Editörler : Pangaea

elfin.38
Genel Müdür
18 Eylül 2009 23:54

MEMURLAR NETTE 16 YAŞINDA BİR ÇOCUK..YAVRUCUĞUM SEN ANNENİN ETEKLERİNİN ALTINDAN NE ZAMAN ÇIKTIN..EDEPSİZ ANNEN HİÇ TERBİYE VERMEDİMİ SANA..BAK SENİN GİBİ OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİNİ ALAMAMIŞ AİLEDEN TERBİYE GÖRMEMİŞ ÇOCUKLAR EĞİTİLSİN DİYE ATANIYOR OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ..GİT BOYUNDAN BÜYÜK İŞLERE KALKIŞMA..

HA BU ARADA 16 YAŞINDA MESLEKTAŞLARINA KÜFREDEN ZAVALLI BİR ÇOCUĞU DESTEKLEYEN ÖMĞRETMENLER..MUHATABIM SİZLERSİNİZ..ÇOLUK ÇOCUK DEĞİL..BUGÜN BANA KÜFREDER YARIN SİZE..ALLAHTAN BAŞLIĞI AÇAN MESLEKTAŞIM DEĞİL BİR ÇOCUK..BU SEVİNDİRİCİ BİR HABER..SANIRIM DA SOKAK ÇOCUĞU :))

eylem&balım
Memur
18 Eylül 2009 23:54

sizin zekadan anladığınız belden aşağımı insanların eşine karısını kızına o...pu demek mi asıl zeka yoksunu sizlersiniz.

sosyalci yaşar yine kaşınıyon herhalde laf atıp duruyon sen bu başlığı açmasaydın kimse kalkıpta bu tür şeyler yazmazdı ağzını bozan sen oldun

sosyalciyaşar
Yasaklı
18 Eylül 2009 23:55

EYLEM DENEN GERİZEKALI ŞAHSİYET SENİN AKLINDAN ŞÜPH EDİYORUM BEN İLK SEN BAŞLATMADIN MI ??? GERİZEKALI MAHLUK SENİ KENDİNLE ÇELİŞME:)))!!!!

elfin.38
Genel Müdür
18 Eylül 2009 23:56

HOCAM O ÖĞRETMEN DEĞİL..16 YAŞINDAYIM DİYO BAKIN YUKARDA..ÇOLUK ÇOCUKMUŞ ALLAHA ŞÜKÜR..MESLEKTAŞIM SANIP YERİN DİBİNE GEÇMİŞTİM..

eylem&balım
Memur
18 Eylül 2009 23:57

millete kaşar diyen sen değilmiydin yok müdürün odasında basılıyolarmış diyende, senden okulöncecilere basarım diyende sendin

insanolcihanda
Kapalı
18 Eylül 2009 23:57

Okul öncesine laf atanlara da bak hele. Edepsizlik densizlik diz boyu. Şu mübarek günlerde böyle kelimeler kimseye yakışmıyor. Bu ne kadar seviyeli bir site böyle. Aman nazar değmesin. Editörler yöneticiler iş başında maşallah. Hepinizi Allah'a havale ediyorum. Ve hakkımın zerresini helal etmiyorum. Diğer tarafta görüşmek üzere

emregs1984
Memur
18 Eylül 2009 23:59

sosyalciyaşar :D

yaw walla bi kez daha şükrettim iyi ki okul önceci değilim :D

eylem&balım
Memur
18 Eylül 2009 23:59

nolduuu zeytinyağ gibi su yüzüne çıkamadın mı

sosyalciyaşar
Yasaklı
19 Eylül 2009 00:00

OKU BAKALIM O MESAJLARI SIRASI İLE KİM ne demiş:......

sen niye üstüne alınıyorsun kaşar olan alınır değilsen okur geçersin her boka ne atlıyorsun??????

branşlara edilen küfürlerin yanında benim laflarım birşey değil...

eylem&balım
Memur
19 Eylül 2009 00:02

ben zaten öğretmen değilim senin gibi boklar insanın ayağına bulaşıyor işte

sosyalciyaşar
Yasaklı
19 Eylül 2009 00:02

ne alaka zeytinyağı ile yaa:)) geç okudum mesajı biraz erken yazmışın yine hüsran yazık:)))

bi de sanmayın ki meb 10 bin sözleşmeli alacak sizin gibileri kandırırlar ancak 8 bin olayında da çok şımarmıştınız şimdi de öylesiniz.....

sosyalciyaşar
Yasaklı
19 Eylül 2009 00:05

öğretmen değilsen sktrr gidersin buy başlıktan bukadar basit..:)))) sen benim s.çtığım b.k bile olamazsın.....durduk yerde eşine de laf ettirdin günaha soktun beni......

19 Eylül 2009 00:08

ya nedense hep aynı okul önceciler böyle iğrenç davranışlar sergileyip kendilerine laf edilince de millete saldırıyorlar. ben hiç görmedim 80 üzeri puan alıpta böyle nispet yapan veya salak salak konuşan. nerde düşük puanlı atanmış veya atanacak okul önceci var gelip milleti sinir ediyorlar. neden yüksek puanlılar bu tarz şeylere cvp vermior da siz veriorsunuz. çünkü komplekslisiniz o puanlarla atanmayı haketmediğinizi siz de biliyorsunuz içten içe. o yüzden her başlığa atlıyorsunuz. kompleksli ezik insanlar..

esin y
Genel Müdür
19 Eylül 2009 00:08

bu başlığı açana da gülene de yazık ramazan günah ya

sosyalciyaşar
Yasaklı
19 Eylül 2009 00:10

hay ağzına sağlık yaa...kendileri bit i bi de eşlei savunmaya geçti:)) bi atanın da defolun gidin yaa kurtulalım sizden ne pislik bela çıktınız...ata ata bitemz bunlarda yine çıkar bi kaç tane:)))

mikerinos
Daire Başkanı
19 Eylül 2009 00:12

arkadaşlar seviye biraz düşmüş ama ben birşeyler eklemek istiyorum.forumda edilen küfürlere katılmıyorum a başlığı açan arkadaş mantıken haklı.bir başlık daha vardı forumda ben 80 aldım o zaman 2 tane okul öncesine eşitim.bu ve bunun gibi şeyler mantık açısından doğru kelimelerdir.niye?herkes kafasının bastığı ölçüde puan alır.kafası basan yüksek puan alır(atanır demiyorum puan alır) kafası çoğu şeye basmayan düşük puan alır.(ki düşük veya yüksek puan almak görecelidir)bundan dolayı yukarıda yazdığım bir forum başlığı ve bu başlık tamamen doğrudur.

eylem&balım
Memur
19 Eylül 2009 00:14

lan ır4zını siktigimin bebesi o kadar erkeksen vede zekiysen gel görüşeyim ben eime laf ettirmem ama sen bütün sülalene ettirdin

sosyalciyaşar
Yasaklı
19 Eylül 2009 00:15

valla ben eşine çok güzel laf ettim :)) sen ettirmem diye avut kendini:)))

mikerinos
Daire Başkanı
19 Eylül 2009 00:16

beyler olmuyor anayı bacıyı avradı ortaya atmışsınız.lütfen tartışılacaksa doğru düzğün tartışılmalı

eylem&balım
Memur
19 Eylül 2009 00:16

işte diyorum ya delikanlısınya gelde görüşelim demekki sen onur gurur gibi meziyetlerin olmadıgı gibi namus olgusuda yok sende

Toplam 270 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi