Editörler : cihan27E.Kayı Han

D.luffy
Genel Müdür
27 Ocak 2021 22:11

benim az da olsa umudum vardı , yetkili sendika bir açıklama yapmalı, gerçi geçen hafta " seyyanen zamlar toplu sözleşme görüşmelerinden önce yapılmalı" dedi bunun üzerine benim tüm umutlarım da yok oldu,7-8 ay sonrası için i istemişler zammı!

D.luffy
Genel Müdür
27 Ocak 2021 22:14

*içinistemişler zammı? ben gerçekten anlamadım.

D.luffy, 3 yıl önce

benim az da olsa umudum vardı , yetkili sendika bir açıklama yapmalı, gerçi geçen hafta " seyyanen zamlar toplu sözleşme görüşmelerinden önce yapılmalı" dedi bunun üzerine benim tüm umutlarım da yok oldu,7-8 ay sonrası için i istemişler zammı!

28 Ocak 2021 09:02

:))

D.luffy, 3 yıl önce

iboni29
Aday Memur
28 Ocak 2021 16:49

SENDİKALARDAN TOPLU İSTİFA EDİLİRSE SONUÇ ALINIR. SON 5 YILDA MEMURUN MAAŞ KAYBI 1600 TL EKSİK

falanfalan
Yasaklı
29 Ocak 2021 01:50

unutursanız unutulursunuz bilginiz olsun. memurun hak kaybı telafi edilene kadar tam destek.

M Y T H
Daire Başkanı
29 Ocak 2021 02:37

Maaş düşüklüğü hiç konu olmuyor.

Kurs veriliyor. Tatil veriliyor. Akademik başarı feci şekilde isteniyor.

Maaşa gelince

Benzin bitti ;)

kpssss1245
Aday Memur
29 Ocak 2021 15:39

Toplu istifalar başladı bile benim olduğum yerde.

iboni29, 3 yıl önce

SENDİKALARDAN TOPLU İSTİFA EDİLİRSE SONUÇ ALINIR. SON 5 YILDA MEMURUN MAAŞ KAYBI 1600 TL EKSİK

D.luffy
Genel Müdür
29 Ocak 2021 21:30

Sayın sendika temsilcisi arkadaşlar bir duyumunuz ( olumsu-olumsuz) varsa bizimle de paylaşabilir misiniz?

kpssss1245, 3 yıl önce

Toplu istifalar başladı bile benim olduğum yerde.

Salih4255
Daire Başkanı
02 Şubat 2021 05:42

Valla oturup kimse kendini polis ile kıyaslamasın, bir polis lafı atılınca ortaya herkes polis ile kendini kıyaslamış, gümrük muhafaza memuru infaz koruma memuru demiş ki yapılan iş ay bi neresi aynı kardeşim, bakañ cumhurbaşkanı il merkezine gelince izinli gününde gümrük muhafaza memuru mu görev alıyor, ilde maç olunca infaz koruma memuru maçta bedavaya görev mi aliyor. Ösym sınavlarında ilk polis geliyor öğretmenden bile çıktıktan sonra polis en aon çıkıyor. Herkesin işi farklı o yüzden kıyaslama yapılması anlamsız. Bu ülkenin kolluk kuvveti iki tanedir polis ve askerdir. Ayni iş diye bisey de yoktur. Polislik ve askerlik zordur doğuşu bi dert batısı bi derttir. Hiç bir meslek ile kiyaslanamaz

serhad63
Memur
03 Şubat 2021 20:04

ÖSYM ve diğer sınavlar da görev alan polisler sınav ücreti alıyorlar istersen görev almasın olur biter ama para tatlı geliyor. Kimse kimseden üstün değil herkes görevi ne ise onu yapıyor.
Salih4255, 3 yıl önce

Valla oturup kimse kendini polis ile kıyaslamasın, bir polis lafı atılınca ortaya herkes polis ile kendini kıyaslamış, gümrük muhafaza memuru infaz koruma memuru demiş ki yapılan iş ay bi neresi aynı kardeşim, bakañ cumhurbaşkanı il merkezine gelince izinli gününde gümrük muhafaza memuru mu görev alıyor, ilde maç olunca infaz koruma memuru maçta bedavaya görev mi aliyor. Ösym sınavlarında ilk polis geliyor öğretmenden bile çıktıktan sonra polis en aon çıkıyor. Herkesin işi farklı o yüzden kıyaslama yapılması anlamsız. Bu ülkenin kolluk kuvveti iki tanedir polis ve askerdir. Ayni iş diye bisey de yoktur. Polislik ve askerlik zordur doğuşu bi dert batısı bi derttir. Hiç bir meslek ile kiyaslanamaz

iamapoliceman
Daire Başkanı
04 Şubat 2021 11:09

İstersen görev almazsın mı? :) Hiyerarşisini bilmediğin kurumlarda neden önyargılı oluyorsun?
serhad63, 3 yıl önce
ÖSYM ve diğer sınavlar da görev alan polisler sınav ücreti alıyorlar istersen görev almasın olur biter ama para tatlı geliyor. Kimse kimseden üstün değil herkes görevi ne ise onu yapıyor.
04 Şubat 2021 11:47

ne oldu memura zam haberi? balon sendikanın balon talebi patladı mı?

kpssss1245
Aday Memur
12 Şubat 2021 23:41

Zaten hiç ihtimal vermemiştim. Hı istedik mı istedik biz sizi düşünüyoruz gösterileri bunlar.
Guiliano Terraneo, 3 yıl önce

ne oldu memura zam haberi? balon sendikanın balon talebi patladı mı?

debug
Genel Müdür
13 Şubat 2021 14:39

hükümetin yarı-resmi temsilcisi olan memurlarnet bile hükümeti eleştirdiğimiz yorumları yayınlamıyor... bu hükümetin memur sevmediği gerçeğini de ele alırsak hayal dünyasında yaşıyorsunuz beyler. Neyinize yetmiyor %3.5+enflasyon "FARKI" çok bile.

ogrenci0707
Kapalı
19 Şubat 2021 21:28

neredeyse 1.5 ay oldu ses seda yok

Akin5234
Memur
20 Şubat 2021 16:23

Ses yok çünkü yalan dolan. Maksat memurun gazını almak. Unutuldu gitti işte.

kıssadar
Memur
21 Şubat 2021 00:20

Güncel

yildirimx
Şef
25 Mart 2021 10:11

"Açıklanan yüzde 14,6'lık enflasyon söz konusu. Ancak sahada gerçek enflasyonun bu olmadığını biliyoruz. Gıda enflasyonu yüzde 19'u gördü. Vergilere bakıyoruz yüzde 9,11 arttı. Asgari ücret ise yüzde 21,56 oranında artırıldı"

Kimse kusura bakmasın madem gıda yüzde 19 arttı bu açıklamayı yapan zat kendine neden %50 zam yaptı. 4 işlemi beceremeyenler bizim aidatlarla kral gibi yaşıyorlar hiç kimse kusura bakmasın beni savunacak adam 4300TL maaş alacak okadar....

asikral1
Şef
13 Mayıs 2021 02:25

o zamanda zorunlu olarak göreve yazdırılıyor polisler. sen onu dert edip tatlı canını üzme ben istemiyorum ailemle zaman geçireceğim demek gibi bir lüxüm yok ne yazıık ki

serhad63, 3 yıl önce

zeitgot
Yasaklı
15 Mayıs 2021 01:18

Mali durumunu sizle kiyaslamamalı mı? Son çare gidip polis oluyorsunuz sonra burda ağlıyorsunuz. Hayatım derece yapmakla geçti, bir kamu kurumunda mühendisim. Hat çekmek için çıktığım dağda mayına basıp ayağımı kaybediyorum ama sen polissin ya bilmezsin bunları. Afrine gidip trafo sahası yaparım onu da bilmezsin. 7/24 mesai yaparım onu da bilmezsin. Üstüne bilim adamı diploması alırım onu da bilmezsin. Anca klasik polisler gibi boş boş konuşursun. Altı üstü polissin, sen kimsin de kendini öğretmenle mühendisle kiyaslayacaksin? Sanki bana dersin uzaya roket atıyor. Ya gerçekten komiksiniz ya. Hiçbir şey olamayıp son çare polis ol sonra boş boş konuş. Aynen aynen sen varsın diye biz rahat uyuyoruz aynen çok önemlisin. Sen devletsin aynen. Başka kimsenin önemi yok aynen.
murat_operant, 3 yıl önce

Polis ve Asker, millet beladan kaçarken belanın üstüne giden, can güvenliği olmayan, çalışma koşulları ağır meslek grubudur.

Bence hiçbir memur sınıfı kendi şartlarını, mali durumunu vb. kolluk kuvvetleri ile mukayese etmemeli.

Toplam 154 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi