Editörler : Pangaea
12 Kasım 2017 12:55

Tcdd nin açıktan alacağı mühendis kadroları

Arkadaşlar merhaba bakanın konuşmasında yaklaşık 150 kişi işkur aracılığıyla alınacak demişti. Bunlardan kaçı mühendis olacak?

bide ne zaman alımlar başlayacak

semihh48
Şube Müdürü
12 Kasım 2017 23:24

İşkur ile alınacak mühendislerde kpss + tecrübe şartı aranacak + mülakatta olacak

Feroli06
Aday Memur
13 Kasım 2017 09:23

Tecrübe şartı kaç yıl daha fazla bilginiz var mı ne zaman çıkacağıyla ilgili

semihh48, 6 yıl önce

İşkur ile alınacak mühendislerde kpss + tecrübe şartı aranacak + mülakatta olacak

semihh48
Şube Müdürü
13 Kasım 2017 09:27

en az 2 yıl tecrübe şartı aranacak ve kasım ayı içerisinde çıkılacak diye biliyoıum

Feroli06, 6 yıl önce

Tecrübe şartı kaç yıl daha fazla bilginiz var mı ne zaman çıkacağıyla ilgili

Feroli06
Aday Memur
13 Kasım 2017 10:24

Kadrolar hakkında bilgin var mı hocam ? Umarım makinecilerin mağduriyetini bir nebze olsun giderirler.

semihh48, 6 yıl önce

en az 2 yıl tecrübe şartı aranacak ve kasım ayı içerisinde çıkılacak diye biliyoıum

semihh48
Şube Müdürü
13 Kasım 2017 11:12

inşaat, harita,jeoloji ve elektrik elektronik ağırlıklı olarak alınacak hocam makineye kadro geleceğini sanmıyorum çünkü alınacak kişiler hızlı tren altyapı ve üst yapısında çalıştırılacak

Feroli06, 6 yıl önce

Kadrolar hakkında bilgin var mı hocam ? Umarım makinecilerin mağduriyetini bir nebze olsun giderirler.

raylısistemm
Aday Memur
14 Kasım 2017 20:03

Güncel

Altnnn
Aday Memur
14 Kasım 2017 20:15

Mühendis kadroları merkezi atama ile alınıyor zaten şuanda.. nereden bu bilgiye sahip oldunuz.. tcdd mühendis kadrosunu İŞKUR üzerinden almıyor

semihh48, 6 yıl önce

44cven06
Kapalı
14 Kasım 2017 20:19

Statüleri ne olacak bilginiz var mı? Merkezi alınanlar gibi 399 sözleşmeli mi yoksa işçi olarak mı?

semihh48, 6 yıl önce

inşaat, harita,jeoloji ve elektrik elektronik ağırlıklı olarak alınacak hocam makineye kadro geleceğini sanmıyorum çünkü alınacak kişiler hızlı tren altyapı ve üst yapısında çalıştırılacak

semihh48
Şube Müdürü
14 Kasım 2017 21:55

Kurumda çalıştığım için duydum işçi mühendis olarak alınacak memur değil

Altnnn, 6 yıl önce

Mühendis kadroları merkezi atama ile alınıyor zaten şuanda.. nereden bu bilgiye sahip oldunuz.. tcdd mühendis kadrosunu İŞKUR üzerinden almıyor

semihh48
Şube Müdürü
14 Kasım 2017 21:56

işçi mühendis olarak alınacak

44cven06, 6 yıl önce

Statüleri ne olacak bilginiz var mı? Merkezi alınanlar gibi 399 sözleşmeli mi yoksa işçi olarak mı?

Altnnn
Aday Memur
15 Kasım 2017 08:21

Hocam mühendis sayıları ne kadar olur(Elektrik-Elektronik Mühendisi).. istenilen tüm mühendis ilanları için tecrübe istenilecek mi?. Tecrübe şartı olmayanlar olur mu?

semihh48, 6 yıl önce

birgb
Memur
15 Kasım 2017 10:05

semihh hocam merhaba bende harita mühendisiyim meslektaşınız olarak soruyorum tcdd de işçi mühendis olarak çalışmanın avantaj ve dezavantajları hakkında bilgilendirebilirmisiniz

semihh48, 6 yıl önce

semihh48
Şube Müdürü
15 Kasım 2017 11:27

bana göre avantajı şu maaşı normal memur mühendisten 700-800 lira fazla ayrıca emekli olduğunda memur emeklisi gibi düşük emekli ikramiyesi ve emekli maaşı almazsın çalışırken kazandığın para kadar emekli parası alırsın.

Dez avantajı ise kurum seni istediği yerde ( çoğunluğu şantiyelerde çalışır) çalıştırır ve eş durumuda dahil başka bir yere naklini isteyemezsin tamamen kurumun tasarrufundasın. Bunun dışında normal memur mühendislerden bir farkı yok.

birgb, 6 yıl önce

semihh hocam merhaba bende harita mühendisiyim meslektaşınız olarak soruyorum tcdd de işçi mühendis olarak çalışmanın avantaj ve dezavantajları hakkında bilgilendirebilirmisiniz

schwann
Aday Memur
15 Kasım 2017 11:36

TCDD memur mühendis tayin olayı dedikleri gibi zor mudur ?

birgb
Memur
15 Kasım 2017 13:23

anladım hocam teşekkür ederim peki bu deneyim şartı demir yolları işinde çalışmış olmak gibi bir seymi yoksa meslekte herhangi bir alanda iki yıl çalışan herkes başvurabilirmi ?

semihh48, 6 yıl önce

bana göre avantajı şu maaşı normal memur mühendisten 700-800 lira fazla ayrıca emekli olduğunda memur emeklisi gibi düşük emekli ikramiyesi ve emekli maaşı almazsın çalışırken kazandığın para kadar emekli parası alırsın.

Dez avantajı ise kurum seni istediği yerde ( çoğunluğu şantiyelerde çalışır) çalıştırır ve eş durumuda dahil başka bir yere naklini isteyemezsin tamamen kurumun tasarrufundasın. Bunun dışında normal memur mühendislerden bir farkı yok.

semihh48
Şube Müdürü
15 Kasım 2017 16:20

demiryolları işinde çalışmış olma şartı aranır

birgb, 6 yıl önce

anladım hocam teşekkür ederim peki bu deneyim şartı demir yolları işinde çalışmış olmak gibi bir seymi yoksa meslekte herhangi bir alanda iki yıl çalışan herkes başvurabilirmi ?

amele-müh
Daire Başkanı
15 Kasım 2017 16:46

tecrübe şartı aranması adil değil

yaw çalışan var çalışamayan var

daha neye kpss girildi

timurberk
Aday Memur
27 Kasım 2017 18:20

bu alimlarla ilgili bir kac sorum olavak ti sakincasi yoksa. tcdd de calisma @artı kurum icinden basvuru yapabilirmiyiz. ben isvi kadrosunfayim muhendisligi bitirdim ve bu kadronun acilmasini bekliyordum. bizim ile ilgili kısasslar nelerdir acaba

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi