Editörler : E.Kayı Han

Gokboru774
Aday Memur
05 Ağustos 2022 21:38

Öğretmenlik okuyarak yapmayı planlıyordum bu planda al aşağı oldu böylece.

mukbilyasamaz, 2 yıl önce

Ben de 9 ay önce özel hayatla alakalı bir durumdan öğretmenlikten ihraç oldum. çok sayıda özel okul-etüt merkezi- dershane- kurs merkezleri gibi yerlere başvuru yaptım. sınıf öğretmeni olduğum için ihraç durmunun engel olduğunu söylediler. branş öğretmenlerin de müstakil sınıf vermedikleri için sigortasız çalıştırabiliyorlarmış ancak sınıfçılar için durum farklıymış. velhasıl devlet memuriyetinden çıkarılmaz cezası veriyorlar, nasıl bir ceza ise özellerde de çalışamıyorsunuz.

Gokboru774
Aday Memur
05 Ağustos 2022 21:40

Bilgim olsa dahil olmayı isterdim malesef anlayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler fakat herkes en kısa sürede max kazanç sağlayacağıiş arıyorlar

mukbilyasamaz, 2 yıl önce

Yayıncılık, kitap yazma konularında tecrubesi olan ya da bu işi yapabilirim diyen arkadaşlarla bir ekip kursak ne güzel olur. Ben bir sınıf öğretmeniyim. Grafik tasarım işlerine oldum olası hevesim vardı ve belli düzeyde Adobe photoshop - indesign - illustrator programlarını öğrendim. Tamamen kendi başıma bir tane de ilkokul etkinlik kitabı hazırlayıp bastırdım. Problem şurada, bu kitap sektörü de diğer sektörler gibi tamamen art niyetli insanların egemen olduğu sektörler. Kendileri bir kitaptan belki 200-300 bin kazanıyorlar ama yazarı olarak size verdikleri miktarlar komik derecede. Baskı maliyetini sizin karsilamanizi istiyorlar mesela. Ben istiyorum ki bu işi hakkıyla ve dürüst bir şekilde yapabilecek bir öğretmen ekibi kursak, güvenilir yayinevleriyle matbaalarla bu işi yürütsek güzel bir kazanç kapısı olur. İşin mizanpaj-dizgi-editörlük gibi kısımlarını ben rahatlıkla yaparım. Bize özgün içerik sağlayacak bir ekip lazım. Konuyla ilgilenen arkadaşlarla irtibata geçebiliriz. Farklı fikirlere de açığım

ahmeterdal91
Kapalı
06 Ağustos 2022 07:46

ihraç olanlara tavsiyem e-ticarete yönlensinler...

Kara4369
Şef
06 Ağustos 2022 11:09

E ticaret derken dropshopping mi
ahmeterdal91, 2 yıl önce

ihraç olanlara tavsiyem e-ticarete yönlensinler...

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi