi sorum olacak merak ediyorum gercekten görevine döneceğine inanan varmi önce açiga alma sonra ihrac şimdi red gün gectikce daha kötuye gidiyo ben bu islerin ne düzelecegine nede iade olacagimiza inanmiyom böyle düsunen sadece benmiyim..bugun gel basla gecmis maasini tazminat almiyacaksin deseler hemen baslarim bakiyomda maasimiz biriksin tazminat muaabbeti yapanlara sadece gülüyom 3 yildir iyi olan tekbir sey yok varda benmi görmedim.

26nsnn
Şef
31 Mayıs 2019 06:58

Aynen senin gibi düşünüyorum . 3 yıldır gram olumlu gelişme olmadı. Adamlar attılar bizi hiçte almayı düşünmüyorlar. Dediğin gibi bazıları yok tazminatlarımızı alacağız diyorlar. Arkadaşlar biz geri dönelim de tazminat ı vermesinler . Yeter ki aklanalım .
La Tahzen76, 5 yıl önce
692 khk egm red yukarida paylaşmıstim adli idari sorusturma gecirmedim kriter dedikleri hic birsey yok bi sorum olacak merak ediyorum gercekten görevine döneceğine inanan varmi önce açiga alma sonra ihrac şimdi red gün gectikce daha kötuye gidiyo ben bu islerin ne düzelecegine nede iade olacagimiza inanmiyom böyle düsunen sadece benmiyim..bugun gel basla gecmis maasini tazminat almiyacaksin deseler hemen baslarim bakiyomda maasimiz biriksin tazminat muaabbeti yapanlara sadece gülüyom 3 yildir iyi olan tekbir sey yok varda benmi görmedim.

bozkurt.88
Kapalı
31 Mayıs 2019 08:40

Devrem senin kod ea ve scd mi idi
La Tahzen76, 5 yıl önce
4 ekim 14 temmuz 692 khk red adli idari sorusturma yok kriter yok

bozkurt.88
Kapalı
31 Mayıs 2019 08:42

Konnor, 5 yıl önce

Artus.34
Aday Memur
31 Mayıs 2019 08:48

şefim bende aynı senin durumdaym. adlı idari hiç birşey olmadı. yaklaşık on gün önce sistemde red gördüm. tebliğ hala elime gelmedi. arayan soran olmadı bende kimseyi aramadim.
La Tahzen76, 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
31 Mayıs 2019 11:07

Geçmiş olsun.ea dan ikinci güncellemede yani malum milat sonrası scd 17-25 den sonra kopmuş tekrar kazanılma ihtimali zor olarak kodlanmışsın.hani 17-25 milatdı milad kendilerine milat .
yigit3409, 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
31 Mayıs 2019 11:10

Devre geçmiş olsun. Bizim artık dönme işi zordan daha zor. AİHM'e sag saglim gidip tazminatımızı alırsak ne ala.
La Tahzen76, 5 yıl önce

La Tahzen76
Aday Memur
31 Mayıs 2019 13:25

kodlamayi bilmiyorum sormadımda
bozkurt.88, 5 yıl önce

La Tahzen76
Aday Memur
31 Mayıs 2019 13:34

devrem daha AHIM diyosun tazminat diyosun dediğin konu 10 yıl sürer idari mahkeme den dönen duymadim olursada %1 sabır imtihan konularida artık bıkkınlık verdi ancak MUCİZE olması lazım
30 eyllül., 5 yıl önce
Devre geçmiş olsun. Bizim artık dönme işi zordan daha zor. AİHM'e sag saglim gidip tazminatımızı alırsak ne ala.

30 eyllül.
Genel Müdür
31 Mayıs 2019 16:06

Devre yarın ne olur bilinmez Allah bilir.Beşeri olarak bakıldıgında artık mesleğe dönmemiz zor , kısa zamanda belkide imkansız .Malesef durum bu on yılda geçse ömür vefa ederse hakkımızı alırız almasınaya bir nesil heba oldu vesselam.
La Tahzen76, 5 yıl önce
devrem daha AHIM diyosun tazminat diyosun dediğin konu 10 yıl sürer idari mahkeme den dönen duymadim olursada %1 sabır imtihan konularida artık bıkkınlık verdi ancak MUCİZE olması lazım

Sehzadee1453
Daire Başkanı
31 Mayıs 2019 17:39

Devreler sonunda benim adıma güzel bir gelişme oldu. Adli yardım talebim kabul edilmiş. Umudum yoktu acıkcası. Sigortadan dolayı. Allah biliyor ya zor durumdaydım bu ilaç gibi geldi.

30 eyllül.
Genel Müdür
31 Mayıs 2019 21:55

Gözün aydın olsun devre.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Devreler sonunda benim adıma güzel bir gelişme oldu. Adli yardım talebim kabul edilmiş. Umudum yoktu acıkcası. Sigortadan dolayı. Allah biliyor ya zor durumdaydım bu ilaç gibi geldi.

polos106059
Aday Memur
31 Mayıs 2019 22:16

Arkadaşlar sc.scd dönecwk mi ?Kime göre neye. Göre ... Red alma. İhtimalimizde çok yüksek peki o zaman. Neden. Bekletiyorlar ... ve meslekte scd. Olup aktif çalışanlar var onlar çalışır. Vaziyetteyken bize karşı. Yapılan. Zülüm. Nedendir... milletin hayatını karatttılar yok sen. A diğerleri b. Falan. Filan ...

30 eyllül.
Genel Müdür
31 Mayıs 2019 22:32

Devre ne ye kafanı takıyorsun hukuk ve adalet varmışya memlekette sayfa sayfa dolaşıp bazıları yazıyorya.bırak scd koduyla aktif çalışanı aynı dosyadayız iki kişi babalar gibi ea koduyla çalışıyor nerden biliyorsun dersen aynı dosyada yargılanıp beraat ettik dosya istinafda aynı dosya olduğu için uyapdan ea kodlarını görebiliyorum.artı geçen lerde 38 aktif çalışan ifade verdi çoğu ea koduyla sohbete gittik ama 17 25 den sonra gitmemişler ee tabi takipsizlik göreve devam.komisyonun temmuz 2020 ye kadar süresi var nasılsa oyalama komisyonu amaç AİHM i geçiktirmek.Haklı suçsuz olacaksın ama hakkını on yıl sonra alacaksın ve bunun adı hukuk Adalet oluyor öylemi.
polos106059, 5 yıl önce

Arkadaşlar sc.scd dönecwk mi ?Kime göre neye. Göre ... Red alma. İhtimalimizde çok yüksek peki o zaman. Neden. Bekletiyorlar ... ve meslekte scd. Olup aktif çalışanlar var onlar çalışır. Vaziyetteyken bize karşı. Yapılan. Zülüm. Nedendir... milletin hayatını karatttılar yok sen. A diğerleri b. Falan. Filan ...

polos106059
Aday Memur
31 Mayıs 2019 22:38

Bak 30 Eylül devrem her yerde herşey. Söylenir mi ya 😂 sen. Ea. Çalışıyor. Diyorsun ben kodu say. Olarak çalışan biliyorum he. Tabi arkadaşımız itirafçı onu. Söyleyeyim zamanında her türlü etinde. Sütünden. Yararlanmış ... nwye yanıyorum. Biliyormusun devrem

Toplam 1875 mesaj
«282930313233343536373839»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi