Editörler : oto-danisman-expert

Ysl77
Şube Müdürü
14 Şubat 2019 23:22

Sevgili kardesim bizzat personel teminden edindigim bilgiye dayanarak intibak doneminde öğrenci degil öğrenci aday adayısın yani öğrenciliğe adaysın öğrenci değilsin yemin töreni ile asıl kayıtlar gerçekleşir bu yüzden hic bir problem yok net ve %100 de yuz dogru bilgidir. en yakin arkadasim intibaktan sonra ayrildi msb subay alimlarina bile cagrilmadi ben cagrildim sozluyude gectim bilginise olsun arkadaşlar.
hllucrr, 5 yıl önce
yaw girenler yokmu hiç sözlüye geçenler yokmu hiç bi yazın artık

emrekmadayı
Aday Memur
28 Nisan 2019 21:30

selam Arkadaşlar ..ben jandarma uzman erbas adayıyım ..Eğitimin ilk günü bıraktım ve 1 yıl oldu ..şimdi geri dönmek istiyorum ..acaba Mahkemeye tasıma hakkım var mı?bilenler lütfen yabailir mi?

Cinema Paradiso
Kapalı
28 Nisan 2019 21:46

Kendi isteğinle bırakmışsın ne mahkemesi kardeşim ha çıkarılmış filan olsan idari dava açma hakkın olurdu o ayrı

emrekmadayı, 5 yıl önce

selam Arkadaşlar ..ben jandarma uzman erbas adayıyım ..Eğitimin ilk günü bıraktım ve 1 yıl oldu ..şimdi geri dönmek istiyorum ..acaba Mahkemeye tasıma hakkım var mı?bilenler lütfen yabailir mi?

emrekmadayı
Aday Memur
28 Nisan 2019 21:51

kardesım dönmek istiyorum pişman oldum ..sımdı avukat ile mahkemeye gıtsem basvurum kabul olmaz mı ?

Cinema Paradiso, 5 yıl önce

Kendi isteğinle bırakmışsın ne mahkemesi kardeşim ha çıkarılmış filan olsan idari dava açma hakkın olurdu o ayrı

Cinema Paradiso
Kapalı
28 Nisan 2019 21:54

Pişman oldum dönmek istiyorum diye bir şey yok kardeşim böyle bir dava da olmaz yapacağın şey tekrardan aynı aşamaları geçip kazanman

emrekmadayı, 5 yıl önce

kardesım dönmek istiyorum pişman oldum ..sımdı avukat ile mahkemeye gıtsem basvurum kabul olmaz mı ?

emrekmadayı
Aday Memur
28 Nisan 2019 21:55

maalsef yaş gectı kardesım 90 lıyım son sansımdı :(

Cinema Paradiso, 5 yıl önce

Pişman oldum dönmek istiyorum diye bir şey yok kardeşim böyle bir dava da olmaz yapacağın şey tekrardan aynı aşamaları geçip kazanman

Cinema Paradiso
Kapalı
28 Nisan 2019 22:00

Geçmiş olsun bu devirde iş bulmak çok zor bırakmasan iyiymiş ama olanda olmuş senin durumunda yapılacak bir şey yok kardeşim önüne bakacaksın artık

emrekmadayı, 5 yıl önce

maalsef yaş gectı kardesım 90 lıyım son sansımdı :(

emrekmadayı
Aday Memur
28 Nisan 2019 22:01

ben biriyle görüştüm bana mahkeme ile yüzde 50 sansım oldugunu söyledi ..bn bu yüzdne biraz umutlandım

erdem1212
Aday Memur
17 Eylül 2019 12:31

.

Toplam 109 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi