Editörler : E.Kayı Han

benkatip
Şef
14 Ağustos 2019 03:24

arkadaşlar m5 bilişim yerine katipsecsis den çalışıyorum yeni metinleri ekledim. sizce bu program asıl sınava yakın mı? m5 bilişim reklamları dikkatimi dağıtıyor da sınavda nasl olur????

çalıkuşu26
Aday Memur
14 Ağustos 2019 08:59

Merhaba arkadaşlar sınav giriş belgesi ne zaman yayınlanır ?

14 Ağustos 2019 09:04

sınav giriş belgesi diye bişiy yok kimliğinle gideceksin
çalıkuşu26, 5 yıl önce

çalıkuşu26
Aday Memur
14 Ağustos 2019 09:09

Uygulama sınavının nerde yapılacağını bilmeden nasıl gidicem

Umutetmekistiyorummm, 5 yıl önce
sınav giriş belgesi diye bişiy yok kimliğinle gideceksin
14 Ağustos 2019 09:38

peki bu sınavda imlalı mı yoksa imlasız mı yazacaz bir bilgisi olan varmıdır?

atasal32
Aday Memur
14 Ağustos 2019 10:04

Başvurduğun komisyonun yazı işleri müdürlüğünden alıyorsun, arkadaş giriş belgesi diye bi şey yok demiş ama sınav giriş belgesi çoktan yayınlandı tabi bu her yerde aynı mı bilemem belki de büyük şehirlerde kimlikle dir sen başvurduğun ilin adliye sayfasına bak, nereye başvurdun

çalıkuşu26, 5 yıl önce

çalıkuşu26
Aday Memur
14 Ağustos 2019 10:21

Kayseri ye başvurdum

atasal32, 5 yıl önce

Başvurduğun komisyonun yazı işleri müdürlüğünden alıyorsun, arkadaş giriş belgesi diye bi şey yok demiş ama sınav giriş belgesi çoktan yayınlandı tabi bu her yerde aynı mı bilemem belki de büyük şehirlerde kimlikle dir sen başvurduğun ilin adliye sayfasına bak, nereye başvurdun

14 Ağustos 2019 10:41

ben antalya ya başvurdum oraya gittiğimizde komisyon giriş belgesini vericekmiş adliyenin duyurular bölümünde yazması gerek

çalıkuşu26, 5 yıl önce

Kayseri ye başvurdum

çalıkuşu26
Aday Memur
14 Ağustos 2019 11:19

Yani direk adliyeye mi gidicez nerde uygulama yapılacağını öğrenmek için

katip0751, 5 yıl önce

ben antalya ya başvurdum oraya gittiğimizde komisyon giriş belgesini vericekmiş adliyenin duyurular bölümünde yazması gerek

14 Ağustos 2019 14:30

aynen

çalıkuşu26, 5 yıl önce

Yani direk adliyeye mi gidicez nerde uygulama yapılacağını öğrenmek için

çalıkuşu26
Aday Memur
14 Ağustos 2019 15:33

Teşekkür ederim

katip0751, 5 yıl önce

aynen

çalıkuşu26
Aday Memur
14 Ağustos 2019 21:46

Bide adliye mi kovaliycaz o saatte ya zaten şehir dışından gidicem kaç saatlik yola nerde gireceğim belli bile olmiycak sınava. Internet ten çıkarıp gitsek nolurdu ki. Zorluk üstüne zorluk

15 Ağustos 2019 21:19

büyük şehir de merkezi adliye olur diye tahmin ediyorum gidiceğiniz yere merkez adliyesine gidin derim

çalıkuşu26, 5 yıl önce

Bide adliye mi kovaliycaz o saatte ya zaten şehir dışından gidicem kaç saatlik yola nerde gireceğim belli bile olmiycak sınava. Internet ten çıkarıp gitsek nolurdu ki. Zorluk üstüne zorluk

mehmetkılınç58
Aday Memur
16 Ağustos 2019 03:48

Kayseri adliyesi sayfasında detaylı yazıyor herşey. Şehir dışından gelenlere sınav günü giriş belgesi verilecek. Adliye sitesini takip edin yeni bi durum olduğunda duyuru çıkıyor
çalıkuşu26, 5 yıl önce

Kayseri ye başvurdum

çalıkuşu26
Aday Memur
16 Ağustos 2019 16:50

Aynen yeni gördüm bende. Sınavda adliyede olacakmış

mehmetkılınç58, 5 yıl önce
Kayseri adliyesi sayfasında detaylı yazıyor herşey. Şehir dışından gelenlere sınav günü giriş belgesi verilecek. Adliye sitesini takip edin yeni bi durum olduğunda duyuru çıkıyor
Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi