Editörler : swat3410
«455456457458459460461462463464465466467

rıza müdür
Aday Memur
08 Mayıs 2021 02:57

ARKADASLAR HER KARANLIĞIN SONU AYDINLIKTIR.ADALET SAKATTA OLSA TOPALLASADA BİRGÜN MUHAKKAK YERİNE GELECEKTİR.GÜÇ ODAKLARI DEGİŞİR ZAMANLA MAZLUM GENE AYNI MAZLUMDUR.BU DEVLET HEPİMİZİN SURİYELİLER GİBİ GİDECEK BAŞKA VATANIMIZDA YOK. ŞU MÜBAREK GÜNDE RABBİM TÜM MASUMLARIN YARDIMCISI OLSUN HAYIRLI KANDİLLER...

se2424, 3 yıl önce
Allaha emanet seni suçsuzken böyle yapanlar utansın keyfine bak artık

Alkeas
Aday Memur
21 Mayıs 2021 23:22

679 Devam hala...

Alkeas
Aday Memur
04 Haziran 2021 21:08

Benden başka 6 ocak cı kalmadımı yav... bu haftada devam

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
08 Haziran 2021 01:00

Hayırlı geceler

Malum red yiyenlerdenim... Önce şoku atlattık sonra Ramazan geldi sonra 17 günlük yasaklar derken adli davamın duruşması var onu da göreyim ona göre itiraz edeyim bizim dava tekrar 3 ay ertelenince dilekçeyi hazırlayıp itirazımı ettim dilekçemde çok fazla detaya girmedim maksat itiraz olsun.... Hazır dilekçelerden kopya yapıştır benle ilgili bir kaç cümle gönder yaptık.... Hakkımızdan hayırlısı artık bundan sonra yeni adresimiz ohal komisyonu sayfası değil uyap vatandaş portali.....

Ohal komisyonundan çok umudum vardı her gün iade olacağım ümidiyle sayfaya girerdim..

Şimdi ise hiç umudum yok inanın idare mahkemeye ayaklarım gitmek istemedi kendimle çok mücadele ettim itiraz edip etmeme konusunda ama son dakika gururumu yenip sonra pişman olmayayım diye dilekçemi süremin bitmesine iki üç gün kala verdim...

İnançımı, hayallerimi yitimiş biriyim.... Bu davada.....

Ara ara bakıyorum sayfaya ses tamamen kesildi....

İnşallah kalan arkadaşlar kötü süreçi yaşamaz hayırlı haberlerinizi alırız

Tekrardan hayırlı geceler olsun

se2424
Genel Müdür
08 Haziran 2021 14:20

Burda devletle kimsenin alıp veremediği yok herşeyi devlet millet demeyin şükür herkes devletini seviyor
rıza müdür, 3 yıl önce

ARKADASLAR HER KARANLIĞIN SONU AYDINLIKTIR.ADALET SAKATTA OLSA TOPALLASADA BİRGÜN MUHAKKAK YERİNE GELECEKTİR.GÜÇ ODAKLARI DEGİŞİR ZAMANLA MAZLUM GENE AYNI MAZLUMDUR.BU DEVLET HEPİMİZİN SURİYELİLER GİBİ GİDECEK BAŞKA VATANIMIZDA YOK. ŞU MÜBAREK GÜNDE RABBİM TÜM MASUMLARIN YARDIMCISI OLSUN HAYIRLI KANDİLLER...

dogecoin
Şef
27 Haziran 2021 12:35

Arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır aciktayim izinsiz il dışina çıkmaktan 3 gün aylıktan kesme 3 ceza puanı aldım sorum şu

Adli kontrol imzasını memleketime tasimjstim emniyete bilgi vermedim yani o hengamede aklimza gelmedi lakin mahkeme kararı ile gitmiştim aciga alma uzatma tebliği için aradığımda telefonu kapatan değerli personel abimiz tutanak tutmuş deseydi giderdik neyse olan oldu bana il disina cikmamam için tebliği yapılmadı vs savunma vermiştim ceza aldık şimdi sorum şu ki açıkta iken bununla ile kanun var mı ? Mahkeme kararı ile gitmem sonuçta mazeret sayılmaz mı ? İzinsiz ile disi ile bir kaç iptal davası okudum

Şimdi dava açacağım bununla ilgili ne yapabilirim maddi durum kötu kendim açayım diyorum sansa artık iptal olursa da varmı emsal karar yardımcı olur musunuz

Alkeas
Aday Memur
16 Temmuz 2021 19:51

679 KHK. Bu haftada inceleme devam... 6 Ocak masumlarından bir tek benmi kaldım acep...

22 Temmuz 2021 17:19

Kkkmmmmmm

Berdik25
Şef
26 Eylül 2021 14:30

Kolay gelsin arkadaslar.. nerdesim

Berdik25
Şef
26 Eylül 2021 14:32

Kimseler yokmu.. sevgili 679 lular.. Allah yardımcınız olsun...

umutluyuz22
Aday Memur
26 Eylül 2021 14:34

Buradayız ama çoğu kişi iade oldu bekleyende vardır illaki iade olup atama bekleyenlerdenim 2020 aralıktan beri bekliyoruz. Buraya yazmiyor kimse kalmadı galiba bekleyen
Berdik25, 3 yıl önce

Kimseler yokmu.. sevgili 679 lular.. Allah yardımcınız olsun...

Alkeas
Aday Memur
27 Eylül 2021 00:05

Amin cümlemize. Sanırım 679 dan 3 - 5 kişi kaldık incelenmeye doyulamayan...

metmet.met
Aday Memur
28 Eylül 2021 11:45

Merhaba Bölge idare Mah. dilekçe örneği olan varsa özelden yazabilir mi

Fanialem
Şef
03 Ekim 2021 23:21

her yerden red geliyor. Ama kapı gibi beraat kararı var. Bu hal nice olacak Merak ediyorum.

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
18 Ekim 2021 23:27

Hayırlı geceler arkadaşlar..

Artık eskisi gibi her gün girmesemde ara ara yokluyorum buraları alışkanlık galiba..

Hayat bir şekilde devam ediyor...

İnsanoğlu ağır bir sınavla imtihan olduğu zaman üç aşamadan geçermiş.:

1.Aşama da kabullenmemek, isyan etmek neden bu benim başıma geldi feryatları geçiyor...

2.Aşamada suçlu arıyorsun kendini suçluyorsun, arkadaşlarını suçluyorsun, şöyle olsaydı böyle olmazdı nedenlere bağlıyorsun

3.Aşamada KABULLENMEK , yeni hayata uyum sağlama şükürler olsun Rabbime zorlu bir dört yılın ardında Rahmet kapısını açtı bize, elimi neye atsam işlerim iyi gitmeye başladı, çevre edindim işlerim arttı, zahmetten sonra gelen bu rahmet.... Bolluk ve bereketi peşinden getirdi....

Bazen hiç memur olmamışda hep esnaf olmuşum, Güzel bir rüya ardından gelen bir kabustan uyanmış gibiyim....

Artık polis ekibi görünce içim sızlamıyor..Artık bitmek bilmeyen bir umudun peşinde değilim...

Şuanki aşamada bana hadi geri gel deseler tereddütsüz hayır derim....

Sadece haklarımı almak için bir mücadele içerisindeyim ama geri dönmeye niyetim yok......

Belki üzülen, bir türlü işleri yoluna girmeyen arkadaşlarımız vardır.... Tek önerim mücadele şükür ve sabır gerisi çorap söküğü gibi geliyor....

Rabbim herkese hayırlı kazançlar versin

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
06 Ocak 2022 00:39

Bu gün ihraç olalı tam 5 yıl oldu...

Dün Şehit Fethi Sekin paylaşımları görünce hatırladım şehit olduğunun ertesi günü ihraç edim ben şehidime içim yanarken terörist ilan edilip sevdiğim meslekten koparıldım...

Şimdi sayfaya baktım unutulup gitmiş, göreve dönenler oldu, ümidini kaybedenler oldu ve buraya yazılan herşey unutulup gitti...

Geriye baktığımda yıprandığım, kahrolduğum, ağladığım günlerde birer acı hatıra dışında bir anlam ifade etmiyor artık...

Şuanki işim çok çok iyi ama arada özlüyorum ne yalan söyleyeyim..

Benim hem adli hem idari sürecim devam ediyor bir karar veremediler....

Bir gün kazanırsamki inancım yok sadece bir gün çalışıp istifa etmek istiyorum bak ulan apo yıllardır hayalini kurdun hepsi işte bu kadarmış demek başkasına değil kendime ispat etmek istiyorum...

Bu mesajı okuyan benimle aynı kaderi yaşayan arkadaşlarıma Rabbim bundan sonraki süreçte bol kazanç, sağlık ve mutluluk versin.

Alkeas
Aday Memur
06 Ocak 2022 13:59

Evet koskoca 5 yıl geçti dile kolay, gün gelecek belki acı bir hatıra olarak kalacak benliğimizde ancak yapılan haksızlıklar asla unutulmayacak. Bugün bakmadım gerçi ama hala komisyonda inclemem devam etmekte, tüm masumlara saygılar...

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
10 Nisan 2022 02:02

Hayırlı ramazanlar

Malum 10 nisan polis haftası ister istemez eski günler aklına geliyor insanın yüreği küçük de olsa bir cız ediyor,

Aklımla oynuyor nefsim zorluyor beni yapma unut işte bu yol da rızık da bitti hayaller de diyorum kendime ama olmuyor...

Geçen onca mücadele sonucu fetö dan berat alıp yardım etmekten 3 yıl hapis cezası aldım, umutlarda bitti istinaf dı danıştaydı bu kalb bunu artık taşıyamaz....

Formalite verdik dilekçe ama nasipten ötesi olmuyor Bağdat'ta bile dönüşü olmayan bir şey bizimki,

Geçen süreçte herşeyi benimsedim Rabbim bol nimetler verdi.. Bir çok zorluğu atlattım şu pandemi ile birlikte bir çok insan zorluk yaşarken benim sanki tüm yollarım açıldı.. Borçla sıfırla başladığım ticarette şuan iyi bir sermaye oluşturdum.. Günlük kazancım bazen bir polisin aldığı aylık kazançtan fazla... Tam tüm kapalılar kapandı artık dedim eve ekmek almadığım gün oldu yol parası olmadığı için uzun bir yol yürüdüm ağladım kahroldum.. Biranda Rahmet kapısı açıldı hiç ummadığın insanlar bize destek oldu tabi Rahmet gelince sebepler birileri oluyor... İyi bir gelirim var şuan.. Bir çok yol kat ettim.. 6 yıl önce akrabam fitre vermek istedi bana iyi niyetti ama nasıl kahrolmuştum... O gün dün gibi aklımda..

Zenginlikte fakirlikde aslında bir olgu onlara kiymet veren bizleriz ikisini peşpeşe yaşayıp huzuru bulmayı gördüm...

Bunları niye buraya yazıyorum benim tek sırdaşım burası, kimseye derdimi sevinçimi anlatmıyorum.. Belli yerden sonra derdini paylaştığın insan da seni suçlu buluyor sevincini anlattığın insanda....

O kadar şey yaşadım ama şu üniformayı unutamadım be... yapamadım polislik benim için nasıl bir sevdaymış arkadaş beni mecnun etti ama kendisine kavuşturmadı....

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
10 Nisan 2022 02:21

Rızkı veren hüdadır, kula minnet eylemem...
Yaktın06ocak, 2 yıl önce

Hayırlı ramazanlar

Malum 10 nisan polis haftası ister istemez eski günler aklına geliyor insanın yüreği küçük de olsa bir cız ediyor,

Aklımla oynuyor nefsim zorluyor beni yapma unut işte bu yol da rızık da bitti hayaller de diyorum kendime ama olmuyor...

Geçen onca mücadele sonucu fetö dan berat alıp yardım etmekten 3 yıl hapis cezası aldım, umutlarda bitti istinaf dı danıştaydı bu kalb bunu artık taşıyamaz....

Formalite verdik dilekçe ama nasipten ötesi olmuyor Bağdat'ta bile dönüşü olmayan bir şey bizimki,

Geçen süreçte herşeyi benimsedim Rabbim bol nimetler verdi.. Bir çok zorluğu atlattım şu pandemi ile birlikte bir çok insan zorluk yaşarken benim sanki tüm yollarım açıldı.. Borçla sıfırla başladığım ticarette şuan iyi bir sermaye oluşturdum.. Günlük kazancım bazen bir polisin aldığı aylık kazançtan fazla... Tam tüm kapalılar kapandı artık dedim eve ekmek almadığım gün oldu yol parası olmadığı için uzun bir yol yürüdüm ağladım kahroldum.. Biranda Rahmet kapısı açıldı hiç ummadığın insanlar bize destek oldu tabi Rahmet gelince sebepler birileri oluyor... İyi bir gelirim var şuan.. Bir çok yol kat ettim.. 6 yıl önce akrabam fitre vermek istedi bana iyi niyetti ama nasıl kahrolmuştum... O gün dün gibi aklımda..

Zenginlikte fakirlikde aslında bir olgu onlara kiymet veren bizleriz ikisini peşpeşe yaşayıp huzuru bulmayı gördüm...

Bunları niye buraya yazıyorum benim tek sırdaşım burası, kimseye derdimi sevinçimi anlatmıyorum.. Belli yerden sonra derdini paylaştığın insan da seni suçlu buluyor sevincini anlattığın insanda....

O kadar şey yaşadım ama şu üniformayı unutamadım be... yapamadım polislik benim için nasıl bir sevdaymış arkadaş beni mecnun etti ama kendisine kavuşturmadı....

birisi45
Aday Memur
10 Nisan 2022 14:40

mrb arkadaslar ihraç olalı 5 yıl aradan sonra ilk defa bu hafta emniyette ifadeye cağırdılar

Toplam 9325 mesaj
«455456457458459460461462463464465466467

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi