Editörler : E.Kayı Han
13 Nisan 2023 04:50

İçişleri bakanlığı mevcut bürokratik yönetim suç işlemeye devam ediyor malesef ve kimsenin sesi çıkmıyor, suç duyurusunda bulundum ancak soruşturma izni çıkmadı, adalete siyasi müdahale olduğu sürece bu durumlar yaşanacak malesef onu geçtim mahkeme kararı uygulanmadığı için manevi tazminat davası açtım mahkeme manevi tazminata hükmetmedi, halbuki anayasa 138 ve ve uyum 28 e aykırı verilen karar ama kanunu uygulayan mahkemeler lastik olmuş durumda.

donurh, 1 yıl önce

Bu nasıl iş ya? Ortada olumlu bir mahk. kararı var, olumsuz karar yok. Naıl kişinini aleyhine işleyebilir süreç? Her davada böyle mi oluyor ve bu süreçte de maaşlar birikiyor mu? Yoksa sırf kişinini zararına laf olsun diye her davaya itiraz edip yıllarca hakkını yerler.

13 Nisan 2023 04:52

İyuk 28. Madde yazmak istedim, idare bundan bir cezalandirma sistemine tabi tutulamaz kararı uygulamayan idare manevi tazminatla cezalandirabilirsin ancak.

şanslı-s2, 1 yıl önce

İçişleri bakanlığı mevcut bürokratik yönetim suç işlemeye devam ediyor malesef ve kimsenin sesi çıkmıyor, suç duyurusunda bulundum ancak soruşturma izni çıkmadı, adalete siyasi müdahale olduğu sürece bu durumlar yaşanacak malesef onu geçtim mahkeme kararı uygulanmadığı için manevi tazminat davası açtım mahkeme manevi tazminata hükmetmedi, halbuki anayasa 138 ve ve uyum 28 e aykırı verilen karar ama kanunu uygulayan mahkemeler lastik olmuş durumda.

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi