Editörler : "eskiyara"Pangaea

Pelinin
Yasaklı
30 Mart 2023 15:20

Kendini tekrar düşme, bunları yazmıştın, tekrar tekrar bu kadar forum takipçisine aynı şeyleri yazıp insanları bu macera dolu başlıktan soğutma, bu arada 40 yaşında olduğun mesajını da subliminal biçimde vermen gözümden kaçmadı :))))

**LEVENT**
Şef
30 Mart 2023 16:46

Anlamadığın için tekrar tekrar yazmışımdır. Güzel eğlence oldun bana bugün. Vakit geçti sayende seninle eğlenirken sağ olasın. Mesaj çıkarmışsın kendine artık dede demezsin amca falan de bundan sonra.

Pelinin, 1 yıl önce

Kendini tekrar düşme, bunları yazmıştın, tekrar tekrar bu kadar forum takipçisine aynı şeyleri yazıp insanları bu macera dolu başlıktan soğutma, bu arada 40 yaşında olduğun mesajını da subliminal biçimde vermen gözümden kaçmadı :))))

Gokhanınn
Şef
30 Mart 2023 17:00

Birader ne boş yaptın ya...insan olmayı öğren önce.. abuk sabuk yazıp duruyosun..

**LEVENT**, 1 yıl önce

Anlamadığın için tekrar tekrar yazmışımdır. Güzel eğlence oldun bana bugün. Vakit geçti sayende seninle eğlenirken sağ olasın. Mesaj çıkarmışsın kendine artık dede demezsin amca falan de bundan sonra.

Pelinin
Yasaklı
30 Mart 2023 17:20

kendini böyle mi avutuyosun? Tüm yetersizliğini böyle mi kapatıyosun? Hadi git şimdi hayatının sonuna kadar benden kesilen primlerle aldığın maaşla geçin,biz senin yerine çalışırız merak etme, kendine kendine eğlen dur, bizim eğlenmeye vaktimiz yok, aramızdan bazıları çalışmak zorunda yoksa nasıl 40 yaşında emekli olacaksın....

Pelinin
Yasaklı
30 Mart 2023 17:23

Herkes de okudun görsün biz 58 yaşına kadar çalışalım 40 yaşında emekli olanda bizimle eğlensin, oh ne güzel hayat

**LEVENT**
Şef
30 Mart 2023 19:03

Bütün gocunman yaran bu zaten. İnsanların kazanılmış hakkını çekemiyor oluşun. Sana 58 yaşlına kadar iyi çalışmalar.

Pelinin, 1 yıl önce

kendini böyle mi avutuyosun? Tüm yetersizliğini böyle mi kapatıyosun? Hadi git şimdi hayatının sonuna kadar benden kesilen primlerle aldığın maaşla geçin,biz senin yerine çalışırız merak etme, kendine kendine eğlen dur, bizim eğlenmeye vaktimiz yok, aramızdan bazıları çalışmak zorunda yoksa nasıl 40 yaşında emekli olacaksın....

**LEVENT**
Şef
30 Mart 2023 19:04

Birader sen git kurumlar arası sayfanda takıl burda ne işin var.

Gokhanınn, 1 yıl önce

Birader ne boş yaptın ya...insan olmayı öğren önce.. abuk sabuk yazıp duruyosun..

resmiplaka
Memur
30 Mart 2023 20:00

Kardeş sen bakma buna..eşeğe güç yetiremeyen paldimini dövermiş.. kanunu ilk halinden bozan belli eski haline tekrar getiren belli ama zilgiti haknsahibi emekli yiyor.. eyt herkesin anasının ak sütü gibi helal. Oyun başladıktan sonra kural değiştirenlere kimse birşey demiyor. Neden ? Çünkü yemez..
**LEVENT**, 1 yıl önce

Bütün gocunman yaran bu zaten. İnsanların kazanılmış hakkını çekemiyor oluşun. Sana 58 yaşlına kadar iyi çalışmalar.

**LEVENT**
Şef
30 Mart 2023 21:09

Benim anlamadığım şey şu madem konu gereksiz olmuş ne diye girip gereksiz konuyu okuyorsun ve neden günlerdir gereksiz konunun olduğu sayfadasın. Bu durum bile bunların zihniyetinin bozuk olduğunu gösteriyor.

resmiplaka, 1 yıl önce
Kardeş sen bakma buna..eşeğe güç yetiremeyen paldimini dövermiş.. kanunu ilk halinden bozan belli eski haline tekrar getiren belli ama zilgiti haknsahibi emekli yiyor.. eyt herkesin anasının ak sütü gibi helal. Oyun başladıktan sonra kural değiştirenlere kimse birşey demiyor. Neden ? Çünkü yemez..

Baysinan
Aday Memur
30 Mart 2023 23:34

Arkadaşımız bence çok güzel başlık açmış.... isteyen cvp yazar isteyen okur geçer...ama saçma demek , oraya buraya çekmek hiç de hoş değil...

demir8121
Aday Memur
31 Mart 2023 12:45

Bende merak ediyorum benimde eyt var bunu sormak neden tuhaf olsun birçok konu mevzuatta var ama biz burda yinede aklımızda kalan konuları soruyoruz

**LEVENT**
Şef
31 Mart 2023 15:41

Teşekkür ediyorum arkadaşlar. Malum kişiler Eyt gündeme geldiğinden beri sağa sola saldıran kişiler. Kendileri yararlanamadığı için hiçkimse yararlanamasın diyenlerden.

Pelinin
Yasaklı
31 Mart 2023 15:53

Naber levo ? Kaç liraymış maaş öğrendin mi? Bize de söyle de biz de bilelim çok mu bari?? :)))

**LEVENT**
Şef
31 Mart 2023 16:16

Öğrendim ben 43 yaşında emekli olacağım sende 58 yaşına kadar çalışıp benim ve benim gibilerin maaşını ödeyeceksin zavallı Pelo.

Pelinin, 1 yıl önce

Naber levo ? Kaç liraymış maaş öğrendin mi? Bize de söyle de biz de bilelim çok mu bari?? :)))

Pelinin
Yasaklı
31 Mart 2023 16:40

:))) çok güldürüyosun beni çok komiksin

**LEVENT**, 1 yıl önce

Öğrendim ben 43 yaşında emekli olacağım sende 58 yaşına kadar çalışıp benim ve benim gibilerin maaşını ödeyeceksin zavallı Pelo.

**LEVENT**
Şef
31 Mart 2023 17:52

Kuduruyorsun aslında gülmek değil. Sen enayi gibi çalışacaksın işte.

Pelinin, 1 yıl önce

:))) çok güldürüyosun beni çok komiksin

Toplam 76 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi