Editörler : swat3410E.Kayı Han
16 Ocak 2022 14:58

28.dönem POMEM ile ilgili

Genel Sağlık Psikiyatri Bölümünde ''son 2 yılın semptomsuz ve tedavisiz geçirilmesi sağlam kabul edilir'' ifadesi yer alıyor. Buradaki son 2 yıl hangi anlama geliyor ?

1) Pomeme başvuru tarihinden itibaren geriye doğru 2 yıl mı ?

(örneğin 28.dönem başvuru tarihi 31 aralık 2021 ,geriye doğru iki yıl 31 aralık 2019 temiz olmalı)

2)Okula geçici kayıt yapıldığı tarihten itibaren 2 yıl mı ?

(örneğin okula kayıt, genel sağlık 1 ekim 2022 ,geriye doğru iki yıl 1 ekim 2020 temiz olmalı)

3)Sınava girdiğimiz yıl ve bir önceki yıl mı ?

(örneğin sınav yılı 2022 ve bir önceki yıl 2021 temiz olmalı)

yardımcı olursanız çok sevinirim,şimdiden sağolun

Allah gönülden isteyen herkese nasip etsin..

16 Ocak 2022 15:00

O madde kaldırıldı diye biliyorum polis intiharlarından dolayı askeriye gibi tam istiyorlar artık kaldırılmamışsa da şöyle başvurmadan 2 sene kadar zaman geçmesi gerekiyordu

canfener06
Kapalı
16 Ocak 2022 15:04

Ya sen şaka mısın geçende aynı şeyi benim konuma yazdın, sana yönetmeliktekini söyledim.Burda işiniz gücünüz bilmeden etmeden milletin içini karartmak

harekatt0101, 2 yıl önce
O madde kaldırıldı diye biliyorum polis intiharlarından dolayı askeriye gibi tam istiyorlar artık kaldırılmamışsa da şöyle başvurmadan 2 sene kadar zaman geçmesi gerekiyordu
16 Ocak 2022 15:49

Eleneceksin boşa aglama gidersen
canfener06, 2 yıl önce

Ya sen şaka mısın geçende aynı şeyi benim konuma yazdın, sana yönetmeliktekini söyledim.Burda işiniz gücünüz bilmeden etmeden milletin içini karartmak

Turkpolicc
Daire Başkanı
16 Ocak 2022 16:34

Genel sağlıkta doktora gittiğin zaman bakacak o zamandan geçmişe iki yıl.

canfener06
Kapalı
16 Ocak 2022 17:09

Daha açıp 2 satır mevzuat okuyamıyorsun lisans pomeme gireceksin. Buralara kadar nasıl geldin hayret veriyorsun doğrusu.

harekatt0101, 2 yıl önce
Eleneceksin boşa aglama gidersen

Hakansvs58
Aday Memur
16 Ocak 2022 19:58

emin olmadığınız şeylere konuşmayın arkadaşım. Milletin kafasını karıştırmayın.

harekatt0101, 2 yıl önce

sensizgeceler1
Aday Memur
16 Ocak 2022 23:24

Bende öyle biliyorum lakin kılavuzda başvuru şartları altında yazınca şüpheye düştüm,

acaba ilk başvuru tarihinden itibaren mi iki yıl diye..

Sonuçta başvuru şartlarında ''Sağlık yönetmeliğindeki hükümleri taşımak'' yazsa da

bunun kontrolü genel sağlık zamanı gerçekleşiyor.O yüzden dediğiniz gibi olmalı bencede.

Cevabınız için teşekkür ederim

Turkpolicc, 2 yıl önce

Genel sağlıkta doktora gittiğin zaman bakacak o zamandan geçmişe iki yıl.

sensizgeceler1
Aday Memur
16 Ocak 2022 23:26

2 yıl ifadesi sağlık yönetmeliğinde mevcut..

harekatt0101, 2 yıl önce
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi